Tre?? Audycji - 11.12.06'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Tre?? Audycji - 11.12.06'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 5, 2006, 10:40 pm

11.12.06. poniedzia?ek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

Ju? od dw?ch tygodni gramy p?yty wydane w tym roku, kt?rych nie zd??yli?my zaprezentowa? w Okolicach Bluesa, poza jednym wyj?tkiem znajduj?cym si? na tej playli?cie. Dlatego to b?dzie ostatni ju? wiecz?r w nadrabianiu zaleg?o?ci i my?l?, ?e muzyka przypadnie Wam do gustu.
W Radiu Centrum Kalisz i w internecie zagraj? dla nas:


1. Joe Bonamassa
2. Scott Holt
3. Sue Foley
4. Indiguanes
5. Blues Traveler

Zapraszam do s?uchania oraz rozm?w na tej stronie, podczas emisji programu.
Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.


Do us?yszenia w poniedzia?ek o 23:00!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 5, 2006, 11:33 pm

W programie b?d? chyba tak?e zaproszenia na "Jam session pod choink?" w Fanaberii.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Olifka » grudnia 6, 2006, 11:51 am

Joe Bonamassa, Blues Traveler... zapowiada si? naprawd? ciekawie, te ostatnie audycje poswi?cone nowo?ciom to ?wietne granie panie Andrzeju... Jestem pod wra?eniem... i w pn zaraz po pracy ws?ucham si? w te cudne d?wi?ki ....
Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą... [*]
Awatar użytkownika
Olifka
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1146
Rejestracja: kwietnia 20, 2006, 8:47 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Robert007Lenert » grudnia 6, 2006, 3:35 pm

To i ja bede. Zwlaszcza dla Sue Foley i Blues Traveler :)
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: effcia » grudnia 6, 2006, 4:02 pm

Joe Bonamassa i Blues Traveler :D Dzi?kuj?!! :)
Awatar użytkownika
effcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3005
Rejestracja: stycznia 9, 2006, 7:06 pm
Lokalizacja: Kobyla Góra

Postautor: Michał » grudnia 6, 2006, 7:03 pm

Indiguanes :twisted:


pozd
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: andrzej.staszok » grudnia 6, 2006, 8:22 pm

maly surprise , chyba bede sluchal :lol:
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 6, 2006, 9:51 pm

Napawa mne to wielk? rado?ci?ci? ?e cieszycie si? na "Blues Traveler". Kiedy? dosta?o mi si? na forum za Johna Popera. I w?a?ciwie nie wiem dlaczego. Ja po prostu jestem bezkrytyczny wobec tej Orkiestry. Dzi?ki wsp??autorowi tych audzcji, Zbyszkowi Walczakowi, ju? w roku 93 po raz pierwszy zagra?em "Blues Traveler". Przez te wszystkie lata pojawi?y si? wszystkie Ich kr??ki, za wyj?tkiem w?a?nie ostatniego, kt?ry proponuj? w poniedzia?ek. To doskona?a Formacja, a najlepsze kr??ki to 1, 2 i 3. Oczywi?cie tylko moim skromnym zdaniem. Wiem ?e nie jest ?atwo si? z nimi zaprzyja?ni?. Ale je?eli ka?dej p?yty pos?uchacie par? razy, nie b?dziecie si? mogli bez nich oby?. Naprawd? spr?bujcie! Zgadzam si? ?e po ?mierci Boba Sheehana (bas), muzyka jakby si? zmieni?a. "Blues Traveler" spokornia?o nieco i nie ma ju? tak wielu zakr?conych ?semek i jazdy bez trzymanki. A i Popper mniej u?ywa harmonijki. Ale zawsze mo?na znale?? par? intryguj?cych kawa?k?w i takie te? chc? przedstawi? Wam tego wieczoru.

