Treść Audycji - 21.03.11'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji - 21.03.11'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 17, 2011, 7:01 pm

21-marca poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa"

Cały program tym razem poświęcimy dla najnowszej produkcji "Ściganych" zatytułowanej "Spiritus Movens". Gościem programu będzie niekwestionowany leader tej formacji Maciej Lipina.
Cieszę się bardzo bo to już po raz trzeci jest mi dane robić premierę kolejnej Ich płyty w "Okolicach Bluesa".

Zapraszam do słuchania oraz rozmów i komentarzy podczas emisji programu na tej stronie.
Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64

Do miłego usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Kuba Chmiel » marca 17, 2011, 8:59 pm

Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: kora » marca 17, 2011, 9:09 pm

Jędruś, pop rock mieści się jeszcze w okolicach bluesa ? :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Góri » marca 17, 2011, 9:38 pm

Uczciwie przyznać się muszę, że jeszcze mi się nie udało posłuchać płyty w całości, czekam zatem na audycję! Pod względem jakościowym jestem o zawartość tego krążka spokojny, co do stylistyki, zawsze mi poszukiwania chłopaków odpowiadały, ufam, że nie inaczej będzie i tym razem.


Pozdr.
Awatar użytkownika
Góri
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 874
Rejestracja: kwietnia 6, 2004, 8:19 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 17, 2011, 9:57 pm

Przyznam szczerze że nie potrafię do końca was zrozumieć Kasiu i Kubo. Z całą pewnością "Ścigani" to nie Kapela bluesowa. Ale wyrastali w naszym środowisku! Nie chcieli natomiast (moim skromnym zdaniem - tak myślę) grać 5000 wersję różnych ogranych do bólu (lepiej lub gorzej) standardów Czarnych Mistrzów i poszli swoją drogą.
Starają się grać własna muzykę. Ja to kupiłem!!! To będzie już premiera 3 Ich płyty w "Okolicach Bluesa". Jestem zachwycony sprawnością "Sciganych" na koncertach, odpowiedzialnością za każdy zagrany dżwięk i nutkę, za własną kreację a nie za odtwórczość! Warto też zasłuchać się w pasaże gitar podczas występów "Sciganych" i znamienitą sekcję. Rajca i Bywalec, dobrze wiedzą co to time!!!
Czytałem recenzję Kuby i moim skromnym zdaniem jest krzywdząca. Ciekaw jestem wielce, jak wyglądała by recenzja tego krążka, gdyby pisał ją redaktor o specjalności rock! Nie potrafię pisać recenzji, ale nie podjął bym się jej napisania gdybym uznał że to rock, nie rock, może coś innego. Zdecydownie byłbym nieobiektywny i chciałbym żeby to red. Andrzej Dąbrowski napisał taką recenzję, bo bezprzecznie ma dużo większą wiedzę w rocku, nie rocku niż ja.
Piszesz Kasiu pop-rock. Zdecydowanie się mieści w Okolicach Bluesa jak chocby Mark Selby, Jonny Lang, John Mayer, czy choćby w ostatni poniedziałek Bob Seger.
Nie wiem co was tak bardzo boli w "Sciganych". Oczywiście rozumiem ze takie jest wasze zdanie i macie do tego prawo. Tylko wydaje mi się, że robicie im troszkę krzywdy. Oni idą własna drogą i ja życzę im z serca całego, żeby się udało.
Ciekaw jestem, co też napiszecie, kiedy będzie premiera "Big Fat Mamy".
Na szczęście Bóg jest Miłosierny i nadal pozwala mi decydować, co pojawi się w "Okolicach Bluesa". A pojawi się (po 6 moich odsłuchaniach) dobra nowa płyta "Sciganych" i ufam, że będzie miała swoich Fanów.
Poza tym naprawdę polecam Wszystkim, koniecznie wybierzcie się spektakl "Ściganych" na żywo, a wielu przekona się że miałem rację - ot choćby nie dużo, ciut, ciut. To dziś bardzo dojrzały i profesjonalny Zespół. A ostatni Ich koncert w Fanaberii ,na długo jeszcze pozostanie w mojej pamięci!
Bardzo kontent jestem, że przyjęli moje zaproszenie! I trzymam kciuki żeby im się udało!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Kuba Chmiel » marca 17, 2011, 10:28 pm

Nigdy nie oceniałem Ściganych przez pryzmat bluesa. Nie ma słowa w mojej recenzji na ten temat.
Nie chcieli natomiast (moim skromnym zdaniem - tak myślę) grać 5000 wersję różnych ogranych do bólu (lepiej lub gorzej) standardów Czarnych Mistrzów i poszli swoją drogą.

I za to im chwała, skoro lepiej czuli się w innych klimatach i postanowili zmierzać własną drogą. To też nie jest dla mnie kryterium oceny (chyba, że na plus), co zresztą akcentowałem w naszej poprzedniej dyskusji.
Czytałem recenzję Kuby i moim skromnym zdaniem jest krzywdząca. Ciekaw jestem wielce, jak wyglądała by recenzja tego krążka, gdyby pisał ją redaktor o specjalności rock!

Wcale nie uważam się za specjalistę ani znawcę :). Jestem pasjonatem muzyki. Staram się rzetelnie podchodzić do recenzji. Dlatego podejmuję się ich pisania, gdy mam pojęcie o gatunku muzycznym, który reprezentuje dana płyta. Szkoda, że z powodu faktu posiadania audycji bluesowej na tym forum niektórzy mogą pomyśleć, że słucham tylko bluesa :shock: . Albo - co gorsza - oceniam płyty pod kątem zawartości bluesa :? A tak swoją drogą, jeżeli chodzi o moje obecne fascynacje, to najbliżej mi właśnie do muzyki, jaką preferują Ścigani ;).
Jestem zachwycony sprawnością "Sciganych" na koncertach, odpowiedzialnością za każdy zagrany dżwięk i nutkę, za własną kreację a nie za odtwórczość! Warto też zasłuchać się w pasaże gitar podczas występów "Sciganych" i znamienitą sekcję. Rajca i Bywalec, dobrze wiedzą co to time!!!

Pamiętam ich koncert z 2009 roku, z Lauby. Znakomity występ! Byłem pod ogromnym wrażeniem. Ale jaki ma to związek z tematem? Przecież my (albo chociaż ja) mówimy tu o płycie! Tego też dotyczyła recenzja.
Nie wiem co was tak bardzo boli w "Sciganych"

???
Nic mnie w nich nie boli :). Fajna kapela :). Ale ostatnia ich płyta jest przeciętna :).
Powtórzę raz jeszcze: moje ocena tyczy się PŁYTY anie całego ZESPOŁU. Nic nie mam do kapeli. Fajni i bardzo sympatyczni muzycy tam grają. Dostałem płytę i ją oceniłem. TYLE!

A na koncert się wybiorę z przyjemnością, bo świetnie wspominam wszystkie ich występy. Bawiłem się na nich wyśmienicie! Ale nie rozumiem, dlaczego na podstawie następnego koncertu miałbym zmienić zdanie na temat płyty... Co ma jedno do drugiego? :roll:
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: kora » marca 17, 2011, 10:31 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Nie wiem co was tak bardzo boli w "Sciganych".!


Jędruś, mnie nic nie boli w Ściganych.
To bardzo dobry zespół, a Maciek, ma na prawdę kawał głosu.
Dawno temu ,zespół zadeklarował się "Nigdy Więcej Bluesa",więc narzekania typu - tam nie ma bluesa, są nie na miejscu .
Ot,zespół wybrał swoją drogę .Bardzo wiele po nich się spodziewaliśmy... może za wiele ?
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 17, 2011, 10:40 pm

Kuba! Ja ci nic nie zarzucam. Użyłem tylko słów, że recenzja jest krzywdząca. Bo moim zdaniem jest.
Dokładnie pamiętam Twój entuzjazm na Laubie, bo ten koncert oglądaliśmy razem!
Wiem też że słuchasz szerokiego spektrum dżwięków. Jednak postrzegany Jesteś jako ten Facet od bluesa. I przynajmniej tu na forum tak jest.
A ja jestem przyzwyczajony że np. red. Ryszard Gloger czy red. Wiesław Chmielewski piszą o bluesie czy blues-rocku. I zawsze się będę liczył z Ich zdaniem.
Ale kiedy ww. wymienieni Redaktorzy recenzować będą "Metalicę" to się będę zastanawiać czy wierzyć czy nie!
Mam nadzieję Kuba że nie odebrałeś mojego poprzedniego wpisu jako ataku!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: DZAKO » marca 17, 2011, 11:27 pm

Witam !

Rzadko kiedy rozpisuje się w temacie pod tytułem „ czy aby oni grają bluesa”, ale tym razem postanowiłem skrobnąć parę słówek za które pewnie srogo zapłacę ;-)
Koro dziwi mnie twoja postawa ( oczywiście jeżeli tylko mam do tego prawo;-)). Czytałem wiele twoich opinii, komentarzy, zazwyczaj były to bardzo ciekawe i mądre uwagi. Nie jestem zawodowym muzykiem i tym bardziej krytykiem muzycznym, ale pisze wprost, a co tam ;-)
Koro , bezwątpienia w moim odczuciu piszesz pierdoły, mam wrażenie że tu nie chodzi o muzykę Ściganych a raczej o jakieś osobiste porachunki czy żale, dziwie się że spalasz się wciąż na 12 taktach a nie jesteś w stanie dostrzec bluesa w innym aranżu, i tym bardziej odkrywać twórczości i poszukiwań muzyków którzy łapią więcej niż 12 oddechów na minutę (nie ujmując nikomu, i twierdząc że dwunastki nie są potrzebne).
Nie znam Maćka i reszty osobiście, no może po za Rikiem z którym miałem więcej do czynienia. Ale o ściganych mogę powiedzieć tylko tyle że są naprawdę zawodowymi muzykami i jestem rad że szukają nowych brzmień i na pewno nie jest to pop ( litości …)

I na pewno wielu pomyśli, kim ja jestem żeby takie posty pisać , a ja najzwyczajniej mam to gdzieś, po prostu takie jest moje zdanie ;-)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
DZAKO
bluesman
bluesman
 
Posty: 380
Rejestracja: sierpnia 11, 2006, 11:14 pm
Lokalizacja: PSZÓW

Postautor: kora » marca 17, 2011, 11:40 pm

Chyba nie czytałeś tego, co napisałam .

1.Ja nie szukam bluesa w tym zespole .
2. Nie mam żadnych "prywatnych porachunków" :wink: nigdy nie miałam ,
a Ty DZAKO, masz chyba do mnie żal,ze nie wyraziłam się nazbyt pochlebnie o Waszym występie na WBF.

DZAKO pisze:Koro , bezwątpienia w moim odczuciu piszesz pierdoły.


Uważasz, że to zły zespół, a Maciek nie ma dobrego głosu ? :wink:


Pozdrawiam.
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: DZAKO » marca 18, 2011, 12:09 am

kora_ pisze:Chyba nie czytałeś tego, co napisałam .

1.Ja nie szukam bluesa w tym zespole .
2. Nie mam żadnych "prywatnych porachunków" :wink: nigdy nie miałam ,
a Ty DZAKO, masz chyba do mnie żal,ze nie wyraziłam się nazbyt pochlebnie o Waszym występie na WBF.

DZAKO pisze:Koro , bezwątpienia w moim odczuciu piszesz pierdoły.


Uważasz, że to zły zespół, a Maciek nie ma dobrego głosu ? :wink:


Pozdrawiam.



faktycznie niż coś tam wyskrobałem to już sprostowałaś.\

oki juz nic nie pisze, wogóle nie pomyslałem o jakimś występie na wbf, poprostu napisałaś bezmyslnie POP - ROCK i tyle, ŁZY grają pop-rock, wyraziłem swoje zdanie a ty odrazu bijesz kntre ,bo naprawde pomyśle że masz jakis kompeks ;-)

I jeżeli myslisz że każdy muzyk bedacy na tym forum czeka na Twoje pochlebstwa to niestety ale musze Cię zmartwić mylisz się.

Jakbym wiedział że sie odrazu pojeżysz to naprawde bym nic nie pisał ;-)

Przepraszam
Awatar użytkownika
DZAKO
bluesman
bluesman
 
Posty: 380
Rejestracja: sierpnia 11, 2006, 11:14 pm
Lokalizacja: PSZÓW

Postautor: DZAKO » marca 18, 2011, 12:13 am

"Uważasz, że to zły zespół, a Maciek nie ma dobrego głosu ? "

DZAKO pisze:
Nie znam Maćka i reszty osobiście, no może po za Rikiem z którym miałem więcej do czynienia. Ale o ściganych mogę powiedzieć tylko tyle że są naprawdę zawodowymi muzykami


Czytaj ze zrozumieniem ;-))
Awatar użytkownika
DZAKO
bluesman
bluesman
 
Posty: 380
Rejestracja: sierpnia 11, 2006, 11:14 pm
Lokalizacja: PSZÓW

Postautor: kora » marca 18, 2011, 9:13 am

Dzako, je się wcale nie jeżę , no co Ty :D :D
To,że mamy różne zdanie,poczytuje jako plus i podstawę do rzeczowej rozmowy :D

Czytam ze zrozumieniem :wink: ,aczkolwiek mam problem z Twoim ostatnim wpisem.
Co ma wspólnego znajomość prywatna ,czy nieznajomość z ocenianiem tego,czy to, co robi ,podoba się lub nie ?
Dla mnie jedno z drugim nie ma związku.

Pop - rock - dlaczego się tak jeżysz :lol: Przecież to nic złego .

Każdy z nas ma prawo pisać , co słyszy.
Dla mnie to jest pop rock, dla Ciebie za pewnie blues rock,dla kogoś innego rock.
Gdyby cała płyta była utrzymana w klimacie utworu "Ełyła" ,nazwałabym ją rockową i bezsprzecznie chwaliłabym ją.
Zostawmy to :wink:

DZAKO pisze:bo naprawde pomyśle że masz jakis kompeks ;-)


Dzako, masz prawo myśleć o mnie,co chcesz,nikt Ci tego nie zabroni :lol:
Bardzo Cię lubię ,/ choć się znamy tylko "z widzenia"/ szanuję jako muzyka i ze zrozumieniem przyjmuję Twoją krytykę.

DZAKO pisze:I jeżeli myslisz że każdy muzyk bedacy na tym forum czeka na Twoje pochlebstwa to niestety ale musze Cię zmartwić mylisz się.


Hi hi hi
Dzako,czy Ty masz jakiś dar jasnowidzenia ?
Najpierw insynuujesz mi,ze mam prywatne porachunki z zespołem :lol:
Teraz,że uważam się za kogoś wyjątkowego ... no bez przesady 8)
( tak na marginesie, to ja zawsze liczą się z krytyką swojej osoby,dzięki temu zauważam swoje błędy)
Moim zdaniem każdy muzyk /zespół, który wychodzi ze swoją muzyką do ludzi, musi liczyć się z różnymi opiniami. Powinien się cieszyć tymi pochlebnymi i zastanawiać się , co leży u postaw tych mniej chwalebnych


Zakończmy tą rozmowę, bo ona niczego nie wnosi do tematu tej audycji, mało tego, jest nie na miejscu.
Uważam,ze ta nasza wymiana zdań, powinna zostać przeniesiona w inne miejsce .
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: B&B » marca 18, 2011, 10:35 am

DZAKO pisze:"Uważasz, że to zły zespół, a Maciek nie ma dobrego głosu ? "
DZAKO pisze:
Nie znam Maćka i reszty osobiście, no może po za Rikiem z którym miałem więcej do czynienia. Ale o ściganych mogę powiedzieć tylko tyle że są naprawdę zawodowymi muzykami

Czytaj ze zrozumieniem ;-))

DZAKO, by czytać Korę ze zrozumieniem potrzebne jest także poczucie humoru, którego tu ci zabrakło 8)
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Rafał Nitka Białek » marca 18, 2011, 12:13 pm

DZAKO pisze:wyraziłem swoje zdanie a ty odrazu bijesz kntre ,bo naprawde pomyśle że masz jakis kompeks ;-)


Zupełnie tak jak Ty, gdy wcześniej zareagowałeś na Jej opinię.
www.ftb.blues.org.pl/?mpageid=66

"Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia". (Syr 6)
Awatar użytkownika
Rafał Nitka Białek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3277
Rejestracja: października 20, 2004, 11:51 pm

Postautor: Kuba Chmiel » marca 18, 2011, 4:19 pm

Tak, czy owak nie mogę się doczekać poniedziałkowej audycji i myślę, że będzie bardzo ciekawie :).
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: lech » marca 20, 2011, 9:00 am

Kochani. Z ogromnym poczuciem niesmaku czytam polemiki najeżone złośliwościami. Tak nie powinno być. Ja w trakcie każdego swojego pobytu na scenie, trzymając w ręku mikrofon, wszem i wobec rozpowiadam o naszym forum, o tym jak wspaniali ludzie gromadzą się przed komputerami i dyskutują o tym co dzieje się w świecie bluesa. A tu mniej lub bardziej wyraźnie w różnych zakładkach zaczynają się wylewać pomyje. Kochani apeluję o powściągliwość. Wszystko można powiedzieć tak by nie obrażać się wzajemnie i by nasza bluesowa rodzinka nie przeradzała się w rodzinę z prawdziwego zdarzenia. Przepraszam za swoje wypociny i ponawiam apel. Ja utożsamiam się z tym forum i zawsze będę zachęcał tych co nigdy tu nie byli do zagoszczenia.
XXI PRZYST.WOODSTOCK,VIII BLUES NAD ODRĄ, BLUES BEZ BARIER, WOŚP
https://www.facebook.com/michael.win.9469?fref=ts
Awatar użytkownika
lech
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 13398
Rejestracja: maja 8, 2006, 7:43 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Postautor: Zdzisław Pająk » marca 20, 2011, 4:17 pm

lech pisze:Kochani. Z ogromnym poczuciem niesmaku czytam polemiki najeżone złośliwościami. Tak nie powinno być. Ja w trakcie każdego swojego pobytu na scenie, trzymając w ręku mikrofon, wszem i wobec rozpowiadam o naszym forum, o tym jak wspaniali ludzie gromadzą się przed komputerami i dyskutują o tym co dzieje się w świecie bluesa. A tu mniej lub bardziej wyraźnie w różnych zakładkach zaczynają się wylewać pomyje. Kochani apeluję o powściągliwość. Wszystko można powiedzieć tak by nie obrażać się wzajemnie i by nasza bluesowa rodzinka nie przeradzała się w rodzinę z prawdziwego zdarzenia. Przepraszam za swoje wypociny i ponawiam apel. Ja utożsamiam się z tym forum i zawsze będę zachęcał tych co nigdy tu nie byli do zagoszczenia.


Też tak uważam
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: DZAKO » marca 20, 2011, 9:48 pm

lech pisze:Kochani. Z ogromnym poczuciem niesmaku czytam polemiki najeżone złośliwościami. Tak nie powinno być. Ja w trakcie każdego swojego pobytu na scenie, trzymając w ręku mikrofon, wszem i wobec rozpowiadam o naszym forum, o tym jak wspaniali ludzie gromadzą się przed komputerami i dyskutują o tym co dzieje się w świecie bluesa. A tu mniej lub bardziej wyraźnie w różnych zakładkach zaczynają się wylewać pomyje. Kochani apeluję o powściągliwość. Wszystko można powiedzieć tak by nie obrażać się wzajemnie i by nasza bluesowa rodzinka nie przeradzała się w rodzinę z prawdziwego zdarzenia. Przepraszam za swoje wypociny i ponawiam apel. Ja utożsamiam się z tym forum i zawsze będę zachęcał tych co nigdy tu nie byli do zagoszczenia.



To fajne co napisałeś. Faktycznie troche nie w właściwy sposób wyraziłem swoje zdanie ( chyba sobie odpuszcze nocne pisanie;-)) . Z góry przepraszam za niesmak w moich postach wszystkich urażonych i ciebie Kasiu, to naprawde nie było złośliwie.
Jakoś te porównanie muzyki Ściganych do popu podziałało na mnie jak czerwony kolor na byka. Uważam że chłopaki robią kawał dobrej muzy.

Z niecierpliwością czekam na jutrzejszą audycje.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
DZAKO
bluesman
bluesman
 
Posty: 380
Rejestracja: sierpnia 11, 2006, 11:14 pm
Lokalizacja: PSZÓW

Postautor: tomekkonczak77 » marca 20, 2011, 10:22 pm

Jacuś!!!!! Uniosłeś się :shock: :shock: :shock: Ścigani?...Dobra muzyka i tyle - warto posłuchać!
Only Gibson Is Good Enough
www.aroundtheblues.ovh.org
Awatar użytkownika
tomekkonczak77
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 197
Rejestracja: stycznia 28, 2008, 11:50 am
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postautor: therman » marca 21, 2011, 9:14 am

O jejku. Trochę się zagotowało. To i dobrze. Nikt z świeżo wchodzących nie pomyśli , że tu tylko towarzystwo wzajemnej adoracji.

Poza tym lepiej jak zespół wzbudza emocje niż miałby być wszystkim obojętny. Posłuchamy, pomyślimy... i sobie każdy oceni. :wink:
Awatar użytkownika
therman
blueslover
blueslover
 
Posty: 712
Rejestracja: maja 4, 2009, 9:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Postautor: Dziadek Władek » marca 21, 2011, 11:47 am

tomekkonczak77 pisze:[...] Ścigani?...Dobra muzyka i tyle - warto posłuchać!

...a na dobrej muzyce i dobrym graniu Tomek zna się jak mało kto! Udowodnił to kolejny raz, w Rybniku :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 21, 2011, 12:12 pm

Dziadek Władek pisze:
tomekkonczak77 pisze:[...] Ścigani?...Dobra muzyka i tyle - warto posłuchać!

...a na dobrej muzyce i dobrym graniu Tomek zna się jak mało kto! Udowodnił to kolejny raz, w Rybniku :)

Oj tak Jego śpiewna gitara!!! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Dominik » marca 21, 2011, 2:17 pm

Ale się porobiło trochę mnie tu nie było , ale tu widzę po staremu ludzie dajcie na luz :) Czekam na dzisiaj na audycje płytka kupiona genialna jak znajdę chwile to coś skrobnę od siebie pozdrawiam
Bolek
Dominik
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 85
Rejestracja: marca 21, 2011, 9:21 am
Lokalizacja: Polska

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 21, 2011, 7:30 pm

Ileż to lat Dominiku!!! Miło Cię tu znów widzieć i czytać!!! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Brzoza » marca 21, 2011, 7:31 pm

Jestem w Austrii ale mam internet i bede sluchac :)
Moja audycja w Radiu SAR --> www.trojwymiar.radiosar.pl
wtorki o 21:00 | Adam Brzeziński
http://blues.com.pl/viewforum.php?f=87
Awatar użytkownika
Brzoza
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6369
Rejestracja: października 29, 2009, 11:20 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: krzysztof melder » marca 21, 2011, 7:32 pm

No to będzie dzisiaj ciekawie :D
Płyty nie znam, więc jak na razie się nie wypowiadam.
Niecierpliwie czekam i studzę emocje
krzysm
XÎ BLUES W LEŚNICZÓWCE -
Mirachowo 30 czerwca - 1 lipca 2017
Awatar użytkownika
krzysztof melder
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1082
Rejestracja: września 7, 2008, 7:11 pm
Lokalizacja: Kartuzy

Postautor: Adam Węgrzynowicz » marca 21, 2011, 7:52 pm

Przypominam o kolejnym koncercie w Ostrowie Wielkopolskim
Ostrowskie Centrum Kultury
ulica Wolności 2
24(czwartek) 03 .2011

Obrazek
Adam Węgrzynowicz

Płyń w dół rzeki tej szerokiej
Płyń mój bluesie, płyń

Joanna Pilarska - Fan Klub
Awatar użytkownika
Adam Węgrzynowicz
Blues Foto Man
Blues Foto Man
 
Posty: 7728
Rejestracja: marca 25, 2007, 4:43 pm
Lokalizacja: BRALIN

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 21, 2011, 8:09 pm

Brzoza pisze:Jestem w Austrii ale mam internet i bede sluchac :)

Tylko nie szalej na tych wrotkach! Ścigańce myślę że spokojnie sie obronią. Fakt!!! Trzeba słuchać 2-3 razy ale wtedy już na wciąż!!! :)

krzysztof melder pisze:No to będzie dzisiaj ciekawie :D

Ja też tak myślę Krzysztof! W dodatku cieszy mnie bardzo, że to w całości krążek autorski!!! :)
Ostatnio zmieniony marca 21, 2011, 8:14 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: krzysztof melder » marca 21, 2011, 8:14 pm

Ja też tak myślę Krzysztof! W dodatku cieszy mnie bardzo, że to w całości krązek autorski!!! :)[/quote]

i o to chodzi! - warto poswięcić trochę czasu aby posłuchać co nam Ścigani mają do powiedzenia
krzysm
XÎ BLUES W LEŚNICZÓWCE -
Mirachowo 30 czerwca - 1 lipca 2017
Awatar użytkownika
krzysztof melder
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1082
Rejestracja: września 7, 2008, 7:11 pm
Lokalizacja: Kartuzy

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 515 gości

cron