Tre?? Audycji - 15.01.07'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Tre?? Audycji - 15.01.07'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 9, 2007, 7:09 pm

15.01.07' poniedzia?ek, godzina 23:00, Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

To ju? nasze trzecie spotkanie w tym roku. Czas zn?w p?dzi jak rozp?dzona lokomotywa i ju? mam problemy z zaprezentowaniem materia?u, kt?ry chcia?bym Wam przedstawi?.
A ten wiecz?r podzielimy sobie pomi?dzy Stanami Zjednoczonymi, Kanad? i Austri?.
W Radiu Centrum Kalisz i w Internecie zagraj? dla nas:


1. Johnny Lang
2. Derek Trucks Band
3. Harry Manx
4. "Sir" Oliver Mally's Blues Distillery
5. Double Trouble & Friends

Zapraszam do s?uchania oraz rozm?w na tej stronie podczas emisji programu. Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.

Do us?yszenia w poniedzia?ek o 23:00!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 9, 2007, 10:53 pm

Chcia?bym tylko dopowiedzie?, ?e to nie jest audycja w wi?kszo?ci poswi?cona dla Olivera Mally.
Taka b?dzie 22.01.07'
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Olifka » stycznia 9, 2007, 11:56 pm

Mysl?, ?a audycja b?dzie interesuj?ca i znowu wznios? si? do gwiazd... Niestety znowu w te cudne d?wi?ki b?de ws?uchiwa?a si? sama... Kolejna delegacja -tym razem Pozna? :( Nawet rocznice naszej mi?o?ci w ten dzie? b?de samotnie ?wi?towa?, ale co? jestem kobiet? czekaj?c? na powr?t swojego m??czyxny... :) Ale obiecuj?, ?e Filip zadania domowe b?dzie odrabia? i po powrocie razem wys?uchamy audycji z ma?ym op??nieniem :)
Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą... [*]
Awatar użytkownika
Olifka
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1146
Rejestracja: kwietnia 20, 2006, 8:47 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 10, 2007, 12:09 pm

Czy kto? z Was ma w formie remasterowanej CD Breakout "70a" ?
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dyczkosia » stycznia 10, 2007, 12:12 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Czy kto? z Was ma w formie remasterowanej CD Breakout "70a" ?



Ja mam! Ja mam!!! :D

Tylko, cholera, nie ma mnie w domu ;)

Panie Andrzeju kochany, pozdrawiam serdecznie z pochmurnej Francyi :)
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 10, 2007, 12:25 pm

Witaj Serdecznie! Nie ?pieszy si?. My?l? te? ?e za par? dni otrzymam przesy?k?. Chc? zrobi? koniecznie audycj?, w ca?o?ci po?wi?con? tej wyj?tkowej p?ycie, bo my?l? ?e s? i tacy, kt?rzy nie wiedz? o jej istnieniu, a to moim skromnym zdaniem, najprzedniejsze wydawnictwo Breakout.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dyczkosia » stycznia 10, 2007, 12:41 pm

To prawda, ?wietna p?ytka, cho? stosunkowo niedawno j? pozna?am i dlatego pewnie wi?kszym sentymentem darz? "Kamienie"... :wink:

Moim zdaniem Pa?ska inicjatywa jest (jak zwykle, heheh) wskazana, bo kr??ek ten istotnie nie jest chyba tak powszechnie znany jak cho?by "Blues" (przynajmniej takie odnios?am wra?enie)...

To m?wi?em ja, Jarz?bek.

A swoj? drog?, ?wietnie si? z?o?y?o - przysz?am na godzink? na neta i trafi?am akurat taki mi?y temat w zak?adce...

Pozdrowieeenia dla wszystkich Forumowicz?w, paaaaaa!
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 10, 2007, 12:51 pm

Takiej p?yty nagranej w duchu Brytyjskiej fali bluesa drugie po?owy lat '60, poza "70a", nie ma w naszym Kraju. No i obecno?? J?zefa Skrzeka, kt?ry mia? ogromny wp?yw na kszta?t tego longplaya. Poza tym kosmiczne teksty!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dyczkosia » stycznia 10, 2007, 1:02 pm

O, tak, teksty s? faktycznie nieziemskie!!!!!! Ale dziwny niepok?j w tej p?ycie te? jest... Pierwszy kawa?ek cho?by, Corrida...

Nie wiem, czy nie myl? teraz fakt?w, ale chyba nied?ugo po tej p?ycie Nalepa nagra? pierwszy kr??ek Breakoutowski w samym m?skim towarzystwie... I ta p?yta jest w?a?nie taka "przej?ciowa", nieco nawet psychodeliczna...

Hmmm...
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 10, 2007, 1:09 pm

dyczkosia pisze:O, tak, teksty s? faktycznie nieziemskie!!!!!! Ale dziwny niepok?j w tej p?ycie te? jest... Pierwszy kawa?ek cho?by, Corrida...

Nie wiem, czy nie myl? teraz fakt?w, ale chyba nied?ugo po tej p?ycie Nalepa nagra? pierwszy kr??ek Breakoutowski w samym m?skim towarzystwie... I ta p?yta jest w?a?nie taka "przej?ciowa", nieco nawet psychodeliczna...

Hmmm...


W samej rzeczy tak? jest! Mnie od zawsze kojarzy? si? b?dzie z Keef Hartley Band i arcydzie?em "Halfbreed"
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: tyna » stycznia 10, 2007, 4:48 pm

No, to w przysz?ym tygodniu odpu?ci? nie moge- w ko?cu Derek Trucks b?dzie :mrgreen:
A '70a' to p?yta, kt?rej ok?adka zawsze kojarzy mi si? z dzieci?stwem- daawno daaawno temu ojciec mia? w moim pokoju ma?y sk?adzik p?yt gramofonowych, i ta le?a?a akurat na samym wierzchu sterty :)
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 10, 2007, 5:11 pm

A przez lata do tej p?yty przylgn?? przydomek "Puszka".
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: bluesman7 » stycznia 10, 2007, 5:23 pm

a Jonnego L. mo?e co? z najnowszej ZNAKOMITEJ p?yty Turn Around???
...no ma?o bluesowa, ale rewelacyjna, u mnie przez par? miesi?cy go?ci?a w domu bezprzerwy...bardzo pozytywny przekaz ,teksty dodaj?ce otuchy i nadzieji ...POLECAM
Sebastian Kozłowski
Awatar użytkownika
bluesman7
bluesman
bluesman
 
Posty: 328
Rejestracja: października 24, 2005, 1:11 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 10, 2007, 5:54 pm

bluesman7 pisze:a Jonnego L. mo?e co? z najnowszej ZNAKOMITEJ p?yty Turn Around???
...no ma?o bluesowa, ale rewelacyjna, u mnie przez par? miesi?cy go?ci?a w domu bezprzerwy...bardzo pozytywny przekaz ,teksty dodaj?ce otuchy i nadzieji ...POLECAM


Dok?adnie gram z tego kr??ka. Ale mam nieco odmienne zdanie. Wszystkie wydane p?yty przez Johnny Langa, gosci?y w szerokich fragmentach w Okolicach Bluesa i kolejne go?ci? b?d? tak?e, bo ja mam s?abo?? do tego Ch?opaka.
Ale powiem Ci Sebastaian, ?e pierwsze w?tpliwo?ci nasz?y mnie ju? przy kr??ku: "Long Time Coming", cho? zagra?em z niego a? 7 kawa?k?w. A przecie? z tego wydawnictwa przy dobrej promocji, par? kompozycji, mog?o spokojnie wskoczy? na ?wiatowe listy przeboj?w.
My?l? ?e Johnny stwierdzi?, czas i?? w?asn? drog? i pozostaj?c jak zawsze w wielkim uk?onie dla bluesa, jest na etapie poszukiwa?.
Niestety "Turn Around" nie przekonuje mnie poza trzema, czterema numerami. I nie m?wi? tego po jednym przes?uchaniu, a po kilkunastu, bo robi? tak zawsze z ka?dym nowym albumem.
Nie wiem. Czego? mi brakuje. Wydaje mi si? ?e Lang eksperymentuje z d?wi?kami, chc?c w niedalekiej przysz?o?ci, zdeklarowa? swoj? Osobowo?? muzyczn?.
Zauwa? Sebastian, ?e "Long Time Coming" jest diametralnie innym wydawnictwem od "Turn Around", st?d moje przypuszczenia o eksperymentach. My?l? sobie te?, ?e czekaj? nas jeszcze niespodziewanki w postaci innych Jego nowych p?yt, a potem, po prostu wr?ci do bluesa. Czego ?ycz? Mu z ca?ego serca!!! I zapewniam, ?e ka?dy kolejny Jego longplay, bez wzgl?du na zawarto??, pojawi si? w mojej audycji.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » stycznia 10, 2007, 6:13 pm

Long to m?ody geniusz, przecie? w jakim weku nagrywa? p?yty i gra? !!!

moim zdaniem, dobrze ?e eksperymentuje, mo?e b?dzie mia? kilka s?abych lub zupe?nie nie bluesowych p?yt, ale znajdzie siebie w muzyce, mo?e to nie b?dzie blues, ale b?dzie w tym szczery. Jonny Long zaczyna? od bluesa i chwa?a Jego rodzicom lub opiekuj? ?e pozwolili i udost?pnili mu edukacje muzyczn?. Ale moim zdaniem, chyba nadszed? czas ?eby si? muzycznie rozwin??, ?eby nie gra? standard?w czy swoim utwor?w przypominaj?cych klasyk?. Long to super sprawa i temat rzeka, znakomita posta?.

ale i w Polsce te? mamy takiego Longa tzn. ja ?ledz? tego m?odego ch?opaczka na perkusji / wylecia?o mi Jego nazwisko/ pierwszy raz widzia?em go na forum w pliku, kt?ry umie?ci? kto? od nas. P??niej czyta?em ?e profesor ze stan?w chce dok?adnie si? mu przy paczy?. Dzieciak w tym roku leci do USA !!!



?ycz? mu jak najlepiej !! mo?e to kolejny geniusz z Polskiej Ziemi !!!
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 10, 2007, 8:05 pm

I oby tylko mu si? uda?o!!! Trzymajmy kciuki!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 11, 2007, 8:16 am

Kurcze! Wci??o nam stron? wczoraj. Mam nadziej? ?e ju? nie b?dzie sensacji.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Jasiu » stycznia 11, 2007, 11:47 am

Jo ty? byda s?ucha? twojyj audycji Andrzejku bo takiej muzy nie mo?na przepu?ci? :) pozdrawiom Wos gor?co
Jasiu
blueslover
blueslover
 
Posty: 613
Rejestracja: marca 18, 2005, 12:42 pm

Postautor: Luke » stycznia 11, 2007, 12:28 pm

Lang, m?ody geniusz, wyj?tkowo utalentowany cz?owiek, kt?ry na szcze?cie wie, co z tym talentem zrobi?. Budzi kontrowersje bo jest do?? specyficzny... Osobi?cie uwielbiam prace tego blondasa, ale s?uchaj?c wiecej ni? pie? numer?w pod rz?d wymi?kam... Za du?o... Za du?o wszystkiego... Ha?as! Jego popisy wokalne potrafi? zm?czy?, dra?ni?... On ma niesamowite warunki, warsztat i wog?le, g?os jak dzwon, ale ostatnio jad?c autem s?uchaj?c Turn Around po 5 numerach odpad?em... Ju? mnie dra?ni?... Uwielbiam z tej p?yty Bump In The Road, Thankfull, On My Feet Again. Tak samo jak wybrane numery z Long Time Comin', cho? ca?ej p?yty nie prze?yje...
Lang na zawsze pozostanie w mej pami?ci uhahanym blondasem z lask? w bikini na starym Telecsterze z totalnym luzem odb?bniajac w niesamowity spos?b numer Dr.Johna w Austin City Limits jako go?? Double Trouble. To by? jego moment... Amen
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: Leszek Jakubczak » stycznia 11, 2007, 1:28 pm

Ja osobi?cie tak?e mam s?abo?? do "blondasa" (oczywi?cie muzyczn?). Pewnie budzi kontrowersje dlatego, ?e wielu spodziewa?o si? po nim, ?e b?dzie gwiazd? bluesa - a on, nic nie trac?c ze swoich korzeni okaza? si? muzykiem poszukuj?cym swojego brzmienia i swojej muzyki, trudnej do zaszufladkowania. Moim zdaniem dwie ostatnie p?yty s? najlepsze w jego dorobku poniewa? s? wynikiem tw?rczym ju? dojrza?ego artysty. Szczeg?lnie ostatnia p?yta pokazuje chyba dok?adnie drog?, kt?r? sobie obra? (mieszanka blusea, soulu, r'n'b, rocka, muzki irlandzkiej i gospel!!!). Druga sprawa, ?e na tej p?ycie s?ycha? ju? doros?ego cz?owieka, kt?ry upora? si? na sw?j spos?b z problemami spowodowanymi przez tak szybk? karier?. P?yta rzeczywi?cie nie jest ?atwa i musz? mie? odpowiedni nastr?j aby jej s?ucha?, ale uwa?am, ?e jest najlepsz? w jego dyskografii.

A numer Dr Johna w wykonaniu Langa z Austin genialna robota :D
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Leszek Jakubczak
blueslover
blueslover
 
Posty: 681
Rejestracja: lipca 12, 2005, 9:35 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 11, 2007, 3:01 pm

"A numer Dr Johna w wykonaniu Langa z Austin genialna robota"


W samej rzeczy Leszku! Cho? przyznam Ci si?, ?e z kolei ja wymi?kam przy Cry Sky. Kiedy dosta?em od Luka to w?a?nie dvd, urzek? mnie ten kawa?ek i poch?on?? bez reszty. Przynajmniej raz w tygodniu wracam do niego. Szczeg?lny moment, kiedy Milligan, zaczyna nakr?ca? Kenny Wayne, frazuj?c i pochylaj?c statyw z mikrofonem w stron? Shepharda i w ko?cu ta sol?wka! Zawsze ciarki mnie przechodz?. W tej audycji zagram tak?e "Cry Sky", jednak w wersji studyjnej, kt?ra te? jest dla mnie inryguj?ca.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: leszekblues » stycznia 11, 2007, 3:19 pm

Mam jakies dvd z Austin od Luka albo Leszka
PIerwsze dwa numery powalaj?
K?ada na kolana
Kopara opada sama
Facet ma tyle emocji i robi to w spos?b ca?kowicie kontrolowany
Jaaaaaaaaaaaaazda
I nie ma tu jakiegos szalenstwa gitarowego ale og?lnie kompozycyjnie i w kwestii budowania nastroju i energii -klasa
Patrzysz i czekasz bo nie mozna przewidziec co sie stanie za chwile
I to w?asnie jest niesamowite
Bardzo lubie tego dzieciaka :wink:
Tez na poczatku kiedy go us?ysza?em po wydaniu drugiej p?yty(( wtedy sie zaczyna? przebijac) wiedzia?em ze jakis kolejny zdolny bluesman
Czeka?em na trzecia p?yte a tu .....totalnie w inna strone
Potem juz kolejne nie bluesowe
Ale Long Time jest dobra jak dla mnie i podobaja mi sie serwowane nowe brzmienia w partii perkusji
To znak obecnych czas?w
Na ile sie to op?aca?o zweryfikuje to czas bo moze byc i tak ze po przesyceniu tego typu eksperymentami w og?le w muzyce nie bedziemy mogli tego s?uchac tak samo jak plasikowym brzmieniem lat 80-tych
POzyjemy zobaczymy
A nowej p?yty jeszcze mi nie by?o dane .....
A teraz s?ucham sobie Ani D?browskiej -gienialny popik
leszekblues
 

