Treść Audycji 24..09.2018'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji 24..09.2018'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 18, 2018, 6:46 pm

24-września poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa"

Ufam że będzie to niezwykle sympatyczny i bardzo ciekawy wieczór, bowiem czeka nas prapremiera najnowszej solowej płyty Macieja Lipiny zatytułowanej "Ścigany". To słuchacze "Okolic Bluesa" będą pierwszymi którzy usłyszą szerokie fragmenty tegoż albumu, tydzień przed jego oficjalną premierą. Oczywiście Gościem specjalnym na żywo w studiu, będzie sam Maciek Lipina który opowie nam wszystko o tym krążku, a do tego Maciej odgraża się, że zagra dla nas także na żywo ze studia Radia Centrum Kalisz. Powiem Wam że cieszę się na przyjazd Macieja, bo zawsze bardzo ceniłem i cenię nadal Jego twórczość i rad jestem, że przyjął nasze zaproszenie!!!

Zapraszamy do słuchania, oraz rozmów i komentarzy podczas emisji programu na tej stronie!

Aby słuchać audycji w internecie, należy wejść na stronę radia: http://www.rc.fm i tam link: "Radio On-Line"

Do miłego usłyszenia w poniedziałek o 23:00! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji 24..09.2018'

Postautor: B&B » września 27, 2018, 6:26 am

Byłem na urlopie, a ciekawym co tam Maciej solo wymyślił - nagrał ktoś audycję?
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości