Tre?? Audycji - 18.12. 06'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 16, 2006, 12:11 am

Kurcze! Mnie a? dreszcze przechodz?, a Butterfield to Mistrzostwo ?wiata!!!
Dalej mamy "The Sky Is Crying" i Albert King ze Stevem Rayem, ale jak za?piewa? Butterfield, to a? chce si? krzycze?!!!
Widz? Ich i s?ysz? i naprawd? gor?co mi si? robi.
W pewnym momencie, kamera w tym kawa?ku tak to uchwyci?a, ?e na scenie widzimy tylko Ray Vaughana, Alberta Kinga i Butterfielda. Wierzy? si? nie chce, ?e dzi? ta Wielka Tr?jca, jest ju? po tamtej stronie.
No nic. Ogl?dam dalej!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: apollo » grudnia 16, 2006, 2:55 am

Tak sobie czytam i menu audycji poniedzia?kowej, i Wasze posty - i tylko los prosz?, by mi dane by?o zd??y? dojecha? na audycj? do domu.
Panie Andrzeju, po raz kolejny okazuje si?, ?e potrafi Pan jednoczy? Starszak?w wspomnieniami i zainteresowa? m?odzie? muz? z pewno?ci? ciekaw?, klasyczn? i le??c? u podstaw tego, co mamy na codzie?.
To tylko ?wiadczy o wielkiej znajomo?ci Muzyki i nieocenionym redaktorskim kunszcie.
Co do ko?ca roku... dopiero co - b?d?c w trasie - s?ucha?em pierwszej audycji z 2006 r. z nie?miertelnym dla mnie Indigenous (kt?re nota bene "odkry?em" dzi?ki "Okolicom").
Tegoroczne audycje by?y dla mnie niesamowicie bogate w lekcje do odrobienia. I nie chodzi mi tylko o Indigenous (z prze?omu 2005-2006) czy niesamowite klimaty KrautRocka. Ciesz? si?, ?e mog? w show uczestniczy? jako s?uchacz-student (mo?e raczej muzycznie gimnazjalista ;) ).
Poniewa? wyje?d?am w ?wi?ta w poszukiwaniu ?niegu, to - na wszelki wypadek, gdybym w pon. nie dojecha? na show - dzi?ki za ten rok Okolic!
No i weso?ych ?wi?t! Kol?dy niech b?d? mia?y i?cie bluesowy wyd?wi?k ;).
Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Stanley-1 » grudnia 16, 2006, 11:37 am

:D piknie apollo napisa?e? ......bo to wszystko prawda :D co si? dzieje w muzycznych klimatach Okolic Bluesa ..tu trafi?em...i to w?a?nie audycje J?drusia s? tymi kt?re ci?gn? wielu towrz?c takie muzyczne winogrono..??onecznej palety brzmie? nastroj?w.
Dzi?ki naturalnym predyspozycjom Andrzeja kt?re trudno jest powt?rzy?..lub nauczy? si?..po prostu trzeba si? takim urodzi? audycje te s? tak popularne ?e nas tu ?ci?gaj? i to widac s?ych? i czu?... :D
Tobie zas apollo w poszukiwaniu ?niegu niech towarzyszy nasza ?yczliwo?? ..atmosfera i pokazuj sie cz??ciej na ekranie naszych ..monitor?w jak leca Okolice Bluesa....pozdrowienia serdeczne i wr?c ca?y..i wszystkiego dobrego w tym ?wi?tecznym okresie i nowym 2007 roku..... :D
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: apollo » grudnia 16, 2006, 1:15 pm

Stanley-1 pisze:[color=blue] Tobie zas apollo w poszukiwaniu ?niegu niech towarzyszy nasza ?yczliwo?? ..atmosfera

Stanley, wiesz, ?e bez Ciebie forum nie by?oby tym samym!
Zreszt?, Maciek R. par? post?w wy?ej o tym pisa?.
serdeczno?ci!
Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 16, 2006, 2:47 pm

Bardzo pi?knie Wam Dzi?kuj?. Dobrze jest wiedzie? ?e to co si? robi, trafia do innych i czerpi? z tego troszk? rado?ci. To jest w?a?nie ta nagroda kt?r? otrzymuj? od Was. Ale w moim dzia?aniu nie jestem sam. Tyle samo, nale?y si? wsp??autorowi "Okolic Bluesa" Zbyszkowi Walczakowi z Ostrowa, z kt?rym wsp??pracuj? od roku 93, czyli po dw?ch latach prowadzenia audycji.
Przez te wszystkie lata namawiam Zbyszka aby cho? raz pojawi? si? na antenie. Niestety wszystkie moje pr?by s? bezskuteczne, ale mam nadziej?, przyjdzie taki czas, ?e Zbyszek zasi?dzie wsp?lnie ze mn? za mikrofonami Radia Centrum Kalisz. To w?a?nie Zbyszek odkry? dla "Okolic Bluesa" ca?y szereg wspania?ych Wykonawc?w, do kt?rych ja nigdy bym nie dotar?, a kt?rzy w?r?d Was, zyskali sobie wiele sympati, a niejednokrotnie stali si? w "Okolicach Bluesa", Gwiazdami Pierwszej Wielko?ci!!!

Ale te? wielce kontent jestem, ?e nie tylko jest tu moja audycja. Ciesz? si?, ?e na nasze forum przyj?li zaproszenie inni koledzy i maj? na www.blues.com.pl swoje zak?adki, redaktorzy: Andrzej Matysik, Jan Cegie?ka (kt?remu dzi?kuj? ?e wr?ci? na anten?), Pawe? Michaliszyn, S?awek Turkowski, Przemek Draheim, Marek Kaczanowki a i Micha? Or?owski pr?buje swoich si?, z coraz lepszym skutkiem.
My?l? ?e dzi?ki tym programom, nie brakuje nam bluesa, blues-rocka, jazzu, jazz-rocka i rocka, z p??ki najwy?szej. I przecie? dzi?ki tym autorom, mamy dost?p do naprawd? unkatowych p?yt, kt?rych na pr??no szuka? w salonie p?ytowym (poza ma?ymi wyj?tkami).

Stanley! Apollo napis? dobrze. Ty nawet nie wiesz jak wielkiego blasku, przyda?e? forum, swoj? obecno?ci? - Dzi?kujemy!!!
Kurcze! Ale si? rozpisa?em.

A ja raz jeszcze, w zwi?zku z tym co napisa?em na stronie poprzedniej o koncercie B.B. Kinga, zapraszam Was koniecznie, wejd?cie i zobaczcie tutaj: http://youtube.com/watch?v=TydWbnFLb1o& ... ed&search=
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: M.d@mBolo » grudnia 16, 2006, 3:10 pm

no to ?wietnie si? zapowiada "ko?c?wka" poniedzia?ku w Okolicach Blues'a...
a ju? rok temu s?uchali?my kol?d w formie Blues'a c?? to by?a za audycja
S c r a m b l e r
Awatar użytkownika
M.d@mBolo
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 20
Rejestracja: grudnia 9, 2005, 10:28 pm
Lokalizacja: Odolanów/Poznań

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 16, 2006, 3:24 pm

M.d@mBolo pisze:no to ?wietnie si? zapowiada "ko?c?wka" poniedzia?ku w Okolicach Blues'a...
a ju? rok temu s?uchali?my kol?d w formie Blues'a c?? to by?a za audycja


Tak! Poprzednia audycja by?a tu? przed samymi ?wi?tami. W tym roku my?l? sobie ?e zrobimy sobie przerw?, a polskie bluesowe kol?dy, zagramy w 2007 ponownie.
Akurat w pierwszy dzie? ?wi?t w tym roku, przypada ostatnie wydanie "Okolic Bluesa". My?l? ?e nie b?dzie nas zbyt wielu, bo przecie? trzeba by? z Rodzin?, a tak?e sporo z Was b?dzie w rozjazdach, tak wi?c postanowi?em ?e zagram w?wczas bardzo spokojnie i przede wszystkim, melodyjnie, tak, aby ta muzyka trafi?a do wszystkich.
Jednak z ca?? pewno?ci? pojawi si? kol?da "Bo?e Narodzenie" Gangu Olsena" z udzia?em go?ci: Sebastiana Riedla, Janusza Wykpisza, Beaty Bednarz, Oli Chludek, Ewy Brachun.
Ostatnio zmieniony grudnia 16, 2006, 3:29 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Góri » grudnia 16, 2006, 3:25 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Moi Drodzy! Pami?tacie z pewno?ci? audycj?, w kt?rej prawie w ca?o?ci (bez jednego kawa?ka), zagralismy znakomity koncert B.B. King & Friends z Los Angeles 15-kwietnia 87'. P?yta ukaza?a si? dopiero w roku 2005. Pami?tam z jakim entuzjazmem s?uchali?my w?wczas tej audycji, no ale przecie? w?r?d go?ci byli: Gladys Knight, Etta James, Dr. John, Phil Collins, Eric Clapton. Steve Ray Vaughan, Albert King, Paul Butterfield, Chaka Khan, Billy Ocean. Wszyscy w?wczas stwierdzilismy ?e ten koncert pora?a energi?.
Dzi?ki "Waljonisowi" odnalaz?em fragmenty tego Wielkiego Wydarzenia na video.
I jeszcze jedno. Nikt z tej plejady Gwiazd nie przypuszcza? w?wczas ?e 18 dni p??niej, odejdzie na zawsze Paul Butterfield. Film zadedykowany jest w?a?nie Jemu!!!
Kochani!!! Musicie to zobaczy?. Wajlonis! Dzi?ki za ten adres.
Wejd?cie prosz? tutaj: http://youtube.com/watch?v=TydWbnFLb1o& ... ed&search=

Jest taki moment na tej p?ycie, kiedy przy wsp??udziale Erica Claptona i Phila Collinsa swoim zwyczajowym tempem toczy si? na scenie The Thrill Is Gone. W pewnej chwili, zreszt? jak wielokrotnie tamtego wieczoru, B.B. King w dw?ch s?owach anonsuje jednego z go?ci tej niecodziennej sesji: Paul Butterfield! To jedne z najbardziej poruszaj?cych d?wi?k?w harmonijki jakie w ?yciu uda?o mi si? do tej pory us?ysze?! Gor?co polecam!
Awatar użytkownika
Góri
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 874
Rejestracja: kwietnia 6, 2004, 8:19 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 16, 2006, 3:32 pm

A to w?a?nie Ty Sebasian by?e? autorem, ?e ten kr??ek pojawi? si? w "Okolicach Bluesa". Dzi?ki!!!
A teraz fragmenty mo?emy zobaczy? w internecie.

Kurcze! Jeszcze raz podaj? adres: http://youtube.com/watch?v=TydWbnFLb1o& ... ed&search=

oraz tutaj: http://youtube.com/watch?v=MESAzxkfQ2E& ... ed&search=
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Olifka » grudnia 16, 2006, 9:41 pm

W?a?nie czytam sobie wszytskie posty i musz? powiedzie?, ?e dreszcze wzruszenia mnie przesz?y. Dzi?ki Okolicom pozna?am tylu fantastycznyc ludzi bez kt?rych juz nie ywobra?a? sobie swojego ?ycia, ludzi z kt?rymi dziel? si? najskrytszymi uderzeniami w?asnego serca, ludzi kt?rzy s? tak cudownie szcerzy wspaniali i potrafi? rzopromieni? ka?dy dzie? jak s?o?ce po burzy... Tyle fantastycznych d?wi?k?w zabrzmia?o w mojej duszy i zadomowi?o si? tam na dobre... Po prostu dzi?kuje za to ?e jeste?cie bo nalezycie do wa?nych dla mnie os?b i bardzo bliskich...
Oj, chyba poczu?am ju? magi? swi?t i refleksje ca?kowicie mn? zaw?adn??y...
Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą... [*]
Awatar użytkownika
Olifka
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1146
Rejestracja: kwietnia 20, 2006, 8:47 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 17, 2006, 5:53 pm

Pami?tajcie ?e w nadchodz?cym tygodniu, ukazuje si? kolejne wydanie "Twojego Bluesa". To ju? numer 27.

Szczeg??y tutaj: http://www.delta.art.pl/sec_pl.html
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Stanley-1 » grudnia 17, 2006, 7:47 pm

:D :D Macieju .....Radzieju.......qurde .....ale Ci? ponios?o
jak w sol?wce i w tym momencie co pisa?e? o tej krwi w ustach...
tak jara?o... :D spontan z Ciebie niesamowity..... :shock: kosmiczna jazda.... :D teraz przeczyta?em posty z pierwszej strony audycji na 18 grudnia planowanej :D biczowanko sie przyda bluesowe.... :D jed? r?wno bez trzymanki ...wigilia nied?ugo ... :D a wi?c odpuszczenie grzech?w r?wne? w zasi?gu szczerych dusz... to przecie? bluss.....?ycia ..nastroj?w..emocji..?ez szcz??cia i smutku jak nasze ?ycie :idea: :D raz kopnie w ty?ek raz da buzi .... :shock: niedarmo cz?owiek na tym ?wiecie si? trudzi..nieszcz?scia i szcz??cia ,upadki powstania , przypadku w tym nie ma od dziej?w zarania...
wi?c ?yjmy jak ?ycie na codzie? nam daje ..i niech s?onko rado?ne nam ka?dego dnia wstaje... :roll: :D .....
Widzisz J?drusiu co te audycje robi? ...z nas i jakimi emocjami obdarzaj?.. fachowcy do oceny ..spontany do klimatu .. :D bluesfani Okolic Bluesa ??czcie si?... :D
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Krzysiek Gorczak » grudnia 18, 2006, 1:13 pm

Oj J?drek ale da?es pere?k? z tym linkiem. A? Mam? zawo?a?em, ?eby pokaza? o co tak naprawd? w bluesie chodzi :)
Dzi? mnie przy komputerku niestety nie bedzie, poniewa? w pubie Tawerna jest Wigilia Bluesowa :) Zjemy rybk?, damy jej pop?ywa? ;) i mo?e co? si? po?piewa :D

Udanej audycji ?ycz? :)

Pozdrawiam Wszystkich :)
aby żyć...

www.devilblues.com
Awatar użytkownika
Krzysiek Gorczak
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 148
Rejestracja: czerwca 27, 2006, 11:49 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 18, 2006, 1:38 pm

Krzysiek Gorczak pisze:Oj J?drek ale da?es pere?k? z tym linkiem. A? Mam? zawo?a?em, ?eby pokaza? o co tak naprawd? w bluesie chodzi :)
Dzi? mnie przy komputerku niestety nie bedzie, poniewa? w pubie Tawerna jest Wigilia Bluesowa :) Zjemy rybk?, damy jej pop?ywa? ;) i mo?e co? si? po?piewa :D

Udanej audycji ?ycz? :)

Pozdrawiam Wszystkich :)


Przyznam Ci si?, ?e dla mnie to ju? lektura obowi?zkowa dzie? w dzie? wieczorem.

Bawcie si? dobrze!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: maciek radziejewski » grudnia 18, 2006, 3:29 pm

JESTEM DZISIAJ Z TOBA I Z BLUESOWA RODZINA


WPRAWDZIE BEDE MIAL BUTLE TLENOWA PRZY SOBIE
(nie ma poprawy od otatniego poniedzialku)

nie pale wiec nie ma obawy ze wylece w powietrze love m
+ + +
Awatar użytkownika
maciek radziejewski
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 862
Rejestracja: lutego 21, 2005, 2:33 am
Lokalizacja: new york

Postautor: paranoja » grudnia 18, 2006, 4:04 pm

Zatem byle do wieczora i audycji... Ju? niejednokrotnie muzyka pomog?a mnie i wielu innym przetrzyma? bardzo ci??kie niekiedy ?yciowe upadki.. U?wietnia?a r?wnie? wzloty..
Dzi? wi??? z ni? bardzo wiele.. Oby i tym razem zachamowa?a rozpad i doda?a wiary..

Do us?yszenia o 23:00...
paranoja
 

Postautor: maciek radziejewski » grudnia 18, 2006, 5:28 pm

BLAGAM NIE DZISIAJ TAKIE MYSLI
+ + +
Awatar użytkownika
maciek radziejewski
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 862
Rejestracja: lutego 21, 2005, 2:33 am
Lokalizacja: new york

Postautor: paranoja » grudnia 18, 2006, 5:30 pm

To nie jest zale?ne od dnia tygodnia...
paranoja
 

Postautor: E&D » grudnia 18, 2006, 5:38 pm

Przyznam Ci si?, ?e dla mnie to ju? lektura obowi?zkowa dzie? w dzie? wieczorem.
Bawcie si? dobrze!!!


Youtube , penetruj? ju? od bardzo dawna i zapewniam , ?e s? tam takie pere?ki muzyczne, ?e czasami jestem pod ogromnym wra?eniem , ?e takie rzeczy jeszcze si? gdzie? uchowa?y.