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 11, 2007, 3:43 pm

Po po tych naszych wpisach widz?, ?e cho? czasami mamy rozbie?ne zdania, to jednak Lang cieszy si? u nas wielk? estym?!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: freewiktor » stycznia 11, 2007, 4:20 pm

I ja te? b?d? s?ucha? :) My?l?,?e znacznie cz??ciej :)
Ciekaw jestem co wybra?e?,Drogi Redaktorze,z dorobku Olivera...
Oczywi?cie utwory b?d? z "Bulletproof",czyli Twojej ulubionej?
Awatar użytkownika
freewiktor
bluesman
bluesman
 
Posty: 307
Rejestracja: sierpnia 25, 2004, 7:03 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 11, 2007, 5:32 pm

freewiktor pisze:I ja te? b?d? s?ucha? :) My?l?,?e znacznie cz??ciej :)
Ciekaw jestem co wybra?e?,Drogi Redaktorze,z dorobku Olivera...
Oczywi?cie utwory b?d? z "Bulletproof",czyli Twojej ulubionej?


A tu jeste? w b??dzie! Pop?yniemy z koncertowej: "Last & Lost At The Labyrinth"
Zagaram 2 kawa?ki: "She Ain't Too Good Lookin'" oraz "Wild Streak"

A widzisz...
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: freewiktor » stycznia 11, 2007, 5:47 pm

No to z mojej ulubionej :twisted:
Za co baaaardzo dzi?kuj? :)

A widz?.....
Awatar użytkownika
freewiktor
bluesman
bluesman
 
Posty: 307
Rejestracja: sierpnia 25, 2004, 7:03 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 11, 2007, 6:45 pm

freewiktor pisze:No to z mojej ulubionej :twisted:
Za co baaaardzo dzi?kuj? :)

A widz?.....


A ja odsy?am jeszcze do akustycznej "Bound For Nowhere". Wy?mienite granie, a s?ycha? tak?e skrzypce i hammond!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Leszek Jakubczak » stycznia 11, 2007, 9:58 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:"A numer Dr Johna w wykonaniu Langa z Austin genialna robota"


W samej rzeczy Leszku! Cho? przyznam Ci si?, ?e z kolei ja wymi?kam przy Cry Sky. Kiedy dosta?em od Luka to w?a?nie dvd, urzek? mnie ten kawa?ek i poch?on?? bez reszty. Przynajmniej raz w tygodniu wracam do niego. Szczeg?lny moment, kiedy Milligan, zaczyna nakr?ca? Kenny Wayne, frazuj?c i pochylaj?c statyw z mikrofonem w stron? Shepharda i w ko?cu ta sol?wka! Zawsze ciarki mnie przechodz?. W tej audycji zagram tak?e "Cry Sky", jednak w wersji studyjnej, kt?ra te? jest dla mnie inryguj?ca.


P?yta mnie powali?a od pierwszego przes?uchania - oczywi?cie jako fan SRV jak tylko dowiedzia?em si?, ?e Double Trouble wydaje p?yt? kupi?em j? w "ciemno". A koncert powali? mnie chyba jeszcze bardziej (dzi?ki Luke jeszcze raz :D ). To co napisa? Leszek o drugim numerze z tego dvd my?l?, ?e mo?na powiedzie? o ca?ym koncercie - pe?ny emocji, ale z pe?n? kontrol?, profesjonalizmem (w dobrym sensie) ale, ca?y czas zaskakuj?cy (mimo i? zna?em ca?y materia?). Genialna robota!!!!
Pozdrawiam

p.s. Co tam u Ciebie s?ycha? Lechu?
Awatar użytkownika
Leszek Jakubczak
blueslover
blueslover
 
Posty: 681
Rejestracja: lipca 12, 2005, 9:35 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 12, 2007, 1:08 am

Leszku! Mam jednak nadziej?, ?e Milligan te? zrobi? na Tobie wra?enie. Uwielbiam tego faceta za to, ?e potrafi na scenie, da? ca?ego siebie!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: leszekblues » stycznia 12, 2007, 2:33 pm

yyyy
leszekblues
 

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 339 gości

cron