Tre?? Audycji 29.01.07'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Postautor: Tina » stycznia 30, 2007, 9:53 am

Dzie? dobry!!

Fotki ?wietne!
dzi?ki raz jeszcze za audycj?, ciesz? si?, ?e moi faforyci wygrali, gratulacje te? dla tych, kt?rzy uplasowali si? na troch? dalszych miejscach, mo?e za rok to oni b?d? g?r? :) Bo na tych dalszych miejscach mamy te? "pere?ki".

Ankieta na pocz?tku nie budzi?a mojego entuzjazmu, ale zmieni?am zupe?nie zdanie :wink:
Mi?o by?o us?ysze? w g?o?nikach Was wszystkich, kt?rych pozna?am lub mam nadziej? poznam, mi?o by?o s?ysze? Wasz? rado??.

Pozdrawiam serdecznie!
Mi?ego dnia!!
www.dekores.az.pl - nowe pomysły, nowe inspiracje, powiew świeżości :)
Awatar użytkownika
Tina
blueslover
blueslover
 
Posty: 635
Rejestracja: października 15, 2005, 4:20 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wielkopolski

Postautor: paul david » stycznia 30, 2007, 12:40 pm

No nareszcie sie ujawniliscie w pe?nej krasie!!! :lol: :lol: :lol:

Fajnie Was widziec - J?drus Ty to chyba do Nieba p?jdziesz - po tylu b?ogos?awie?stwach?... :lol: :roll: :wink:

Pozdrawiam Was Ch?opaki - i dalej tak trzyma?!!! :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Tami » stycznia 30, 2007, 12:50 pm

S?ucha?am wczorajszej audycji od pierwszej do ostatniej minuty i jestem naprawd? pod du?ym wra?eniem.
Pomys? ankiety niezwykle trafiony co wida? po emocjach g?osuj?cych i wzruszeniu wyr??nionych.Sama nie g?osowa?am bo moje rozeznanie w polskich wykonawcach bluesowych jest w?a?ciwie ?adne, a nie chcia?am strzela? w ciemno.Musz? jednak przyzna? ?e po tym co wczoraj us?ysza?am, postaram si? jak najszybciej te braki w swojej niewiedzy uzupe?ni? bo warto.....wiele tych d?wi?k?w mocno trafi?o w m?j gust.
Gratuluj? oczywi?cie wszystkim ZWYCI?ZCOM!!!
Gratuluj? r?wnie? Moderatorom.....?wietnie sobie poradzili i wykonali kawa? dobrej roboty :D
Wszyscy fajnie wypadli , a Jimmy ma naprawd? ciekaw? barw? g?osu, powiedzia?abym baaardzo radiow? :)
Atmosfera by?a gor?ca, pe?na emocji i udziela?a sie wszystkim s?uchaczom.
To tez wielka zas?uga Pana Andrzeja, kt?ry potrafi jak ma?o kto "ojcowa?"tym wszystkim m?odym zapale?com i za to m?j wielki szacunek i uznanie.
Ostatnio zmieniony lutego 3, 2007, 2:58 pm przez Tami, łącznie zmieniany 1 raz
Tami
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 10905
Rejestracja: października 23, 2006, 10:35 am

Postautor: ref » stycznia 30, 2007, 1:21 pm

Siemka wszystkim, kt?rzy maj? jedn? mi?o??:D Tzn. t? naj... :lol:
Wczorajsza audycja pogniot?a ca?kowicie. S?ucha?em od pocz?tku do samego ko?ca, cho? tutaj na forum by? nie mog?em. Jedno s?owo: Dali?cie czadu! - I prowadz?cy i laureaci ankiety! Brawa szczere i ciep?e!
Cho? od niedawna si? zas?uchuj? w bluesie, to ju? mnie kr?ci i dzi?ki tej ankiecie mog?em odkry? super band'y i pozna? kawa?ek dobrego polskiego bluesa. Teraz wiem, gdzie si? uda? i o kogo pyta? :P Wcze?niej nie wiedzia?em, jak dotrze? do bluesa, kt?rego Wy ju? od dawna s?uchacie. Dzi?ki!!!
Ciep?o pozdrawiam, ref. :D
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

Postautor: bartic » stycznia 30, 2007, 2:48 pm

Romka pisze:Chlopcy fajne zdjecia i niezapomniana pamiatka! Na lata....! :-)


e tam na lata... do nast?pnej audycji, hehe :lol:

dzi?kuj? wszystkim za uczestnictwo. w ankiecie, na forum podczas audycji. by?o nam bardzo mi?o. jest nadal

pozdrawiam
bartic
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 30, 2007, 4:55 pm

Pi?knie Dzi?kujemy Wszystkim, za tak wielkie zainteresowanie wczorajsz? audycj?. Przepraszamy Tych kt?rzy nie dostali si? na serwer radiowy. Wszystkim Laureatom Dzi?ki Wielkie za to, ?e zechcieli swoimi emocjami, podzieli? si? z nami na antenie!
Wreszcie K?aniam si? nisko Jimmyemu, Bartikowi i Seditowi. Panowie! To ogromna przyjemno?? m?c z Wami pracowa
Ostatnio zmieniony stycznia 30, 2007, 5:04 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Małgosia Koźmin » stycznia 30, 2007, 4:56 pm

Kapitalne zdjecia super !!!!!!!!wog?le jestescie niesamowici wraz z Ojcem prowadz?cym kapitalna audycja byliscie swietni i emocji by?o wiele
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: Zośka L. » stycznia 30, 2007, 4:58 pm

A ?ci?ga? ju? kto? audycj?? Bo mi po klikni?ciu na link chce si? zapisa? plik z 22 stycznia...
To be a rock and not to roll.
Awatar użytkownika
Zośka L.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1532
Rejestracja: stycznia 31, 2006, 5:55 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Małgosia Koźmin » stycznia 30, 2007, 4:59 pm

Marek ale jeste? male?ki posr?d tych gosci hahahaha pozdrawiam cie
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 30, 2007, 5:02 pm

Ju? za moment wczorajsza audycja b?dzie do ?ci?gni?cia! Przepraszamy, ?e trwa?o to tak d?ugo!

Ju? jest...
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Jimmy » stycznia 30, 2007, 5:24 pm

Teraz wypada?oby powiedzie? to, czego m?j j?zyk nie chcia? jakim? trafem wypowiedzie?, a g?owa przypomnie? podczas audycji.
Dzi?kuj?, i przepraszam zarazem, wszystkich s?uchaczy. Za zbeszczeszczenie o?tarza Okolic Bluesa nale?y si? mi ch?osta ;) Przepraszam za "eeee", za "grobowe" sylaby i tony i za og?lne nierozgarni?cie i za powtarzanie si? jak zdarta p?yta. Dzi?ki za Wasz liczny, mimo to, udzia?. Tyle.
Dzi?kuj? Ani za go?cin? i wsparcie, Mateuszowi za to, ?e zarazi? mnie swoim spokojem no i Andrzejowi.... ch?opie Ty to masz odwag? ;) ha i Fruzi za nieustanne podnoszenie na duchu.
Dzi?ki dla Statesboro za profesjonalne nadzorowanie mnie i za mi?? atmosfer? w studio.
Dzi?ki Bartic za pobudk? i transport. Co to by by?o, gdyby nie Ty... ;)
Dzi?kuj? pi?knie wszystkim laureatom za spontaniczno?? i otwarto??! Gratuluj? Wam z ca?ego serca. My?l?, ?e to mo?e doda Wam ochoty do zmagania si? z rzeczywisto?ci? i b?dziecie trwa? w tym, co tak pi?knie robicie.
Postaram si? wyci?gn?? z tej ca?ej "zabawy" solidne wnioski, cho? licz? na Wasz? ostr? krytyk? na priva.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Statesboro » stycznia 30, 2007, 6:38 pm

Ma?gosia Ko?min pisze:Marek ale jeste? male?ki posr?d tych gosci hahahaha pozdrawiam cie

: ) No nie taki znowu male?ki!
Pozdrowionka Gosiu!
________________________________
Every day, every day I've got the Blues...
Awatar użytkownika
Statesboro
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 833
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 10:39 pm

Postautor: Statesboro » stycznia 30, 2007, 6:41 pm

Jimmy pisze:Teraz wypada?oby powiedzie? to, czego m?j j?zyk nie chcia? jakim? trafem wypowiedzie?, a g?owa przypomnie? podczas audycji.
Dzi?kuj?, i przepraszam zarazem, wszystkich s?uchaczy. Za zbeszczeszczenie o?tarza Okolic Bluesa nale?y si? mi ch?osta ;) Przepraszam za "eeee", za "grobowe" sylaby i tony i za og?lne nierozgarni?cie i za powtarzanie si? jak zdarta p?yta. Dzi?ki za Wasz liczny, mimo to, udzia?. Tyle.
Dzi?kuj? Ani za go?cin? i wsparcie, Mateuszowi za to, ?e zarazi? mnie swoim spokojem no i Andrzejowi.... ch?opie Ty to masz odwag? ;) ha i Fruzi za nieustanne podnoszenie na duchu.
Dzi?ki dla Statesboro za profesjonalne nadzorowanie mnie i za mi?? atmosfer? w studio.
Dzi?ki Bartic za pobudk? i transport. Co to by by?o, gdyby nie Ty... ;)
Dzi?kuj? pi?knie wszystkim laureatom za spontaniczno?? i otwarto??! Gratuluj? Wam z ca?ego serca. My?l?, ?e to mo?e doda Wam ochoty do zmagania si? z rzeczywisto?ci? i b?dziecie trwa? w tym, co tak pi?knie robicie.
Postaram si? wyci?gn?? z tej ca?ej "zabawy" solidne wnioski, cho? licz? na Wasz? ostr? krytyk? na priva.

Pozdrawiam

Jimmy przesta? ju? z t? krytyk? ch?opie! Wszystko by?o NAPRAWD? dobre!
Pozdrawiam i dzi?kuj? za odwiedziny na pok?adzie Okolic Bluesa!: )
________________________________
Every day, every day I've got the Blues...
Awatar użytkownika
Statesboro
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 833
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 10:39 pm

Postautor: bartic » stycznia 30, 2007, 7:31 pm

a ja nie mog? ?ci?gn??. jest tylko z 22
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: Tina » stycznia 30, 2007, 8:02 pm

mog? m?wi? tylko za siebie, ale nie nas?uchiwa?am wielce Waszych wpadek, potkni?? itd... Jimmy, spokojnie, gratulacje za odwag?... s? osoby, co publicznie wierszyka by nie wyduka?y :)

stworzyli?cie sympatyczn? atmosfer? i - jak wspomnia?a chyba Ma?gosia z Ko?mina - by?o du?o emocji... nawet ja by?am niezwykle wylewna, czego nie lubi? robi? na forum hihi :)


POZDRAWIAM
JusTina
www.dekores.az.pl - nowe pomysły, nowe inspiracje, powiew świeżości :)
Awatar użytkownika
Tina
blueslover
blueslover
 
Posty: 635
Rejestracja: października 15, 2005, 4:20 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wielkopolski

Postautor: sedit » stycznia 30, 2007, 11:38 pm

Ja w?a?ciwie powiem Wam, ?e co mia?em do przekazania to powiedzia?em podczas audycji, bo w przeciwie?stwie do niekt?rych, nie mam problemu z artyku?owaniem swoich racji ( :twisted: ) i w mniej ni? bardziej urokliwy, stonowany czy erudycyjny spos?b odda?em podczas trwania "Okolic Blues'a" co mia?em.
Jednak?e przyznam, ?e wyj?tkowo mi?e by?o dla mnie wszystko co si? z tym ??czy?o. Na tych zdj?ciach tego nie wida?, ale podczas kiedy, kt?ry? z nas co? m?wi?, micha mi si? cieszy?a niemi?osiernie i dawa?o mi to frajd? pierwszej wody.
Wiecie to niesamowite uczucie wchodzi? do studia Radia Centrum tak jak Andrzej i Boro ze States ( :twisted: ) co tydzie?, sp?dzi? z nimi dok?adnie tak samo czas, jak Oni sp?dzaj? zwykle podczas tworzenia jednej z najznamienitszych audycji radiowych w tym Kraju. Tak samo s?ucha? "Trzech kwadrans?w Jazz'u" w drodze powrotnej do Ostrowa.
Nieskromnie przyznam, ?e obok Moderowania Okolic Bluesa, wpisz? sobie jeszcze w CV, to, ?e wyst?pi?em w dwugodzinnej audycji Andrzeja Jerzyka :P :P :twisted:
Naprawd? ?a?uj?, ?e nie nagra?em tego co m?wili?my poza anten? czy u Andrzeja w domu, podczas nocy, kt?ra jak dla mnie sko?czy?a si? 3 godziny temu, kiedy wreszcie zamkn??em oczy, by si? zdrzemn?? ;)
Gwarantuj? Wam, Drodzy Forumowicze, ?e to co zosta?o powiedziane mog?oby by? materia?em na najbli?sze kilka audycji o tematykach wyj?tkowo r??norodnych, od komizmu niskich lot?w (moje ?arty, na jedno kopyto wszystko ;) ) przez muzykoznawcze wywody ludzi o pokrywaj?cych si?, ale nieidentycznych gustach, do sprawozda? z najlepszych wydarze? roku (nigdy, nigdy nie wybacz? Wam ci?g?ych opowie?ci o Non-Stopie podczas, kt?rego siedzia?em w domu i codziennie czyta?em Wasze sprawozdania nie mog?c si? ruszy?, nienawidz? :twisted: )
jak zwykle waln??em jaki? wyj?tkowo bezsensowny s?owotok co? :)

J?drek!
Dzi?ki za spe?nienie jednego z najwi?kszych marze?, a Wam ch?opaki za wdzi?czne towarzystwo, do kt?rego mog?em podczas tego cieszy? paszczk?k? :)

pozdrawiam i licz? na to, ?e jeszcze kiedy? uda si? nam to powt?rzy?.
No i masz racj? Bartic, do nast?pnej audycji :Twisted:

Sedit.

ps. faktycznie, J?drek, na Twojej stronie jest tylko audycja z 22.01. Wczorajszej ni mo.
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: Wyspiarka » stycznia 31, 2007, 8:55 am

ale? sedit - daruj nam wszystkim, kt?rzy co? kiedy? o NON-STOPie napisali ;)
w tym roku jest nast?pny :):):)
nie mo?e Ciebie zabrakn?? :)
*****************************
dzi?ki Wam Ch?opaki za wiecz?r emocji :)
ta adrenalina ;)
by?o z Wami przefajnie :)
r?bcie to, co robicie, bo warto! :)
Nie wycinaj drzew, i ty możesz zostać partyzantem!
Awatar użytkownika
Wyspiarka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 81
Rejestracja: lipca 26, 2006, 7:13 am
Lokalizacja: Świnoujście-Międzyzdroje

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 509 gości

cron