Tre?? Audycji - 05.06.06'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Tre?? Audycji - 05.06.06'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 31, 2006, 8:01 pm

05.06.06' poniedzia?ek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

D?ugo zastanawia?em si? czy t? godzin? po?wi?ci? dla tylko jednej p?yty, w dodatku zarejestrowanej a? 37 lat temu. To bardzo wa?ny album w ca?ej historii blues-rocka i rocka, cho? pozostaj?cy ci?gle w cieniu. Dlatego chcia?bym przywr?ci? mu blask nale?ny i Starszakom przypomnie? o jego istnieniu, a M?odzie? przkona? do tego, aby pos?ucha?a, co dzia?o si? w Zjednoczonym Kr?lestwie w roku 69'.
To
Keef Hartley Band. Orkiestra, kt?ra w tamtych zamierzch?ych czasach, wystartowa?a natychmiast z najwy?szego pu?apu. Spotkamy si? z Ich sztuk? debiutanck?, zatytu?owan? "Halfbreed". Mam nadziej? ?e te wyborne d?wi?ki trafi? do Was i po wys?uchaniu, b?dziecie chcieli si?gn?? po inne kr??ki Keef Hartley Band.


Zapraszam do s?uchania, oraz rozm?w na tej stronie podczas emisji programu.
Telefon Radio Centrum Kalisz 062/ 503 10 64.

Do us?yszenia w poniedzia?ek o 23:00!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » maja 31, 2006, 8:29 pm

No, Panie Andrzeju - gratuluj? - zapowiada si? wspanial?, lubi? Ich :) - nie wiem za co ale lubi? ;) . No ja ju? potwierdzam swoja obecno?? :D
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 31, 2006, 8:33 pm

Micha? pisze:No, Panie Andrzeju - gratuluj? - zapowiada si? wspanial?, lubi? Ich :) - nie wiem za co ale lubi? ;) . No ja ju? potwierdzam swoja obecno?? :D


Micha?ku! A mo?e tak zdj?cie!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » maja 31, 2006, 8:37 pm

Robi si?....

Obrazek
to jest link ^ ;)



Niestety m?j Internet ma hu?tawki nastroj?w raz lepiej raz gorzej, jak wy??cz? gg i radio internetowe to mog? co? napisa
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 31, 2006, 8:40 pm

Kto? napisa? kiedy?: "Keef Hartley, to najlepszy b?bniarz kt?ry przytrafi? si? Mayallowi". Ja te? my?l? ?e to prawda!!!
Dzi?ki Micha?!!!
Ostatnio zmieniony maja 31, 2006, 8:41 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Janusz M. » maja 31, 2006, 8:40 pm

Pami?tam jak "Kaczor" zapodawa? ich w Mini-Maxie,p?yta O-We-Go,je?li pami?? mnie nie zawodzi.Fajne granie,te? ciesz? si? na t? audycj? :-D
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 31, 2006, 8:48 pm

Janusz M. pisze:Pami?tam jak "Kaczor" zapodawa? ich w Mini-Maxie,p?yta O-We-Go,je?li pami?? mnie nie zawodzi.Fajne granie,te? ciesz? si? na t? audycj? :-D


Janusz! Od kiedy po raz pierwszy us?ysza?em "Halbreed", a potem nagra?em na szpulowcu, tak do dzi? wracam cz?sto do tej p?yty. Oczywi?cie najpierw w formie winylu, teraz cd. Co? ci?gnie mnie mocno do tego albumu. Mo?e dlatego ?e w oparciu o bluesa, szukali w?wczas w?asnych d?wi?k?w i robili to bardzo skutecznie.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Janusz M. » maja 31, 2006, 8:53 pm

Ja wtedy dzia?a?em na ustrojstwie pod tytu?em ZK 145,to dopiero by? hajfaj w stylu mono ;-) Ale cieszy?em si? jak jasny pieron,albowiem m?ode by?o serce moje :-D
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 31, 2006, 9:00 pm

Janusz M. pisze:Ja wtedy dzia?a?em na ustrojstwie pod tytu?em ZK 145,to dopiero by? hajfaj w stylu mono ;-) Ale cieszy?em si? jak jasny pieron,albowiem m?ode by?o serce moje :-D


Ja mia?em to samo. I to by? w?a?nie smaczek!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: flower » maja 31, 2006, 9:18 pm

Hmmm, ciekawe :) Moze cos blizej o nich, tzn o muzie jaka grali ?
Panie Andrzeju, czy to cos pod moj styl ? Czyzby mnie znowu jakies zaskoczenie wziasc mialo ? :)
Pozdr.
dopiero teraz wiem jak nisko upada
kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam,
że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: Olifka » maja 31, 2006, 9:19 pm

Niestety ten band mi nic nie m?wi, zatem z tym wiekszym zaciekawieniem b?de s?ucha?a...
Ale wierz?, ?e jak zawsze b?dzie mn?stw? pozytywnych wibracji i pi?knych nuteczek...
Ub?stwiam poniedzia?kowe audycje, dzi?ki temu odkrywam nieznane mi wcze?niej d?wi?ki tego ?wiata, i jestem oczarowana pi?knem jakie nas otacza, jakie nieraz pozostaje w cieniu, ale w?a?nie dzi?ki okolicom i dzi?ki panu Panie Andrzeju te pi?kne d?wi?ki wychodz? z ukrycia i oblewaj? nas swoim blaskiem ?wiec?c w naszych duszach jak najja?niejsza gwiazda... :D
Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą... [*]
Awatar użytkownika
Olifka
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1146
Rejestracja: kwietnia 20, 2006, 8:47 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Janusz M. » maja 31, 2006, 9:28 pm

Jak wspominamy tamte czasy,mo?e warto by by?o,aby? w kt?rej? audycji przypomnia? innego,zacnego,b?bniarza Aynsley'a Dunbara? My?l? ?e zgodzisz si? ze mn?,?e to kolejny artysta warty przypomnienia,a troch? zapomniany,niestety.
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 31, 2006, 9:48 pm

flower pisze:Hmmm, ciekawe :) Moze cos blizej o nich, tzn o muzie jaka grali ?
Panie Andrzeju, czy to cos pod moj styl ? Czyzby mnie znowu jakies zaskoczenie wziasc mialo ? :)
Pozdr.


My?l? ?e akurat Tobie Keef Hartley przypadnie do gustu. Cho? nie wiem czy za pierwszym razem Twoje serduszko b?dzie si? radowa?, bo to jedna z takich p?yt, kt?re odkrywa si? z ka?dym kolejnym ods?uchaniem. Jednak mam w pami?ci Burdona, a w?a?nie On, u? za pierwszym razem wywar? na Tobie spore wra?enie,
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 31, 2006, 9:54 pm

"Niestety ten band mi nic nie m?wi, zatem z tym wiekszym zaciekawieniem b?de s?ucha?a..."


Oliwko! Musz? Ci powiedzie?, ?e jeden kawa?ek w?a?nie z tej p?yty zatytu?owany "Leavin' Trunk", gra?o Blues Forever.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: flower » maja 31, 2006, 9:59 pm

No tak, pamietam jak Burdon mnie powalil na kolana za pierwszym razem :) Zobaczymy jak bedzie tym razem, ale skoro Zjednoczone Krolestwo i rok 69 to juz jest dobrze...do uslyszenia !
dopiero teraz wiem jak nisko upada
kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam,
że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 31, 2006, 10:00 pm

Janusz M. pisze:Jak wspominamy tamte czasy,mo?e warto by by?o,aby? w kt?rej? audycji przypomnia? innego,zacnego,b?bniarza Aynsley'a Dunbara? My?l? ?e zgodzisz si? ze mn?,?e to kolejny artysta warty przypomnienia,a troch? zapomniany,niestety.


Z ca?? pewno?ci? to zrobi?. A do tego my?l? jeszcze John Dummer Blues Band, Tony McPhee, Black Cat Bones, Steamhammer. Tylko to ju? po wakacyjnej przerwie.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dyczkosia » maja 31, 2006, 10:22 pm

Keef Hartley to posta?, kt?r? kojarz? g??wnie z Bluesbreakers (chyba si? nie myl?) i innych sk?ad?w z szalonych lat 60. Wiem, ?e jego grupa wyst?powa?a na pami?tnym Woodstocku w 69 i ?e r??ni muzycy, redaktorzy i melomani wspominali o nich przy r??nych okazjach. Mnie jednak nigdy jeszcze nie by?o dane ws?ucha? si? w ich granie, a chcia?am bardzo ju? od dawna
I oto Pan Jerzyk zapowiada t? p?yt? (!!!) - jak na zam?wienie :D


Andrzej Jerzyk`e pisze: A do tego my?l? jeszcze John Dummer Blues Band, Tony McPhee, Black Cat Bones, Steamhammer. Tylko to ju? po wakacyjnej przerwie.


Oby si? nam zatem uda?o spotka? po wakacyjnej przerwie przy nutkach "Okolic Bluesa"... To s? nazwy i nazwiska (Dunbar, John Dummer, poniek?d Steamhammer), kt?re chcia?am pozna? od kliku lat, jednak nikt ze znajomych nie dysponowa? nagraniami.

Marzenia si? spe?niaj?, najwyra?niej! Pozdrawiam!!!
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 31, 2006, 10:39 pm

"Oby si? nam zatem uda?o spotka? po wakacyjnej przerwie przy nutkach "Okolic Bluesa"... To s? nazwy i nazwiska (Dunbar, John Dummer, poniek?d Steamhammer), kt?re chcia?am pozna? od kliku lat, jednak nikt ze znajomych nie dysponowa? nagraniami.

Marzenia si? spe?niaj?, najwyra?niej! Pozdrawiam!!!"


Dyczkosiu! My?l? ?e b?dzie nam dane od wrze?nia zn?w smakowa? muzyk?. A swoj? drog?, po przerwie wakacyjnej wi?cej czasu b?d? chcia? po?wi?ci? dla klasyki. Po prostu jest mi ?al, ?e w?a?nie Was m?odych omija ca?a ta pi?kna muza, ko?c?wki lat sze??dziesi?tych i pocz?tku siedemdziesi?tych. Bardzo chc? aby?cie poznali to co warto?ciowe. A uwierz mi ?e jest tego mn?stwo.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: paul david » czerwca 1, 2006, 9:29 am

Widze Andrzejku ?e zabra?es si? za historie i chwa?a Ci za to! Sadzac z wypowiedzi na Forum w wiekszo?ci to ludziska znacznie mlodsi od nas a wiec majacy prawo nie znac tych znakomitych grup przy kt?rych sluchaniu my Starszaki jak Ty to specyhficznie nazywasz zdobywalismy ostrogi bluesowe. Jak sam widzisz zainteresowanie sie zwieksza czyli trafi?e? w dziesiatke z tym odkurzaniem. Moja propozycja by?by taka: aby nie zgubic tempa w czasie rzeczywistym i faktycznym graj nam Andrzejku w Okolicach Bluesa to co idzie na bie?aco(polskie i zagraniczne - PROMUJ NASZE OSTROWSKIE!) , a w kazdej audycji wprowad? "K?CIK Z MYSZK?" i zapodaj obowiazkowo co najmniej dwa stare kawa?ki z twojego bogatego przeciez archiwum, okraszajac je kr?tkim komentarzem - tak? metryczka - CO TY NA TO?


A WY FORUMOWICZE MILI JAK TO SKOMENTUJECIE?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Stanley-1 » czerwca 1, 2006, 10:07 am

No..masz racj?...to ciekawa propozycja..godzaca wszystkich i utrzymujaca rytm jak to ?adnie okesli?e? czasu rzeczywistego...
oczywi?cie nie zapominaj?c o promocji Waszej Ostrowskiej Muzycznej Krainy z kt?rej ta audycja pochodzi....
Powodzenia...nic nie stoi w miejscu..i trzeba naprz?d i?? pamietaj?c o korzeniach.
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: kora » czerwca 1, 2006, 10:21 am

paul david pisze: w wiekszo?ci to ludziska znacznie mlodsi od nas a wiec majacy prawo nie znac tych znakomitych grup Pozdrawiam!


Ja zbytnio m?odsza od Ciebie raczej nie jestem,ale Keef Hartley Band jest mi zupe?nie nieznany........ :roll:
Wiem tylko,ze Keef gra? w Rory Storm & the Hurricanes, gdzie zastapil Ringo Starra. Potem trafil do the Artwoods(Art mia? co? wsp?lneco chyba z Alexisem Kornerem,nie jestem jednak pewna...). Po rozwiazaniu do?aczy? do John Mayall Bluesbreakers,a p??niej utworzyl Keef Hartley Band.
W tamtych czasach jednak by?o tak wiele zespo??w,?e nie spos?b o wszystkich wiedzie? ..........(ale si? usprawiedliwiam hi hi)



ooooooo i nawet ok?adk? p?yty "Halfbreed" w necie znalaz?am ,dziwne, ok?adki p?yt s? ,a informacji o tym bandzie szcz?tkowe :roll: Na ca?e szcz??cie Andrzej napewno nas doedukuje :wink:

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: dyczkosia » czerwca 1, 2006, 10:49 am

paul david pisze:Moja propozycja by?by taka: aby nie zgubic tempa w czasie rzeczywistym i faktycznym graj nam Andrzejku w Okolicach Bluesa to co idzie na bie?aco(polskie i zagraniczne - PROMUJ NASZE OSTROWSKIE!) , a w kazdej audycji wprowad? "K?CIK Z MYSZK?" i zapodaj obowiazkowo co najmniej dwa stare kawa?ki z twojego bogatego przeciez archiwum, okraszajac je kr?tkim komentarzem - tak? metryczka - CO TY NA TO?

A WY FORUMOWICZE MILI JAK TO SKOMENTUJECIE?


Jestem za, ale to chyba by?o do przewidzenia :wink:
Wszyscy b?d? pewnie za!

Pozdrawiam
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Janusz M. » czerwca 1, 2006, 11:47 am

Ja akurat by?bym za nadawaniem wi?kszej porcji "staroci" i lekkim "przyczernieniem",ale to tylko moje zdanie.
Pozdrowienia ze ?l?ska ;-)
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: paul david » czerwca 1, 2006, 12:27 pm

Jednak tu zagladacie cz?sto! Dzieki za komentarze i to z aprobat? - nie wiadomo co na to ten od kt?rekgo najwiecej zale?y czyli nasz Wspania?y ?ysek z Pok?adu Idy(sam tak sie nazwa?, ha).
Jedrusiu to tylko propozycja - masz trzy opcje: mo?esz ja odrzucic, mo?esz j? poprawi?, a takze mo?esz sie z ni? zgodzic...
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 1, 2006, 12:49 pm

paul david pisze:Jednak tu zagladacie cz?sto! Dzieki za komentarze i to z aprobat? - nie wiadomo co na to ten od kt?rekgo najwiecej zale?y czyli nasz Wspania?y ?ysek z Pok?adu Idy(sam tak sie nazwa?, ha).
Jedrusiu to tylko propozycja - masz trzy opcje: mo?esz ja odrzucic, mo?esz j? poprawi?, a takze mo?esz sie z ni? zgodzic...



Musz? pomy?le? nad tym. Propozycja jest przednia. Janusza tak?e. Przecie? by?o tyle pi?knej muzy. Nie chce ?eby m?odych to omin??o.

Pozdrawiam Wszystkich!!![/url]
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: paul david » czerwca 1, 2006, 1:04 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
paul david pisze:Jednak tu zagladacie cz?sto! Dzieki za komentarze i to z aprobat? - nie wiadomo co na to ten od kt?rekgo najwiecej zale?y czyli nasz Wspania?y ?ysek z Pok?adu Idy(sam tak sie nazwa?, ha).
Jedrusiu to tylko propozycja - masz trzy opcje: mo?esz ja odrzucic, mo?esz j? poprawi?, a takze mo?esz sie z ni? zgodzic...



Musz? pomy?le? nad tym. Propozycja jest przednia. Janusza tak?e. Przecie? by?o tyle pi?knej muzy. Nie chce ?eby m?odych to omin??o.

Pozdrawiam Wszystkich!!![/url]
Dzi?kuje Andrzeju !
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » czerwca 1, 2006, 1:58 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze: Musz? Ci powiedzie?, ?e jeden kawa?ek w?a?nie z tej p?yty zatytu?owany "Leavin' Trunk", gra?o Blues Forever.


to ja prosz? o uzupe?nienie wypowiedzi. Nie s?ucha?em Blues Forever w ca?o?ci tylko tyle na ile Derf mi pozwoli? (tj u Niego w radiu)
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej R. » czerwca 1, 2006, 3:44 pm

Znam kilka innych album?w Keef Hartley Band. Ju? za pierwszym razem nutki wpad?y mi w uszy.
Ch?tnie poznam ich pierwszy album Halfbreed. A wi?c do poniedzia?ku.
"Blues potęgą jest i basta" - A. Jerzyk
Awatar użytkownika
Andrzej R.
blueslover
blueslover
 
Posty: 624
Rejestracja: maja 16, 2004, 3:59 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: Michał » czerwca 1, 2006, 6:06 pm

dyczkosia pisze: Oby si? nam zatem uda?o spotka? po wakacyjnej przerwie przy nutkach "Okolic Bluesa"... To s? nazwy i nazwiska (Dunbar, John Dummer, poniek?d Steamhammer), kt?re chcia?am pozna? od kliku lat, jednak nikt ze znajomych nie dysponowa? nagraniami


Jak co to ja mam Steamhammer tylko 3 p?ytki :( "Reflection", "MKII", "Mountains".Dunbar i John Dummer nie posiadam w swej skromnej kolekcji. Co mog? napisa? o Keef Hartley Band umie wynagrodzi? uwa?nego i tolerancyjnego s?uchacza, tak jak Pan Andrzej napisa? tego artyst? mo?na odkry? (mo?e i zrozumie?, ale wartko) dopiero po kilku przes?uchaniach. Jednego jestem pewny to jest magiczny muzyk.
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Olifka » czerwca 1, 2006, 7:26 pm

Panie Andrzeju ja osobi?cie bardzo ch?tnie pos?ucha?abym co? wi?cej Blues Forever z wiadomych wzgl?d?w, ale r?wnie? Allman?w, seven b, i janka Kyksa, mn?stwo jest wykonawc?w kt?rym warto po?wi?ci? uwagi, kt?rych warto zdj?? z najwy?szej i najbardziej zakurzobej p??ki by mogli odrodzi? si? nowym ?yciem...
Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą... [*]
Awatar użytkownika
Olifka
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1146
Rejestracja: kwietnia 20, 2006, 8:47 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 215 gości