Pozdrawiamy
E&D
Obrazek
Awatar użytkownika
E&D
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1533
Rejestracja: czerwca 11, 2004, 8:41 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: maciek radziejewski » grudnia 18, 2006, 5:56 pm

jezeli to WOODY to juz nie narzekam. kocham czlowieka
+ + +
Awatar użytkownika
maciek radziejewski
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 862
Rejestracja: lutego 21, 2005, 2:33 am
Lokalizacja: new york

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 18, 2006, 6:03 pm

E&D pisze:
Przyznam Ci si?, ?e dla mnie to ju? lektura obowi?zkowa dzie? w dzie? wieczorem.
Bawcie si? dobrze!!!


Youtube , penetruj? ju? od bardzo dawna i zapewniam , ?e s? tam takie pere?ki muzyczne, ?e czasami jestem pod ogromnym wra?eniem , ?e takie rzeczy jeszcze si? gdzie? uchowa?y.

Pozdrawiamy


Tak Edek! To ma wymiar szczeg?lny, tym bardziej, ?e 18 dni po tym koncercie, Butterfield odszed? na zawsze. A w "The Sky Is Crying" kamera nagle pokazuje na scenie tylko Alberta, Steviego i Paula. To wszystko nie dzieje si? przypadkiem...
Kto jeszcze nie widzia?, zobaczcie koniecznie!

Tutaj: http://youtube.com/watch?v=TydWbnFLb1o& ... ed&search=

oraz tutaj: http://youtube.com/watch?v=MESAzxkfQ2E& ... ed&search=
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Stanley-1 » grudnia 18, 2006, 7:22 pm

:D a wi?c chwil kilka do audycji.. :D pozdrowienia wsiem :D
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 18, 2006, 7:31 pm

Stanley-1 pisze: :D a wi?c chwil kilka do audycji.. :D pozdrowienia wsiem :D


Staszku! Ale jeszcze o 20:00 dzi? w Radiu Jazz Warszawa, audycja S?awka Turkowskiego "Feelin' The Blues". S?awek wymysli? fajne menu na dzisiaj.
B?dzie te? Harry Manx.
Jak masz chwilk?, przez internet po??cz si? tutaj:
http://radiojazz.streamhost.pl:8076/listen.pls
i wpadnij do zak?adki na naszym forum: "Feelin The Blues". gdzie sobie gaworzymy.

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: andrzej.staszok » grudnia 18, 2006, 7:37 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Stanley-1 pisze: :D a wi?c chwil kilka do audycji.. :D pozdrowienia wsiem :D


Staszku! Ale jeszcze o 20:00 dzi? w Radiu Jazz Warszawa, audycja S?awka Turkowskiego "Feelin' The Blues". S?awek wymysli? fajne menu na dzisiaj.
B?dzie te? Harry Manx.
Jak masz chwilk?, przez internet po??cz si? tutaj:
http://radiojazz.streamhost.pl:8076/listen.pls
i wpadnij do zak?adki na naszym forum: "Feelin The Blues". gdzie sobie gaworzymy.

Pozdrawiam!!!

no to i ja zapukam do drzwi waszych
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 18, 2006, 7:38 pm

No to Dublin b?dzie reprezentowany godnie!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: andrzej.staszok » grudnia 18, 2006, 7:42 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:No to Dublin b?dzie reprezentowany godnie!!!

male sprostowanie Jedrus, dzis nadaje z Ostrowa :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 18, 2006, 7:46 pm

andrzej.staszok pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:No to Dublin b?dzie reprezentowany godnie!!!

male sprostowanie Jedrus, dzis nadaje z Ostrowa :lol: :lol: :lol:


Witamy w Kraju!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: andrzej.staszok » grudnia 18, 2006, 7:48 pm

:mrgreen:
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: Stanley-1 » grudnia 18, 2006, 8:16 pm

:D a u mnie wpadli przyjaciele..muzycy i :D
http://www.forum.glogovia.pl/viewtopic. ... 6578#16578
zycie samo pisze ..scenariusze... :D
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Zbyszek Stępski » grudnia 18, 2006, 8:34 pm

Dzi?ki Andrzeju za linka !

B B King Blues Session – B.B jak zwykle niesamowity….explozja energii, Tyle gwiazd na jednej scenie. Nogi same pod biurkiem chodz?.
Przy tej muzyce czekam na dzisiejsze wydanie OKOLIC BLUESA
Zbyszek Stępski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2975
Rejestracja: lipca 2, 2006, 11:48 am

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości