Tre?? Audycji - 15.05.06'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 15, 2006, 12:33 am

Ja jednak ci?gle jestem zdania, ?e ka?dej p?yty trzeba s?ucha? kilka razy, my?l? Dyczkosia ?e Mark Selby dotrze do Ciebie kiedy? ze zdwojon? si??. Warto poza ?piewem pos?ucha? fantastycznej sekcji oraz gitary Marka, tak?e tej akustycznej!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sedit » maja 15, 2006, 12:34 am

hmm ja nie szukam konkretnych brzmie?, albo mnie ono zainteresuje albo do domu :)
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: dyczkosia » maja 15, 2006, 12:35 am

No tak, widz? ?e w tej zak?adce to ka?dy sobie gada na w?asny temat... ja ju? u siebie samej trzeci naliczy?am :D Nie ma to jak trzyma? jeden strumie? dyskusji. Ale ze mn? ci??ko, bo dygresje miewam czasem niepokoj?co du?e.
Taa... a nieprzespan? noc zdecydowanie wol? sobie zostawi? na jutro.
Pozdrawiam i do jutra zatem. Dobranoc!
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: sedit » maja 15, 2006, 12:36 am

Derf zamilk?... Dzem na po?egnanie i w pi?ra!
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: dyczkosia » maja 15, 2006, 12:36 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:Ja jednak ci?gle jestem zdania, ?e ka?dej p?yty trzeba s?ucha? kilka razy, my?l? Dyczkosia ?e Mark Selby dotrze do Ciebie kiedy? ze zdwojon? si??. Warto poza ?piewem pos?ucha? fantastycznej sekcji oraz gitary Marka, tak?e tej akustycznej!!!


Dzi?ki, mo?e kiedy? dotrze, nie przecz? :) Mi?ych sn?w!
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 15, 2006, 12:37 am

Dzi?ki Wam za mi?y wiecz?r i Dobrej Nocy Wszystkim!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sedit » maja 15, 2006, 12:39 am

Dobranoc, zmodz? jeszcze jednego posta w "dla muzyk?w" i ju? mnei nie ma :)

pozdrawiam Sedit
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: paul david » maja 15, 2006, 12:33 pm

Andrzejku ! razem z Forumowiczami tak mi zamiesza?e? ?e nie bardzo wiedzia?em co sie dzieje: czy ju? poniedzia?ek min?l czy ju? po Okolicach Bluesa - nie mog?em znale?? si? (i to o 13:30) w tym wirtualnym ?wiecie- macie racj? Internet to potega... Pozdrawiam i czekam ju? bardziej spokojny na audycj? o 23-ciej
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 15, 2006, 12:42 pm

paul david pisze:Andrzejku ! razem z Forumowiczami tak mi zamiesza?e? ?e nie bardzo wiedzia?em co sie dzieje: czy ju? poniedzia?ek min?l czy ju? po Okolicach Bluesa - nie mog?em znale?? si? (i to o 13:30) w tym wirtualnym ?wiecie- macie racj? Internet to potega... Pozdrawiam i czekam ju? bardziej spokojny na audycj? o 23-ciej


A jako? tak si? rozkr?cili?my. Dyskutowali?my o The Steepwater Band i kr??ku "Brother To The Snake" kt?ry lecia? w "Radiu Derf". By? to bardzo sympatyczny wiecz?r. Zreszt? Steepwater pojawi si? w Okolicach Bluesa w?a?nie z tej p?yty za tydzie? tj. 22.05.06,
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: derf » maja 15, 2006, 9:17 pm

Witam !!!

Jak zwykle w Poniedzia?ki o godz. 22:40 po??czymy si? z Radiem Centrum gdzie r?wno o 23:00 za mikrofonem zasi?dzie red. Andrzej Jerzyk aby poprowadzi? audycje "Okolice Bluesa"

Zapraszamy !!!
derf
 

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 15, 2006, 9:18 pm

No i jestem ju? w Radiu. My?l? ?e tu? przed 23:00 pos?uchamy "Normalnych Ludzi" Estepa, wszak ta kompozycja jest ju? na miejscu dziewi?tym i namawiam aby w?a?nie wtedy zag?osowa?!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dyczkosia » maja 15, 2006, 10:28 pm

A swoj? drog?... ostatnia p?yta pani Jakubowicz z VooVoo le?y na p??kach sklepowych - w Media Markt - i kosztuje tylko 9 z?otych... I tak le?y i le?y, i ma?o si? ludzi kwapi kupowa?...

Dziwne :?
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: dyczkosia » maja 15, 2006, 10:43 pm

A za chwil par? zacznie si? solo pana Andersona! Prze?miewca odwieczny, nawet gdy nie u?ywa s??w, to muzyk? gra sobie na nosie obowi?zuj?cej formie (nawet swoich w?asnych nagara?) :D
Nie pami?tam, czy to jest to solo, w kt?rym kicha, ale wiem, ?e te mnie roz?miesza?y zawsze najbardziej 8)

To jeszcze a' propos jego dystansu do siebie samego: kiedy? zapytano go czemu bilety na koncert Jethro s? takie tanie (a s?, przynajmniej by?y do niedawna). A on popatrzy? na redaktora z politowaniem w oczach i odpowiedzia?: "A kto by da? wi?cej za tak? muzyk?..."

:D
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: sedit » maja 15, 2006, 10:57 pm

Tak czulem, ze to Bach ale bardzo si? ba?em o?mieszenia, pi?knie jest tam ten temat wpleciony prawda? niby flet ju? ucieka, zostawia miejsce gitarze, ale jeszcze sobie zagra temacik z Bacha, tak niechlujnie, pi?kna profanacja!
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: paul david » maja 15, 2006, 11:18 pm

Bruce Spreengsteen w tych latach mial tak?e zaszczyt towarzyszy? czasem zywej legendzie rockandrolla Chuck Berry'emu. Jak wspomina tamte czasy - ano szczyci sie tym cho? m?wi ze z Chuckiem gralo sie nie ?atwo poniewa? ten drugi nigdy nie podawa? tonacji w jakiej zaczynal utw?r - muzycy musieli mie? dobry refleks - ha to by?a jazda co? H a, ha!
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: derf » maja 15, 2006, 11:57 pm

Audycja "OKOLICE BLUESA" Andrzeja Jerzyka z dnia 15.05.2006 do pobrania

TU

Obrazek
derf
 

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » maja 16, 2006, 12:56 am

Micha? pisze:
dyczkosia pisze: Problem jednak - sk?d takie nagrania bra? (a raczej kas? na p?ytki, hehe).


(nie- Pani ;) ) Dyczkosiu :P sa trzy sposoby zbierania (ja przeszed?em przez wszystkie) :

1. Zbieranie orygina??w (to jest najlepsza frajda, jak si? zdob?dzie wymarzon?, trudno dost?pna p?yt?) - obecnie jestem na tym etapie ;)
2. Zbieranie kopii to jest prosty spos?b zbierania ale szybko rozmna?any do niedawna w?a?nie takie zbiera?em (i mia?em ju? ponad 1400 p?yt), ale stwierdzi?em ?e nie mam co z nimi robi? ;) i postanowi?em zmieni? si?
3. Zbieranie mp3 to jest najbardziej szybki spos?b zbierania wystarczy mie? dost?p do Internetu i wiedzie? gdzie szuka?

Je?li zbierasz muzyk? w formie podanej w punkcie 2 lub 3 to odezwij si? na priwa, je?li jednak zbierasz orygina?y i korzystasz z eBay’a lub Allegro to pami?taj nie podkupuj osoby o nicku MITKO88 (bo to w?a?nie jestem ja !!! ;) ). He he ja ju? mam 258 (+ orginalne dvd) orygina??w wi?kszo?? pochodzi ze wt?rnego rynku, ale jestem dumny ze swojego legalnego zbioru :P

............................
Gratuluje Michale
Pozdr wszystkich
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 370 gości

cron