Andrzeju! Mi?o Ci? b?dzie wita? na stronie.
Robercie! To dobra p?yta Sue Foley
Micha?! Indiguanes na tym kr??ku na szcz??cie powr?cili do korzeni.
Ostatnio zmieniony grudnia 6, 2006, 11:54 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » grudnia 6, 2006, 10:01 pm

Ja zawsze powtarzam sobie, s? gusta i gu?ciki, harmonijkarz i wokalista John Poper mo?e si? niekt?rym podoba? a innym nie. Jest jedna zasada, kt?r? tak niedawno we wrze?niu kto? mi napisa? ?e jak mam puszcza? muzyk? kt?ra mi si? nie podoba to lepiej jakbym wcale tego nie robi?. I to chyba jest prawda, je?li, to si? wi??e z krytyk?, bo nie ma 2 takich samych ludzi z takimi samymi gustami muzycznymi. Ale Poper jest mistrzem harmonijki i osoba godna uwagi, tylko ?eby Go pozna? i zrozumie? (no przynajmniej ja) musia?em mu po?wi?ci? kilka cennych godzin - bo na pocz?tku to by?o trudne - teraz wysoko oceniam Jego i ca?ego zespo?u muzyk?


pozdrawiam
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Olifka » grudnia 6, 2006, 11:28 pm

Panie Andrzeju obieca?am ?e dam zna? jaka reakcja by?a na Allman?w Hittin The Note, zatem...
ten u?miech i zachwyt w oczach, szczeg?lnie po wys?uchaniu pierwszych d?wi?k?w... Dla takich chwil warto trwa?... Ogromnie dzi?kuje za pomoc Pozdrawiam!!!
Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą... [*]
Awatar użytkownika
Olifka
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1146
Rejestracja: kwietnia 20, 2006, 8:47 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 6, 2006, 11:40 pm

Olifka pisze:Panie Andrzeju obieca?am ?e dam zna? jaka reakcja by?a na Allman?w Hittin The Note, zatem...
ten u?miech i zachwyt w oczach, szczeg?lnie po wys?uchaniu pierwszych d?wi?k?w... Dla takich chwil warto trwa?... Ogromnie dzi?kuje za pomoc Pozdrawiam!!!


Ciesz? si? bardzo. Sugerowa?em si? zmys?em melodycznym Janusza. No i wida?, ?e si? nie pomyli?em. My?l? jednak, ?e Filip by?by zadowolony z ka?dego kr??ka Allman?w, wszak wra?liwa z niego Osoba.

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Zośka L. » grudnia 6, 2006, 11:48 pm

Moim faworytem jest Joe Bonamassa, ale ucieszy?am si? te? gdy zobaczy?am Sue Foley i Blues Traveler :) Jednak s?uchanie Okolic w przysz?ym tyg stoi pod znakiem zapytania, ale zawsze pozostaje ?ci?gni?cie zapisu heh :wink:
To be a rock and not to roll.
Awatar użytkownika
Zośka L.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1532
Rejestracja: stycznia 31, 2006, 5:55 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 6, 2006, 11:57 pm

Diabolique pisze:Moim faworytem jest Joe Bonamassa, ale ucieszy?am si? te? gdy zobaczy?am Sue Foley i Blues Traveler :) Jednak s?uchanie Okolic w przysz?ym tyg stoi pod znakiem zapytania, ale zawsze pozostaje ?ci?gni?cie zapisu heh :wink:


Ale my?l? ?e Scott Holt i Indianie tak?e zrobi? na Tobie wra?enie. A jak tam edukowane bluesem kole?anki ?
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Zośka L. » grudnia 7, 2006, 12:05 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Diabolique pisze:Moim faworytem jest Joe Bonamassa, ale ucieszy?am si? te? gdy zobaczy?am Sue Foley i Blues Traveler :) Jednak s?uchanie Okolic w przysz?ym tyg stoi pod znakiem zapytania, ale zawsze pozostaje ?ci?gni?cie zapisu heh :wink:


Ale my?l? ?e Scott Holt i Indianie tak?e zrobi? na Tobie wra?enie. A jak tam edukowane bluesem kole?anki ?


No na razie zabra?y mi kilka p?yt :twisted: (Buddy Guya, Allman?w, Gov`t?w, Zdrow? Wod? i bodaj?e Devili) i...krucjata w toku, u jednej zdecydowanie pozytywne wyniki, nad reszt? trzeba jeszcze troch? popracowa? :P Ale jak na fanki house/trance i wszelkiego innego mozliwego electro :roll: i tak nie jest ?le :wink:
EDIT: Co nie zmienia faktu, ?e dalej bardzo cz?sto s?ucham bluesa przy rytmicznym 'umc umc' zza ?ciany :P
Ostatnio zmieniony grudnia 7, 2006, 12:12 am przez Zośka L., łącznie zmieniany 1 raz
To be a rock and not to roll.
Awatar użytkownika
Zośka L.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1532
Rejestracja: stycznia 31, 2006, 5:55 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 7, 2006, 12:08 am

B?dziesz B?ogos?awiona!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: andrzej.staszok » grudnia 7, 2006, 1:04 am

wiem napewno bede z Wami w poniedzialek proby odsluchowe powiodly sie (nie bez pomocy wyjadaczy internetowych) i radio w kompie gro :lol:
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 7, 2006, 6:12 pm

[quote="andrzej.staszok"]wiem napewno bede z Wami w poniedzialek proby odsluchowe powiodly sie (nie bez pomocy wyjadaczy internetowych) i radio w kompie gro :lol:[/quote

To znaczy J?dru? ?e tam gdzie mieszkasz, masz ju? komp na sta?e...
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: andrzej.staszok » grudnia 7, 2006, 10:27 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
andrzej.staszok pisze:wiem napewno bede z Wami w poniedzialek proby odsluchowe powiodly sie (nie bez pomocy wyjadaczy internetowych) i radio w kompie gro :lol:[/quote

To znaczy J?dru? ?e tam gdzie mieszkasz, masz ju? komp na sta?e...

tak, dokladnie wczoraj podlaczono mi neta, a komputerek mialem juz troszke wczesniej, ale teraz to juz komplet jest i poslucham co tam w Okolicach Bluesa piszczy :lol: :lol:
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 7, 2006, 10:49 pm

andrzej.staszok pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:
andrzej.staszok pisze:wiem napewno bede z Wami w poniedzialek proby odsluchowe powiodly sie (nie bez pomocy wyjadaczy internetowych) i radio w kompie gro :lol:[/quote

To znaczy J?dru? ?e tam gdzie mieszkasz, masz ju? komp na sta?e...

tak, dokladnie wczoraj podlaczono mi neta, a komputerek mialem juz troszke wczesniej, ale teraz to juz komplet jest i poslucham co tam w Okolicach Bluesa piszczy :lol: :lol:


Zas?uchaj si? w Blues Traveler, cho? b?dzie to do?? pow?ci?gliwe!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: mickiewicz jr. » grudnia 8, 2006, 12:35 am

przyznam si? ze nie znam :P ale skoro tak chwalicie to bedzie trzeba pos?ucha? ;) ( szkoda tylko ze nie na ?ywo) ...

pozdrawiam
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: bartic » grudnia 8, 2006, 1:23 am

pozycja 1. i 4. powoduj?, ?e ju? nie mog? si? doczeka?. kto tym razem b?dzie czarnym koniem audycji?...
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: dmin » grudnia 8, 2006, 11:56 am

Andrzej,ale? masz zdjecie brrraaaacie:) to juz nie przelewki:)
Pamietaj ponadto i? ja lubi? tylko jak co? sie UDAJE!
S?ucha? nie bede ale "se ?ci?gne"!
pozdro
Dominik
Co z?ego, to nie ja.
dmin
bluesman
bluesman
 
Posty: 377
Rejestracja: czerwca 15, 2004, 4:32 pm
Lokalizacja: Szczecin....niestety:)

Postautor: paul david » grudnia 8, 2006, 4:05 pm

No J?dru? teraz to juz mucha nie siada BLUESMAN JESTE? CA?? G?B?!!! :roll: :lol: (jak na awatarku zaro?niet?, ha,ha... z ca?ym szacuneczkiem zreszt?) :lol: :lol: :lol: adekwatnie do odkurzanej muzyczki... no i tak trzymac! :lol:

Pozdrawiam! :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Luke » grudnia 8, 2006, 4:07 pm

Nowy Indigenous??? POZDRAWIAM
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 8, 2006, 4:20 pm

paul david pisze:No J?dru? teraz to juz mucha nie siada BLUESMAN JESTE? CA?? G?B?!!! :roll: :lol: (jak na awatarku zaro?niet?, ha,ha... z ca?ym szacuneczkiem zreszt?) :lol: :lol: :lol: adekwatnie do odkurzanej muzyczki... no i tak trzymac! :lol:

Pozdrawiam! :lol: :lol: :lol:


Jako? lubi? to zdj?cie, a jego autorem jest Krzy? Szafraniec - Naczelny Fotograf Twojego Bluesa.

bartic pisze:pozycja 1. i 4. powoduj?, ?e ju? nie mog? si? doczeka?. kto tym razem b?dzie czarnym koniem audycji?...


No wiesz dla mnie zawsze Blues Traveler, cho? tym razem zagraj? bez fajerwerk?w.

Luke pisze:Nowy Indigenous??? POZDRAWIAM


Ale ciesz? si? ?e na tym kr??ku powr?cili do swoich korzeni!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 8, 2006, 5:02 pm

Uwaga! Dzi? o godzinie 20:00 w audycji Andrzeja Matysika "Historia Bluesem Pisana", bezpo?redni koncert na ?ywo, S?awka Wierzcholskiego i "Nocnej Zmiany Bluesa".
Na naszym forum jest zak?adka audycji "Historia Bluesem Pisana" , gdzie sobie gaworzymy.
Natomiast w internecie, s?uchamy tutaj: http://www.radioem.pl/?page=radio_on_line
Kto sp?dza wiecz?r dzisiejszy w domu, warto pos?ucha?!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » grudnia 8, 2006, 6:25 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
paul david pisze:No J?dru? teraz to juz mucha nie siada BLUESMAN JESTE? CA?? G?B?!!! :roll: :lol: (jak na awatarku zaro?niet?, ha,ha... z ca?ym szacuneczkiem zreszt?) :lol: :lol: :lol: adekwatnie do odkurzanej muzyczki... no i tak trzymac! :lol:

Pozdrawiam! :lol: :lol: :lol:


Jako? lubi? to zdj?cie, a jego autorem jest Krzy? Szafraniec - Naczelny Fotograf Twojego Bluesa.

bartic pisze:pozycja 1. i 4. powoduj?, ?e ju? nie mog? si? doczeka?. kto tym razem b?dzie czarnym koniem audycji?...


No wiesz dla mnie zawsze Blues Traveler, cho? tym razem zagraj? bez fajerwerk?w.

Luke pisze:Nowy Indigenous??? POZDRAWIAM


Ale ciesz? si? ?e na tym kr??ku powr?cili do swoich korzeni!!!

............................................
Hmmm...
nowa p?yta Indian to juz nieco inne granie. Posypal sie sklad ; niestety.I ca?osc w mojej opinii nie ma juz MOCY.
Planowa?em r?wniez to zagrac ale mysle ze Andrzej zaspokoi Wasza ciekawosc. W skali 1 do 5 ocenilbym ten album na 2 z plusem. To oczywiscie bardzo subiektywne.
Pozdr serdecznie
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 8, 2006, 7:41 pm

Pawe?! Napisa?em o powrocie do swoich starych korzeni, poniewa? album "Circle", mimo ?e wyprodukowany przez Doyle'a Bramhall'a, mocno skr?ca? w kierunku pop-rocka. Cho? po tych paru latach te? ?wietnie si? broni. Natomiast tutaj mimo braku Wanbdi i Horse, czu? starego ducha, oczywi?cie te? tylko moim skromnym zdaniem.
Przyznam Ci si? ?e za pierwszym ods?uchaniem, mia?em takie odczucia jak Ty. Ale do dzi? mia?em ten kr??ek chyba 6 razy w odtwarzaczu i moje postrzeganie p?yty jest jak wy?ej. Ja dzi?kuj? panu Mannowi ?e odkry? przed nami t? India?sk? Rodzin?.

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: andrzej.staszok » grudnia 8, 2006, 10:15 pm

moze nie na temat, ale wspominalem Ci Jedrus ze w Dublinie Rory Galagher ma swoja uliczke i oto dowod
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: andrzej.staszok » grudnia 8, 2006, 10:19 pm

postanowilem takze zrobic sobie fotke z tym facetem :lol:
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 257 gości

cron