Tre?? Audycji-16.01.06

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » stycznia 14, 2006, 3:59 pm

A tak przy okazji..jesli komus chce sie szukac..
Live In The Stubbs kapeli o nazwie MuleSweat.mam jakies dziwne , bardzo dziwne wydanie. Pelna ksiazeczka z opisem koncertu , historia kapeli etc ..i zadnej firmy ani daty; Zadnej.
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 14, 2006, 5:23 pm

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:Nie odnajde..
Probowalem. Moze przy okazji jakiejs trafie na obydwie.
Tytu? napewno The Hate ;firmowany nazwiskiem Andersona ; a z tej samej firmy mam dwie pierwsze epki / minialbumy DMB. Pozniej z tego m.in. powstala pierwsza plyta DMB.Nazwiska tez pamietam , bo to ludzie z "mego"kregu.
Predzej czy pozniej odnajde i zagram.
Obiecuje!!!


Trzymam Ci? za s?owo, bo sam ciekaw jestem tej muzy. Chrisa Andersona "Old Friend" gra?em w 97 roku we fragmentach szerokich i ciesz? si? ?e teraz do niego wr?c?. Natomiast zg??biam tak mocno ten temat, poniewa? te? napisa?e? na na stronie ?e Banner Thomas nie by? pierwszym basist? "Molly Hatchet" i jednak nie mia?e? racji. Gdybym ?lepo Ci uwierzy? i nie sprawdzi? u znawc?w tematu i u Ciebie, z pewno?ci? nadal ta informacja by?aby w Twoim po?cie.
Od lat czternastu prowadz? Okolice Bluesa i staram si? by? zawsze wiarygodny wobec moich s?uchaczy i ufam, ?e mi si? to udaje. A przez tak? Twoj? wypowied? na forum (gdyby?my tego nie sprawdzili), ocena mojej osoby przez s?uchaczy, by?aby zgo?a inna. I troszk? tylko mi przykro z tego powodu.
Ale jak mawiali ju? staro?ytni Rosjanie : "Jak by by?o lepiej, to by by?o nie do wytrzymania"

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » stycznia 14, 2006, 5:41 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Pawe Freebird Michaliszyn pisze:Nie odnajde..
Probowalem. Moze przy okazji jakiejs trafie na obydwie.
Tytu? napewno The Hate ;firmowany nazwiskiem Andersona ; a z tej samej firmy mam dwie pierwsze epki / minialbumy DMB. Pozniej z tego m.in. powstala pierwsza plyta DMB.Nazwiska tez pamietam , bo to ludzie z "mego"kregu.
Predzej czy pozniej odnajde i zagram.
Obiecuje!!!


Trzymam Ci? za s?owo, bo sam ciekaw jestem tej muzy. Chrisa Andersona "Old Friend" gra?em w 97 roku we fragmentach szerokich i ciesz? si? ?e teraz do niego wr?c?. Natomiast zg??biam tak mocno ten temat, poniewa? te? napisa?e? na na stronie ?e Banner Thomas nie by? pierwszym basist? "Molly Hatchet" i jednak nie mia?e? racji. Gdybym ?lepo Ci uwierzy? i nie sprawdzi? u znawc?w tematu i u Ciebie, z pewno?ci? nadal ta informacja by?aby w Twoim po?cie.
Od lat czternastu prowadz? Okolice Bluesa i staram si? by? zawsze wiarygodny wobec moich s?uchaczy i ufam, ?e mi si? to udaje. A przez tak? Twoj? wypowied? na forum (gdyby?my tego nie sprawdzili), ocena mojej osoby przez s?uchaczy, by?aby zgo?a inna. I troszk? tylko mi przykro z tego powodu.
Ale jak mawiali ju? staro?ytni Rosjanie : "Jak by by?o lepiej, to by by?o nie do wytrzymania"

Pozdrawiam!!!

.......................
?ysku Drogi
Nie ma osoby bardziej dbajacej o wiarygodnosc niz Ty.
Wiem to. To ja sie pomylilem a nie Ty i wcale moim zamiarem nie bylo podwazenie Twojej wiarygodnosci.Chyba bym na g?owe upad?.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mnie czesto , prawie zawsze zdarza sie podawanie faktow w audycji z g?owy. Ufam swej pamieci..; jak sie okazuje strzalu to nie warte i musze byc bardziej uwazny w tym co mowie ,aby nie wprowadzic sluchaczy w b?ad.
Latka leca...niestety , no i za duzo tego wszystkiego we ?bie.
Pozdr
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: margo » stycznia 14, 2006, 9:47 pm

kora74 pisze:
margo pisze:nie wiem, czy b?d? s?ucha? wieczorem bo wybieram si? na koncert Lestera Kidsona, ale ?ci?gn? najszybciej jak si? da poniewa? ne znam ?adnego z wymienionych wykonawc?w :roll: :oops: :roll:


Margo, witaj w klubie :wink: ja te? nie znam nikogo z wymieninych wykonawc?w :roll: i dlatego ,bynajmniej dla mnie,ta audycja bedzie bardzo ciekawa i wielce odkrywcza.

A co do Lestera Kidsona,to id? koniecznie !!!! Ze ?r?de? dobrze poinformowanych wiem,?e jest godny uwagi i wielkim nietaktem by?oby tak? imprez? przegapi? :D

Pozdrawiam was kochani Warszawiacy :wink: :wink:

Korciu moja mi?a, chyba wol? Jrzyka jednak, Lestera widzia?am na ?ywo ju? par? razy i pewnie jeszcze par? zobacz?. Na prawd? dylemat ci??ki i powa?ny mam.
Pozdrawiamy Ci? cieplutko dziewczynko ze ?l?ska hehe
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: flower » stycznia 14, 2006, 9:49 pm

A ja bym Ci Margo szczerze radzila zostac przy glosniczkach w domku :)
dopiero teraz wiem jak nisko upada
kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam,
że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 14, 2006, 11:04 pm

margo pisze:
kora74 pisze:
margo pisze:nie wiem, czy b?d? s?ucha? wieczorem bo wybieram si? na koncert Lestera Kidsona, ale ?ci?gn? najszybciej jak si? da poniewa? ne znam ?adnego z wymienionych wykonawc?w :roll: :oops: :roll:


Margo, witaj w klubie :wink: ja te? nie znam nikogo z wymieninych wykonawc?w :roll: i dlatego ,bynajmniej dla mnie,ta audycja bedzie bardzo ciekawa i wielce odkrywcza.

A co do Lestera Kidsona,to id? koniecznie !!!! Ze ?r?de? dobrze poinformowanych wiem,?e jest godny uwagi i wielkim nietaktem by?oby tak? imprez? przegapi? :D

Pozdrawiam was kochani Warszawiacy :wink: :wink:

Korciu moja mi?a, chyba wol? Jrzyka jednak, Lestera widzia?am na ?ywo ju? par? razy i pewnie jeszcze par? zobacz?. Na prawd? dylemat ci??ki i powa?ny mam.
Pozdrawiamy Ci? cieplutko dziewczynko ze ?l?ska hehe


Ma?go?! Koniecznie wybierz si? ze Stasiem i ma?ym adeptem sztuki bluesa, na koncert Lestera. Ch?opcy brzmi? teraz naprawd? wy?mienicie. I je?eli mo?esz to pozdr?w bluesowo od J?drusia, Lestera i Jacka Prokopowicza. Koro! koncert to koncert. A audycja zn?w b?dzie za tydzie?. Natomiast je?eli Derf znajdzie troszk? czasu w ca?ym zabieganiu, to we wtorek Ma?go? sobie zci?gnie program.

Pozdrowiam!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: apollo » stycznia 15, 2006, 9:47 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:Niestety nie jestem autorytetem.


:lol: :lol: :lol: :lol:
A na wszelki wypadek, gdyby Pan naprawd? w to wierzy?, to wiadomym czyni? wszem i wobec, ?e dla mnie mimo wszystko jest Pan bluesowym autorytetem :!:.
Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 15, 2006, 11:08 am

16.01.06' poniedzia?ek godzina 23:00, Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

Zainspirowany sugesti? Micha?a z naszego forum, postanowi?em aby ta audycja po?wi?cona zosta?a wykonawcom, kt?rzy nagrali tylko jedn? p?yt?. Cho? oczywi?cie mog? si? tak?e myli?.
Zagraj? dla nas:


Obrazek

Zapraszam do s?uchania, oraz rozm?w na tej stronie podczas programu. Telefon Radio Centrum Kalisz 062/ 503 10 64.
B?d? mia? tak?e 4 pojedy?cze zaproszenia na koncert "?ciganych" 21.01.06' sobota, kt?ry odb?dzie si? w "Bramie" w Ostrowie. B?d?cie czujni!!!


Do us?yszenia w poniedzia?ek o 23:00!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dmin » stycznia 15, 2006, 11:45 am

Margolku....widze ze masz naprawde za duzo wolnego czasu w poniedzialkowy wieczor.Jeszcze zebym to ja wystepowal i na stole ta?cowa? to rozumiem.Albo moj ulubiony girlsband mieszany z mansband......ale Leszek kt?ry nie wiedzie? czemu jest Lesterem ......S? chwile gdy lepiej zostac w domu i to ta chwila:)
Andrzeju nie badz skromny....falszywie:)

Dominik
Co z?ego, to nie ja.
dmin
bluesman
bluesman
 
Posty: 377
Rejestracja: czerwca 15, 2004, 4:32 pm
Lokalizacja: Szczecin....niestety:)

Postautor: Arczi » stycznia 15, 2006, 11:47 am

kora74 pisze:A co do Lestera Kidsona,to id? koniecznie !!!! Ze ?r?de? dobrze poinformowanych wiem,?e jest godny uwagi i wielkim nietaktem by?oby tak? imprez? przegapi? :D


Korciu a czy tym zrodlem nie jest akurat Margolcia hehe :wink:
Oni sie bardzo dobrze znaja :P

Andrzej Jerzyk`e pisze:Ma?go?! Koniecznie wybierz si? ze Stasiem i ma?ym adeptem sztuki bluesa, na koncert Lestera. Ch?opcy brzmi? teraz naprawd? wy?mienicie. I je?eli mo?esz to pozdr?w bluesowo od J?drusia, Lestera i Jacka Prokopowicza.


No wlasnie, chcialbym uslyszec to brzmienie na zywo bo plytka mnie zaskoczyla bardzo pozytywnie :)
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » stycznia 15, 2006, 2:53 pm

apollo pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Niestety nie jestem autorytetem.


:lol: :lol: :lol: :lol:
A na wszelki wypadek, gdyby Pan naprawd? w to wierzy?, to wiadomym czyni? wszem i wobec, ?e dla mnie mimo wszystko jest Pan bluesowym autorytetem :!:.

......................................
CO JEST OD LAT OCZYWISTE Andrzeju
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 15, 2006, 3:14 pm

dmin pisze:Margolku....widze ze masz naprawde za duzo wolnego czasu w poniedzialkowy wieczor.Jeszcze zebym to ja wystepowal i na stole ta?cowa? to rozumiem.Albo moj ulubiony girlsband mieszany z mansband......ale Leszek kt?ry nie wiedzie? czemu jest Lesterem ......S? chwile gdy lepiej zostac w domu i to ta chwila:)
Andrzeju nie badz skromny....falszywie:)

Dominik


Dminku! Ale ja ostatnio w Ostrowie ogl?da?em Lestera w nowym sk?adzie i naprawd? byli?my wszyscy zaskoczeni. Brzmienie by?o rewelacyjne, a do tego ?wietny autorski program i Jacek Prokopowicz, kt?ry (moim skromnym zdaniem), zna perfrkcyjnie swoje rzemios?o.
I dlatego my?l? ?e warto to zobaczy?. Powiem Ci Dminku, gdyby? by? teraz na Ich koncercie, by?by? kontent!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » stycznia 15, 2006, 9:08 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Pawe Freebird Michaliszyn pisze:Nie odnajde..
Probowalem. Moze przy okazji jakiejs trafie na obydwie.
Tytu? napewno The Hate ;firmowany nazwiskiem Andersona ; a z tej samej firmy mam dwie pierwsze epki / minialbumy DMB. Pozniej z tego m.in. powstala pierwsza plyta DMB.Nazwiska tez pamietam , bo to ludzie z "mego"kregu.
Predzej czy pozniej odnajde i zagram.
Obiecuje!!!


Trzymam Ci? za s?owo, bo sam ciekaw jestem tej muzy. Chrisa Andersona "Old Friend" gra?em w 97 roku we fragmentach szerokich i ciesz? si? ?e teraz do niego wr?c?. Natomiast zg??biam tak mocno ten temat, poniewa? te? napisa?e? na na stronie ?e Banner Thomas nie by? pierwszym basist? "Molly Hatchet" i jednak nie mia?e? racji. Gdybym ?lepo Ci uwierzy? i nie sprawdzi? u znawc?w tematu i u Ciebie, z pewno?ci? nadal ta informacja by?aby w Twoim po?cie.
Od lat czternastu prowadz? Okolice Bluesa i staram si? by? zawsze wiarygodny wobec moich s?uchaczy i ufam, ?e mi si? to udaje. A przez tak? Twoj? wypowied? na forum (gdyby?my tego nie sprawdzili), ocena mojej osoby przez s?uchaczy, by?aby zgo?a inna. I troszk? tylko mi przykro z tego powodu.
Ale jak mawiali ju? staro?ytni Rosjanie : "Jak by by?o lepiej, to by by?o nie do wytrzymania"

Pozdrawiam!!!

........................................................
Pozwolcie ze raz jeszcze zajme zdanie w powyzszej kwestii...
Nigdy , przenigdy ne zwracalbym z?osliwie uwag Andrzejowi. Dla mnie to oczywiste , ale po moim poscie / w ktorym zreszta mylilem sie/ r?nie to mogliscie odbierac.
Znamy sie z Andrzejem jak dwa stare konie i nigdy miedzy nami nie bylo zadnych niedom?wien.NIGDY. I tak jest dalej. I dalej tak bedzie.
napisalem swego posta pod wplywem chwili / jak wiekszosc innych zreszta/ kompletnie nie zdajac sobie sprawy jaka krzywde moge tym uczynic osobie ktora jest mi bliska. Nie bylo w moim pisaniu zadnych zlosliwosci ani tzw "podtekst?w". Chce zeby to bylo wszem i wobec jasne. Sam niewiem dlaczego nie napisalem tego na priva , ale nie mam zamiaru sie z tego t?umaczyc , bo po prostu wogole o tym nie pomyslalem.
Nieraz wydaje sie cz?owiekowi ze jest w pewnym temacie alfa i omega..
Tak nieraz nieskromnie mnie sie wydaje...
Lecze sie z tego codziennie..tak jak potrafie. Ale to ciezka choroba :wink:
i nie tak ?atwo z niej wyjsc.
Powtorze, nie chcialem spowodowac nic zlego; bezmyslnie zajalem stanowisko w sprawie w ktorej na dodatek nie mialem racji.Jesli ktokolwiek m?g? odebrac to za atak na Andrzeja jest w b?edzie.
W kazdym razie przepraszam za ca?e to zamieszanie
Atakowac Andrzeja..
Moj Boze...
Niewiele jest os?b na ktore tak moge liczyc jak w?asnie na Niego....
..........................................
Nie znam drugiej osoby tak fanatycznie oddanej bluesowi; muzyce wogole;
pytanie wiec czy Andrzej jest w tym temacie autorytetem to jak pytanie or?a czy umie lata?...
?ysku badz zdr?w.
...............................
Co do albumu The Hate..
zaraz jak uda mi sie go odnalezc przekaze go Andrzejowi zeby on sam mogl to Wam zaprezentowac.
Pozdrawiam serdecznie
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Arczi » stycznia 15, 2006, 11:18 pm

"Nigdy , przenigdy ne zwracalbym z?osliwie uwag Andrzejowi. Dla mnie to oczywiste , ale po moim poscie / w ktorym zreszta mylilem sie/ r?nie to mogliscie odbierac. "
....................................................

Ja tego nie odebralem jak podwazanie wiarygodnosci, czy zlosliwosc. Pomylki sie zdarzaja i sa nieodzwownym elementem naszego zycia. Wkoncu jestesmy tylko ludzmi a wszytkich informacji czlowiek nie jest w stanie zakodowac i pozniej odtworzyc. To normalne. To jest fakt, ja sam mam tego wszystkiego za duzo w lbie, przez co sie potem okazuje ze nic naprawde nie wiem heheh :D :lol:

W ogole to super, ze sa tacy ludzie, ktorzy wyznaczaja nam rozne muzyczne sciezki. Choc z tego co usylszalem, zaobserwowalem moge wysnuc stwierdzenie, ze laczy Was bardzo wiele jezeli chodzi o muzyke :D (i pomyslec ze kiedys Andrzeja mialem za czlowieka, ktory jest zamkniety tylko i wylacznie w 12 taktach, a to kompletna bzdura! :oops: :wink: )

Pozdrowionka :D
Ostatnio zmieniony stycznia 16, 2006, 1:52 am przez Arczi, łącznie zmieniany 2 razy
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » stycznia 15, 2006, 11:49 pm

Tak. Dzieki Arczi .
Ponad rok temu gdy chcialem zrezygnowac z radia wogole ; gdy wogole chcialem sie wycofac z tzw branzy , najwieksze wsparcie dostalem wlasnie od Andrzeja i Ani...
I chyba dzieki Tym Dwojgu ludziom Wieczor nie tylko rockowy zyje dalej....
Taa, blisko nam do siebie nie tylko w muzyce;
jak Ania m?wi w tym ca?ym zakreceniu r?wniez. Dlatego tak g?upio mi by?o ze Andrzej m?g? poczuc sie niewyraznie po moim bezmyslnym poscie.
Choc kurza twarz , dobrze wie ze nic zlego z mej strony nie moze Go spotkac.
........................
W srode zagram Arczi chyba troche muzyki z Twego znaczka....
Dobranoc
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Arczi » stycznia 16, 2006, 1:35 am

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:...Taa, blisko nam do siebie nie tylko w muzyce;
jak Ania m?wi w tym ca?ym zakreceniu r?wniez.


To jest oczywiste hehe :)

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:...po moim bezmyslnym poscie.


Popatrz Pawle, kazdemu sie moze zdarzyc. :wink:

No ale to mnie utwierdzilo w przekonaniu, ze Andrzej zawsze nim cos publicznie powie czy napisze, to to 3 razy sprawdzi (jezeli ma cien watpliwosci). Dla mnie byl, jest i bedzie wielkim autorytetem i nikt nie jest tego w stanie podwazyc.
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: derf » stycznia 16, 2006, 2:44 pm

16.01.06' poniedzia?ek godzina 23:00, Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

Zainspirowany sugesti? Micha?a z naszego forum, postanowi?em aby ta audycja po?wi?cona zosta?a wykonawcom, kt?rzy nagrali tylko jedn? p?yt?. Cho? oczywi?cie mog? si? tak?e myli?.
Zagraj? dla nas:


Obrazek

Zapraszam do s?uchania, oraz rozm?w na tej stronie podczas programu. Telefon Radio Centrum Kalisz 062/ 503 10 64.
B?d? mia? tak?e 4 pojedy?cze zaproszenia na koncert "?ciganych" 21.01.06' sobota, kt?ry odb?dzie si? w "Bramie" w Ostrowie. B?d?cie czujni!!!


Do us?yszenia w poniedzia?ek o 23:00!!!
derf
 

Postautor: Michał » stycznia 16, 2006, 6:04 pm

niestety, dzi? nie moge s?uchac audycji. Prosze ochotnika o nagranie audycji i wys?anie mi na maila Ok. ( mitko88@o2.pl ) , bo pobiore go u kolegi i wy?le na otwarzac mp3.


Dzi?kuje i pozdrawiam
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: bartic » stycznia 16, 2006, 6:27 pm

ja tak?e mam nadziej?, ?e kto? to nagra, bo mnie te? nie b?dzie dzisiaj.
udanej zabawy
pozdrawiam
------------------------------
jednak b?d?, sory za zamieszanie
Ostatnio zmieniony stycznia 16, 2006, 8:16 pm przez bartic, łącznie zmieniany 1 raz
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: Michał » stycznia 16, 2006, 6:29 pm

bartic pisze:ja tak?e mam nadziej?, ?e kto? to nagra, bo mnie te? nie b?dzie dzisiaj.
udanej zabawy
pozdrawiam

to juz dwie osoby prosz? o nagranie -> czyli wi?kszo??. :lol:
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: MGMG » stycznia 16, 2006, 8:27 pm

Witam ... ;-) ! Hmmm ... Jak widze s? osoby zainteresowane nagraniami z audycji... Ja co prawda za bardzo nie mog? pom?c, ale ju? od jakiego? czasu chodzi mi po g?owie taki pomys? (nie wiem - mo?e ju? by? poruszany na forum - z g?ry przepraszam ale nie ?ledze go zbyt uwa?nie... ;-) )
Ot?? - czy kto? posiadaj?cy dobry sprz?t nie m?g?by nagrywa? audycji - cho?by Okolic i Wieczoru, a nast?pnie umieszcza? je na forum dla os?b "potrzebuj?cych" dla ?ci?gni?cia ... ? Ja wiem ?e by?yby jakie? tam sprawy prawno-formalne... ale chocia?by ?eby by?a dost?pna na dzie? b?d? dwa - a nast?pnie usuwa? tak? audycj? z forum.
Pozdrawiam oczekuj?cych na 23.00 ... ;-)
Awatar użytkownika
MGMG
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 133
Rejestracja: czerwca 8, 2005, 11:28 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wlkp ale tymczasowo Pozna? ;-)

Postautor: MGMG » stycznia 16, 2006, 8:35 pm

No faktycznie... zbyt cz?sto to mnie tu nie ma... ;-) dopiero teraz zauwa?y?em ?e audycje s? do ?ci?gni?cia ... ;-) Przepraszam ... ;-)
Awatar użytkownika
MGMG
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 133
Rejestracja: czerwca 8, 2005, 11:28 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wlkp ale tymczasowo Pozna? ;-)

Postautor: Michał » stycznia 16, 2006, 8:36 pm

MGMG!
Derf cz?sto nagrywa te audycje i wystawia do pobrania, ja i Bartic, napisali?my ?eby nagra? kto? rezerwowy. Bo czasami Derf nie jest w sanie nagra? programu, zdarza si? to rzadko, ale jednak si? zdarza. Nagrywanie przez dwie osoby to co? w postaci „Asa w r?kawie”…. Zabezpieczenie dla poczesuj?cych lub tych, co nie mog? uczestniczy? w opcji live.
Sprawd? tematy z poprzednich audycji, na ko?cu najcz??ciej Derf umieszcza plik i pisze rozmiar w MB
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Michał » stycznia 16, 2006, 8:37 pm

MGMG pisze:No faktycznie... zbyt cz?sto to mnie tu nie ma... ;-) dopiero teraz zauwa?y?em ?e audycje s? do ?ci?gni?cia ... ;-) Przepraszam ... ;-)
sorry wyprzedzi?e? mnie ;)
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: MGMG » stycznia 16, 2006, 8:39 pm

okej ... ;-) spox... ;-) ... ale jako? nie zauwa?y?em ?eby Wiecz?r te? by? nagrywany ... a mo?e zn?w sprawdzam niezbyt dok?adnie... ?
Awatar użytkownika
MGMG
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 133
Rejestracja: czerwca 8, 2005, 11:28 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wlkp ale tymczasowo Pozna? ;-)

Postautor: MGMG » stycznia 16, 2006, 8:48 pm

Oczywi?cie jestem ?lepy jak kret ... ale te? leniwy jak leniwiec... ;-) Raz jeszcze przepraszam... ;-) !
Awatar użytkownika
MGMG
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 133
Rejestracja: czerwca 8, 2005, 11:28 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wlkp ale tymczasowo Pozna? ;-)

Postautor: Michał » stycznia 16, 2006, 8:49 pm

MGMG pisze:Oczywi?cie jestem ?lepy jak kret ... ale te? leniwy jak leniwiec... ;-) Raz jeszcze przepraszam... ;-) !
Wyluzuj, ja nie takie gafy robi?em na tym forum :( i jeszcze ?yje :D
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: MGMG » stycznia 16, 2006, 8:52 pm

Pocieszam si? ?e w ten spos?b powi?kszam sobie przynajmniej liczb? post?w... ;-)
Awatar użytkownika
MGMG
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 133
Rejestracja: czerwca 8, 2005, 11:28 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wlkp ale tymczasowo Pozna? ;-)

Postautor: Michał » stycznia 16, 2006, 8:54 pm

MGMG pisze:Pocieszam si? ?e w ten spos?b powi?kszam sobie przynajmniej liczb? post?w... ;-)

No pewnie, kazdy pretekst jest dobry, a tak wog?le to jak? muzyke lubisz, blues, jazz, sounthern rock, rock, metal ?
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: MGMG » stycznia 16, 2006, 8:56 pm

Hehe ... to co mam na koszulce ;-) ... ale sprawd? te? http://minimax.info/kawiarenka/index.php i najed? na moje zdj?cie... ;-)
Awatar użytkownika
MGMG
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 133
Rejestracja: czerwca 8, 2005, 11:28 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wlkp ale tymczasowo Pozna? ;-)

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości