Tre?? Audycji - 05.02.07'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 6, 2007, 12:39 am

My?l? ?e czeka nas jeszcze ma?y jam session w domu!!!
Cieszymy si? ?e tak entuzjastycznie odebrali?cie te ?ywe nutki!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: femme » lutego 6, 2007, 12:41 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:My?l? ?e czeka nas jeszcze ma?y jam session w domu!!!
Cieszymy si? ?e tak entuzjastycznie odebrali?cie te ?ywe nutki!!!


i Ty mi tu piszesz, ?e na tej cholernej Raszkowskiej rozegra si? takie jam session? a ja siedz? na Piaskach? :P no wiesz, m?g?by? nas chocia? troch? po?a?owa?. ;>
u?ciski dla Ciebie i Anny.
"bo bóg kocha dziewczyny i ziemię i dzień jutrzejszy"

Katarzyna Szóstak
Awatar użytkownika
femme
blueslover
blueslover
 
Posty: 490
Rejestracja: marca 27, 2006, 9:03 am
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Poznań

Postautor: Tina » lutego 6, 2007, 12:49 am

i D?em w rc na os?od
www.dekores.az.pl - nowe pomysły, nowe inspiracje, powiew świeżości :)
Awatar użytkownika
Tina
blueslover
blueslover
 
Posty: 635
Rejestracja: października 15, 2005, 4:20 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wielkopolski

Postautor: sedit » lutego 6, 2007, 1:22 am

No Panowie mi?ego Jam Session ja lec? w kimono i ci?gle Wam zazdroszcz?, czego zmienia? nie mam zamiaru :]

pozdrawiam,
Sedit

Mi?ej Nocy!
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: P.Szymański » lutego 6, 2007, 9:39 am

Fantastyczny wyst?p!
Dzi?kuj?!
Dotrwa?em tym razem do ko?ca...
Pozdr.
Pawe?
P.Szymański
blueslover
blueslover
 
Posty: 783
Rejestracja: stycznia 18, 2005, 1:14 pm

Postautor: Jasiu » lutego 6, 2007, 9:42 am

My z Markiem w?a?nie idziemy spa? hue hue :)
Jasiu
blueslover
blueslover
 
Posty: 613
Rejestracja: marca 18, 2005, 12:42 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 6, 2007, 2:33 pm

Wczorajsza audycja jest ju? do pobrania tutaj: http://www.blues.com.pl/okolicebluesa/download.php

Jeszcze raz w imieniu Marka Wojtowicza, Janka Ga?acha i swoim w?asnym, pi?knie Wam wszystkim dzi?kujemy.
Ta sala koncertowa, by?a wczorajszego wieczoru wype?nona po brzegi. To ?wiadczy tylko o tym, ?e bardzo chcemy s?ucha? bluesa, zreszt? dali?cie temu wyraz tu na stronie.
Dzi?ki te? przeogromne za mn?stwo emili, zms?w i poczty na priva. Wreszcie, dzi?kuj? Markowi i Jankowi, ?e przyj?li moje zaproszenie!

Za tydzie? red.Andrzej Matysik b?dzie Go?ciem Okolic Bluesa i wszystko o ankiecie "Blues Top 2006'". Zapraszamy Serdecznie!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: tyna » lutego 6, 2007, 6:20 pm

W?a?nie przes?ucha?am wczorajsz? audycj?, bo wczoraj mia?am ma?e problemy natury technicznej. I by?o po prostu ?wietnie, oby jak najwi?cej takiego grania na ?ywo!
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: Marek Wojtowicz » lutego 7, 2007, 12:54 am

Po audycji gra?em jerszcze w Cafe Zaszyta, dlatego dopiero dzisiaj dotar?em do domu. Chcia?em serdecznie podziekowa? Wam Kochani za wielkie, wielkie, wielkie wsparcie duchowe na forum . Przeczyta?em posty i ciesz? si?, ?e si? Wam podoba takie granie. Wielkie podzi?kowania dla Andrzeja Jerzyka za zaproszenie i tyle uczu? wspania?ych, dla Janka za gr?, dla Ani Jerzyk za trosk?. ?ciskam wszystkich serdecznie. Pozdrawiam gor?co!!!!
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: ANDRZEJ MATYSIK » lutego 21, 2007, 10:58 am

Witam.
Z przyczyn ode mnie niezale?nych dopiero dzi? ods?ucha?em audycj? z 5.II. Bed?c wi?c go?ciem audycji Andrzeja Jerzyka tydzie? p??niej nie mia?em poj?cia o jej tre?ci.
W nawi?zaniu do s??w Marka Wojtowicza dotycz?cych TB chc? o?wiadczy?, ?e nie skorzysta? on z okazji do udzielenia wywiadu TB, kt?ry kilkakrotnie pod koniec ub. roku chcia? z nim przeprowadzi? red. Wies?aw A. Chmielewski.
Marek Wojtowicz zakaza? te? publikacji w udost?pnionej mu rubryce w TB swoich nast?pnych tekst?w, nades?anych wcze?niej do redakcji.
Sam wi?c zrezygnowa? z mo?liwo?ci wypowiedzenia si?, jakie stworzyli?my mu na ?amach TB.

Obra?liwych i zjadliwych komentarzy Ma?ka Radziejewskiego na temat TB nie b?d? komentowa? bo by?oby to poni?ej wszelkich norm. S?owa zamieszczone w tej zak?adce ?wiadcz? jednoznacznie o ich autorze.
Dzi?kuj? tym, kt?rzy odpowiednio na nie zareagowali.

W bluesie w Polsce jest miejsce dla ka?dego, a w tym dla Ciebie Marku tak?e, czego niejednokrotnie dawali?my dowody na ?amach TB.

Andrzej Matysik
ANDRZEJ MATYSIK
 

Postautor: Marek Wojtowicz » lutego 21, 2007, 2:22 pm

My?le sobie, ze czas na prawd?. Zosta?em wezwany do odpowiedzi, zatem kulturalnie chcia?bym odpowiedzie?. Wywaid do TB otrzyma?em w tamtym roku jako nagrod? na Bluestracjach, czeka?em przez prawie p?? roku, bo jako? W. Chmielewski ( wyznaczony przez A. Matysika do wywiadu) mam wra?enie d?ugo zwleka?. Po czym sam si? upomnia?em, no i dosta?em trzy pytania, w kt?rych na samym pocz?tku zosta?em zaatakowany za moje artyku?y - chc? powiedzie?, ?e nagrod?-wywiad dosta?em jako muzyk graj?cy bluesa, a nie muzyk pisuj?cy o bluesie. W pytaniach do wywiadu zawarty by? "zlepek epitet?w" pod moim adresem. ( to, ?e jestem nietolerancyjny, jako uduchowiony powinienem mi?oscia promieniowa?, nie wolno mi w tych czasach cytowa? Big Billa Broonzy'ego itp.) ?aden wywiad do TB tak si? nie zaczyna - mam na mysli takie moralizatorstwem pod moim adresem. Zatem nie zgodzi?em si? na wywiad z W. Chmielewskim, poniewa? uzna?em, ze nie chc? rozmawia? z kim?, kto jest do mnie od samego pocz?tku agresywnie nastawiony. Jestem gotowy na ka?dy wywiad o moim graniu i widzeniu bluesa, ale kulturalnie przeprowadzony - to m?j jedyny warunek. To nie prawda, ?e W. Chmielewski zabiega? kilka razy o ten wywiad - to ja si? upomnia?em.

Zrezygnowa?em z nast?pnych tekst?w - artyku??w do TB, bo je?li TB nie chce o mnie nic napisa? jako muzyku (wywiad-nagroda- marchewka to swoj? drog?), zatem rezygnuj? z publikacji na jego ?amach. Poza tym to ju? kolejny raz kiedy pisz? do TB, a w nast?pnym numerze otrzymuj?, o zgrozo, nie polemik?, ale ripost?(celowo nie cytuj? autora), kt?ra ma na celu "obszczekanie" mnie, bez jakichkolwiek sensownych tre?ci skierowanych w moim kierunku. Nie chc? by? za moje pisanie do TB wyzywany osobowo - takim jest chocia?by epitet "P?aski Marek". Na tak? mizern? odpowied? nie liczy?em, s?dzi?em, ?e TB sta? na co? wi?cej ni? obelga. To jest karalne jakby co. Ja w swoich artyku?ach nikogo nie obra?am, je?li kto? sie nie zgadza z ich tre?ci? niech podejmie ze mn? polemik? a nie "obrzuca mnie b?otem".

Dziekuje bardzo Andrzejowi Jerzykowi, kt?ry udost?pni? mi w swojej audycji mo?liwo?? wypowiedzenia si?, bo w TB z pewno?ci? nie mia? bym ju? mo?liwo?ci. Kiedy? mia?em podobn? sytuacje z artyku?em "Gdzie si? podzia? Choly Blues?". Moja kolejna odpowied? nie zosta?a zamieszczona.

Dobrze, ?e jest forum "Okolice Bluesa" bo to forum jest otwarte na r??ne wypowiedzi - w audycji Andrzeja Jerzyka naprawd? czu?em si? zaproszonym go?ciem i z tego miejsca Radia Centrum apelowa?em i apeluj? w dalszym ciagu o normalno?? w ?rodowiku bluesowym. Apeluje o dialog, dialog, dialog po stokro? dialog, bo to charakteryzuje bluesa i ludzi z nim zwiazanych.

Nie chc? by? wrogiem dla kogokolwiek, ale te? mam prawo do m?wienia kulturalnie tego co my?l?, z czym si? nie zgadzam, z czym sie zgadzam, co mi si? podoba, a co nie.

Pozdrawiam serdecznie
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: ANDRZEJ MATYSIK » lutego 21, 2007, 3:10 pm

Skorzysta?em z prawa do riposty i na tym ten temat z mej strony uwa?am za zamkni?ty.
Mam jeszcze tylko pytanie. Co znaczy "Choly"?

AM
ANDRZEJ MATYSIK
 

Postautor: Marek Wojtowicz » lutego 21, 2007, 3:44 pm

No w?a?nie, nic konkretnego, ?adnej polemiki, natomiast m?j b??d zosta? wytkniety i to jak!. Co za pytanie osza?amiaj?ce ? Co to znaczy Choly?
To b??d po?piechu w pisaniu mia?o by? oczywi?cie - Holy- w odniesieniu do tytu?u mojego artyku?y; Gdzie si? podzia? Holy Blues?

Najlepiej odwr?ci? uwag? bez brania odpowiedzialno?ci za s?owo. Pokaza? co? mniej istotnego. To manipulacja.

Ja nie uwa?am tematu za zamkni?ty, dla mnie jest stale otwarty, bo nie zgadzam si? z obra?aniem kogokolwiek, nie tylko na ?amach gazety?
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 280 gości

cron