Treść Audycji 18.12.2017'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji 18.12.2017'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 12, 2017, 10:52 am

18-grudnia poniedziałek godzina 23:00, Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

To będzie już ostatnia audycja w starym roku. A ja w styczniu 2017', deklarowałem że z całą pewnością jedną godzinę poświęcimy dla fantastycznego czarnoskórego wokalisty Jimmy Witherspoona. Chciałbym bardzo dotrzymać słowa i właśnie ten wieczór zdecydowanie należeć będzie do tego wyjątkowego Artysty. Czasami cofać się będziemy 50 lat wstecz i więcej, a to między innymi za sprawą Festiwalu w Monterey, ale posłuchamy też fragmentów fenomenalnego albumu "Guilty", nagranego przez Witherspoona wraz z Eric'em Burdonem oraz nutek z oklaskami z udziałem Robbena Forda. Myślę że czeka nas bardzo miły wieczór w towarzystwie jednego z największych śpiewaków naszego globu.

Zapraszamy do słuchania oraz rozmów i komentarzy podczas emisji programu na tej stronie!

Aby słuchać audycji w internecie, należy wejść na stronę radia: www.rc.fm i tam link: "Radio On-Line"

Do miłego usłyszenia w poniedziałek o 23:00! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji 18.12.2017'

Postautor: v-king » stycznia 14, 2018, 5:24 pm

Nagranie z audycji: https://www.sendspace.com/file/6f7see Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
v-king
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 189
Rejestracja: października 18, 2010, 10:41 pm
Lokalizacja: Suwałki


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości