Tre?? Audycji 22.05.06.

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Postautor: flower » maja 20, 2006, 2:39 pm

Panie Andrzeju, prosze odebrac priva ;)
Pozdrawiam !
dopiero teraz wiem jak nisko upada
kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam,
że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: dyczkosia » maja 20, 2006, 6:35 pm

Korzystaj?c z tego, ?e mam czas postanowi?am nieco poszerzy? moje niewielkie horyzonty i zakotwiczy? si? mentalnie w Pa?skiej audycji poniedzia?kowej :D (po?owy wykonawc?w nie zna?am, przynajmniej teraz wiem czego mog? si? spodziewa? :wink: )

I musz? przyzna?, ?e obok Steepwater Band zaczyna mnie ciekawi? Volker Strifler. Na jego stronie s? fragmenty utwor?w, st?d wiem ju? ?e ma bardzo mi?y, ciep?y g?os i interesuj?ce linie basu w tle :)
Do tego brzmienia miejscami ca?kiem oryginalne, wpadaj?ce w ucho melodie ("Hell and Pulgatory", "Never Like This Before"). Na to czekam :)

No i... zobaczymy, mo?e "pop-blues" w wydaniu Marka Selby tym razem trafi do mnie 8), po?yjemy zobaczymy

Pozdrawiam!
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 20, 2006, 7:44 pm

Volker Strifler jest te? etatowym gitarzyst? klanu rodziny Ford?w. Odnajdziemy go na p?ytach "Ford Blues Band", a tak?e solowych Robbena.
W audycji poleci kawa?ek "In Your Arms" ?wietnie zrealizowany, z bardzo delikatnym zabarwieniem jazzu.
Ostatnio zmieniony maja 20, 2006, 8:09 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » maja 20, 2006, 8:02 pm

Cree lubi? ten zesp??, w najbli?szym czasie ma ukaza? si? nowy materia?, ale chyba teraz wa?niejszym wydarzeniem jest pi?tkowy koncert tego wspania?ego zespo?u w Ostrowie – zgad?em. :twisted:
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 20, 2006, 8:11 pm

Micha? pisze:Cree lubi? ten zesp??, w najbli?szym czasie ma ukaza? si? nowy materia?, ale chyba teraz wa?niejszym wydarzeniem jest pi?tkowy koncert tego wspania?ego zespo?u w Ostrowie – zgad?em. :twisted:


Z ca?? pewno?ci? Micha?. Wiem te? ?e radiowa premiera nowej p?yty "CREE", b?dzie mia?a swoje miejsce w "Okolicach Bluesa".
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 20, 2006, 8:58 pm

"No i... zobaczymy, mo?e "pop-blues" w wydaniu Marka Selby tym razem trafi do mnie Cool, po?yjemy zobaczymy"

Dyczkosiu! My?l? ?e po dw?ch, trzech ods?uchaniach p?yty "More Storms Comin'" staniesz si? bliskim sprzymierze?cem Marka Selby'ego.
Mark Selby jest absolwentem wydzia?u gitary klasycznej Uniwersytetu w Kansas. Swoj? karier? rozpocz?? od pisania piosneczek na potrzeby Nashville z czego ?y? wcale niekiepsko. Poczu? jednak ?e powinien tworzy? muz? z wi?kszym jajem i odda? si? w juryzdykcj? Kenny Wayne Shephardowi. Pisz?c dla niego utwory, sta? si? popularny.
Prztocz? Ci fragment recenzji z "Twojego Bluesa" red.Wies?awa Chmielewskiego dotycz?cy w?a?nie kr??ka "More Storms Comin'".
"Materia? znajduj?cy si? na p?ycie, stanowi mieszank? brzmienia slide i blues-popu kt?ry ostatnio zaczyna coraz bardziej dochodzi? do g?osu"
Bez cienia w?tpliwo?ci, tym zdaniem Wiesiek trafi? w dziesi?tk?!!! Dodam jeszcze ?e w ch?rkach, jest tu Bekka Bramlet, c?rka s?ynnych "Deleney & Bonnie".
W poniedzia?ek zagram kawa?ek "Don't You Throw That Mojo On Me" inauguruj?cy album, ale zapewniam Ci?, ?e ca?a ta sztuka nie ma s?abego punktu.
Szczeg?lnie polecam "Blind Since Birth", "I'm The Lucky Man", "Down By The Trucks" oraz tytu?owy "More Storms Comin'".
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dyczkosia » maja 21, 2006, 12:15 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Dyczkosiu! My?l? ?e po dw?ch, trzech ods?uchaniach p?yty "More Storms Comin'" staniesz si? bliskim sprzymierze?cem Marka Selby'ego.
Mark Selby jest absolwentem wydzia?u gitary klasycznej Uniwersytetu w Kansas. Swoj? karier? rozpocz?? od pisania piosneczek na potrzeby Nashville z czego ?y? wcale niekiepsko. Poczu? jednak ?e powinien tworzy? muz? z wi?kszym jajem i odda? si? w juryzdykcj? Kenny Wayne Shephardowi. Pisz?c dla niego utwory, sta? si? popularny.
Prztocz? Ci fragment recenzji z "Twojego Bluesa" red.Wies?awa Chmielewskiego dotycz?cy w?a?nie kr??ka "More Storms Comin'".
"Materia? znajduj?cy si? na p?ycie, stanowi mieszank? brzmienia slide i blues-popu kt?ry ostatnio zaczyna coraz bardziej dochodzi? do g?osu"
Bez cienia w?tpliwo?ci, tym zdaniem Wiesiek trafi? w dziesi?tk?!!! Dodam jeszcze ?e w ch?rkach, jest tu Bekka Bramlet, c?rka s?ynnych "Deleney & Bonnie".
W poniedzia?ek zagram kawa?ek "Don't You Throw That Mojo On Me" inauguruj?cy album, ale zapewniam Ci?, ?e ca?a ta sztuka nie ma s?abego punktu.
Szczeg?lnie polecam "Blind Since Birth", "I'm The Lucky Man", "Down By The Trucks" oraz tytu?owy "More Storms Comin'".


Po takim przedstawieniu :wink: chyba istotnie warto si?gn?? po jego muzyk?. Mo?e dotrze, zobaczymy w poniedzia?ek :)
Nie zna?am dokona? latoro?li Bonnie i Deleneya, ciekawe jak to wszystko b?dzie brzmia?o :D No to czekam!
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 21, 2006, 12:53 pm

Dyczkosiu! Je?eli b?dziesz mog?a si? okre?li? o kt?rej b?dziesz pod "Radiem Derf", poprosz? Jarka i zagramy w ca?o?ci "More Storms Comin'" Marka Selbyego.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dyczkosia » maja 21, 2006, 1:08 pm

Dzisiaj b?d? na pewno wieczorkiem, to jest, jak s?dz? po 22, teraz te? jestem, ale mam kontakt "urywany", bo zaj?cia domowe mnie rozpraszaj? z lekka :wink:
A nawiasem zupe?nie: ?wietnie si? pisze na kompie s?uchaj?c Luther Allisona!

Je?eli da?oby si? Selby'ego pu?ci? po 22, to by?oby bardzo fajnie. Jestem naprawd? pod du?ym wra?eniem tego, co Panowie robicie. Naprawd?. Dzi?kuj? i pozdrawiam z Bochni.
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 21, 2006, 1:23 pm

Potwierdzam! R?wno o 22:00 startujemy z Markiem Selbym i "More Storms Comin'"
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 21, 2006, 1:28 pm

Polecam tak?e za oko?o ponad godzin? w "Radiu Derf", wyemitowany zostanie album podw?jny "The Black-Man's Burdon". Eric Burdon and War 1970'.
To fantastyczna p?yta, cho? za pierwszym razem do?? trudna w odbiorze. Zapewniam ?e warto pos?ucha? nawet z doskoku!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dyczkosia » maja 21, 2006, 1:33 pm

Czy?by to by?a p?yta rozpoczynaj?ca si? od d?ugiej wersji stonesonowskiego "Paint it black"? Je?li tak, to ju? widz? jak odejd? od kompa! :D ?wietny kr??ek!!!!!! The War jest energetyzuj?ce, kot?uj?ce, pulsuj?ce, "czarne" (bez uprzedze? rasowych :wink: )

Dzi?ki!

Spot na Muli jest dobry :D (w?a?nie leci)
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 21, 2006, 1:40 pm

dyczkosia pisze:Czy?by to by?a p?yta rozpoczynaj?ca si? od d?ugiej wersji stonesonowskiego "Paint it black"? Je?li tak, to ju? widz? jak odejd? od kompa! :D ?wietny kr??ek!!!!!! The War jest energetyzuj?ce, kot?uj?ce, pulsuj?ce, "czarne" (bez uprzedze? rasowych :wink: )

Dzi?ki!

Spot na Muli jest dobry :D (w?a?nie leci)


To dok?adnie ten album. Jeden z moich na wysp? bezludn?!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dyczkosia » maja 21, 2006, 8:45 pm

No, wi?c jestem ju?, za 15 minut oczekuj? rozpocz?cia p?yty Marka Selby, dzi?ki uprzejmo?ci Pan?w: Derfa i Andrzeja Jerzyka :D
(chyba ?e co? uleg?o zmianie...)

Ale dzisiaj ?wietna playlista!!!! W g?owie mi si? nie mie?ci, ?e ja o tym radiu nie s?ysza?am wcze?niej... :D Pozdrawiam!
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: dyczkosia » maja 21, 2006, 8:54 pm

Nie! Wr??, nie za 15 minut! Teraz si? dopiero zorientowa?am, ?e p?yta Buddy Guy'a dopiero si? zacz??a. No, nie ?miem przerywa? Mistrzowi, ale licz?, ?e po nim b?dzie Selby :D
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 21, 2006, 9:18 pm

Blind Since Birth - doskona?y kawa?ek i do tego rewelacyjne gitary.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dyczkosia » maja 21, 2006, 9:28 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Blind Since Birth - doskona?y kawa?ek i do tego rewelacyjne gitary.


Skoro Pan zacz??, to ja napisz? jak to widz?:
Pierwszy kawa?ek ?wietny bez dw?ch zda?, nie ma o czym dyskutowa?! Drugi "She's like Mercury" - miejscami przypomina? Stones?w (chodzi o przewodni motyw, ten charakterystyczny riff, bardzo to dla mnie mi?e skojarzenie. No i pierwszokla?na sol?weczka. W "I'm the lucky man" mi?e ch?rki, pop-bluesowy charakter. Czwarty kawa?ek taki sobie, pi?ty - "Blind Since Birth" - ?wietny, od pocz?tku do ko?ca, faktycznie!
A w "What Am I doin" eleganckie klawisze (zreszt? jak w ka?dej innej pozycji).
Teraz te? ?wietnie daj?. Chyba si? przekonuj?, a to jeszcze nie koniec...

S?ucham, jak wida?, wnikliwie :D
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 21, 2006, 9:29 pm

"Down By The Tracks" Pos?uchajcie z uwag? tego kawa?ka i brzmienia gitar.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 21, 2006, 9:32 pm

Dyczkosiu! Ja wol? go w?a?nie w takich ods?onach jak w tej chwili. O Stonsach napisa?a? ze strza?em w dziesi?tk?. Kiedy s?ucha?em po raz pierwszy odnios?em takie wra?enie i zosta?o do dzisiaj. Atutem p?yty jest zr??nicowanie stylistyczne.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dyczkosia » maja 21, 2006, 9:32 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:"Down By The Tracks" Pos?uchajcie z uwag? tego kawa?ka i brzmienia gitar.


No w?a?nie wesz?am raz jeszcze by westchn?? z zachwytu! ?licznie si? ze?lizgiwa?, BARDZO DOBRA piosenka. Chyba najciekawsza, jak na razie!

Przyznaj? bez bicia, ?e mnie oczarowa? ostatnim kawa?kiem, cho? by?am nastawiona sceptycznie!
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 21, 2006, 9:36 pm

"No w?a?nie wesz?am raz jeszcze by westchn?? z zachwytu! ?licznie si? ze?lizgiwa?, BARDZO DOBRA piosenka. Chyba najciekawsza, jak na razie!"

My?l? ?e b?dziesz mia?a kiedy? ten kr??ek na p??ce, a wtedy si?? rzeczy ods?uchasz go kilka razy i przekonasz si? ?e du?o tu znamienitych nutek. Ja te? odkrywa?em ten album chyba 2 miesi?ce i dopiero poszed? w Okolicach Bluesa.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 21, 2006, 9:42 pm

Dyczkosiu! Zr?b sobie g?o?niej. To najlepsza sztuka p?yty. Tytu?owa!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dyczkosia » maja 21, 2006, 9:43 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:My?l? ?e b?dziesz mia?a kiedy? ten kr??ek na p??ce, a wtedy si?? rzeczy ods?uchasz go kilka razy i przekonasz si? ?e du?o tu znamienitych nutek.


Te? mi si? to wydaje prawdopodobne, tym bardziej ?e "Smoked" i "Satisfied" sz?y sobie ra?no do przodu, a wraz z nimi i ja :D
I pomy?le?, ?e gdyby nie Wasza audycja, skre?li?abym Selby'ego z listy "intryguj?cych" muzyk?w. Pierwsze wra?enie bywa myl?ce i cz?sto zbyt ostre, niesprawiedliwe chyba.

Ciekawa, zr??nicowana p?ytka! Tyle powiem na koniec.
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 21, 2006, 9:44 pm

A teraz czeka nas "The Steepwater Band"!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dyczkosia » maja 21, 2006, 9:45 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Dyczkosiu! Zr?b sobie g?o?niej. To najlepsza sztuka p?yty. Tytu?owa!!!


G?o?no to ja mam od pocz?tku, przemawia do mnie tym mocniej. Istotnie pi?kne zako?czenie! Niespodziewane, jak ca?a p?ytka. Pi?knie.
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: dyczkosia » maja 21, 2006, 9:46 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:A teraz czeka nas "The Steepwater Band"!!!



NIEEEEE.... NO CZUJ? SI? ROZPIESZCZANA!!!! :D :D :D
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: dyczkosia » maja 21, 2006, 9:52 pm

No i zn?w twardo akcentowane "Feelin' in the Air", w tym przypadku pierwsze wra?enie mnie nie zawiod?o!
Tyle Muzyki na ?wiecie, ?ycia nie starczy, by si? jej przygl?dn?? z w?a?ciw? dok?adno?ci?, eeeeech...
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 21, 2006, 9:58 pm

Andrzej Matysik ze Steepwater spotaka? si? chyba dwa razy w Chicago. Zna ich osobi?cie. Zreszt? ma nakr?cony Ich klubowy koncert!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dyczkosia » maja 21, 2006, 10:05 pm

"Andrzej Matysik ze Steepwater spotaka? si? chyba dwa razy w Chicago. Zna ich osobi?cie. Zreszt? ma nakr?cony Ich klubowy koncert!!!"

No, tylko pozazdro?ci? w takim razie... :wink:
Jaka to musi by? fajna sprawa - by? dziennikarzem muzycznym albo redaktorem audycji w radio i robi? to co si? kocha - obdarza? Muzyk? siebie i innych. podr??owa?, poznawa? zespo?y...

Rozmarzy?am si? przy "Hard as Stone" - to chyba zrozumia?e.

Podpisano - Dyczkosia, od dzi? "bluesman", jak widz? na za??czonym obrazku :D
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 21, 2006, 10:06 pm

Podpisano - Dyczkosia, od dzi? "bluesman", jak widz? na za??czonym obrazku

Gratulacje!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 378 gości