Treść Audycji - 12.03.12'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Postautor: Brzoza » marca 13, 2012, 6:53 pm

Dzięki za nagranie, gdyż wczoraj nie dałem rady wrócić do domu na czas :)
Moja audycja w Radiu SAR --> www.trojwymiar.radiosar.pl
wtorki o 21:00 | Adam Brzeziński
http://blues.com.pl/viewforum.php?f=87
Awatar użytkownika
Brzoza
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6369
Rejestracja: października 29, 2009, 11:20 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Stanley-1 » marca 14, 2012, 8:36 am

Dziadek Władek pisze:Słyszałem końcówkę audycji... piękna koncertowa suita w stylu Deep Purple... rozwaliło mnie :)

Mój komp "słyszał" więcej: OB120312_Highway.mp3 ;)

@Stanley-1: musisz swój plik z nagraniem załadować na jakiś ogólnodostępny serwer (np. SendSpace). Po transmisji wyświetli się link, który możesz tu zamieścić "żywcem"... Pozdrawiam Ciebie, Danusię i Gabrysia :)




Kolejny dzień,radością swą porywa mnie.
czarna kawa odbiera mi sen...
tak jakoś słowa tego utworu śpiewanego przez Dynama wspierają wstający dzisiaj dzień.A mała kiedyś Natalia Kukulska śpiewała co odnajduję w skrawkach pamięci
Przyjaciel to do siebie ma
że nigdy o tym nie wiesz,
i zawsze zjawia się raz dwa gdy druh w potrzebie..
Witaj Dziadku Władku
duszo klimatyczna.
Masz świetnego przyjaciela kompa,który potrafi zapamiętać takie chwile więcej i aż tyle. Tych taktów dwanaście puka w serduchu i w duszach nam gra.
Pięknie dziękuję za wskazówki,Gabryś to szybko łyknie i przerobi.
Łyknąłem tą Twoją chwilkę i właśnie jej słucham,bo myślałem że cośik u mnie zaskrzypiało,ale okazało się że to ze studia przyleciało.
Ma to swój smaczek dynamicznej aury chwili.
Maniolu ten akcent z Żurkiem w Lublinie to ciągle przyjaciele i miłe wspomnienie..
Dwa dni minęło,a audycja jest już historią i miłym wspomnienie i tak pozostanie.
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich dobrych ludzi posyłamy.
Stan vel Stanhomer i Danusia
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości