Treść Audycji 25.01.10'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji 25.01.10'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 19, 2010, 9:46 pm

25-stycznia poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa"

To będzie już czwarta audycja w Nowym Roku i mam nadzieje że także miła dla ucha.
Tym razem oddamy się całkowicie blues-rockowi, jazz-rockowi i progresji w białym i czarnym odcieniu, a większość czasu spędzimy w Królestwie Zjednoczonym, choć wpadniemy na moment dłuższy także i za Wielką Wodę!!!

W Radiu Centrum Kalisz i w sieci zagrają dla nas:

01. Keef Hartley/Miller Anderson
02. Bakerloo
03. Don "Sugarcane" Harris (Paul Lagos, Harvey Mandel, Larry Taylor)
04. Eric Burdon & War

Zapraszam do słuchania oraz rozmów i komentarzy na tej stronie podczas emisji programu!
Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.

Do miłego usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Kuba Chmiel » stycznia 19, 2010, 9:59 pm

Fajnie, z nadzieją po raz kolejny liczę, że w końcu przekonam się do Burdona :).
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 19, 2010, 10:02 pm

Kuba Chmiel pisze:Fajnie, z nadzieją po raz kolejny liczę, że w końcu przekonam się do Burdona :).

Mam nadzieje że tak, choć to longplay który ukazał się już po rozpadzie Erica z "War". Taka kompilacja. Nie przepadam za takimi produkcjami, natomiast są tu dwa kawałki które po prostu zagrać muszę. W tym jeden, autorstwa Beatlesów i z pewnością będzie to absolutna premiera w Okolicach Bluesa i Radiu Centrum Kalisz!!! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Cold Lady » stycznia 19, 2010, 10:10 pm

Zapowiada się ciekawie :D
Awatar użytkownika
Cold Lady
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1642
Rejestracja: września 8, 2009, 12:30 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 19, 2010, 10:17 pm

Na pewno! Zapewniam że w Twoich klimatach będzie Keef Hartley i Bakerloo! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Ola_Kalisz » stycznia 19, 2010, 10:21 pm

No ładnie Miller Anderson, a ja na kursie : ( mam nadzieję, że uda mi się choć przez chwilę wysłuchać. Zapowiada się ciekawie. ; )
Zaparzyłam herbatę w swym pokoju nad światem...
Awatar użytkownika
Ola_Kalisz
blueslover
blueslover
 
Posty: 588
Rejestracja: października 4, 2009, 7:18 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 19, 2010, 10:24 pm

Ola_Kalisz pisze:No ładnie Miller Anderson, a ja na kursie : ( mam nadzieję, że uda mi się choć przez chwilę wysłuchać. Zapowiada się ciekawie. ; )

Nie da się ukryć że ma zjawiskowy głos i jedną z najbardziej śpiewnych gitar kuli ziemskiej! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Darekk66 » stycznia 19, 2010, 10:28 pm

I znowu cóś dla mnie :twisted:
Na rozgrzewkę:
http://www.youtube.com/watch?v=Y8K-Z1dA ... re=related
Darek Kępiński
Awatar użytkownika
Darekk66
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4658
Rejestracja: listopada 9, 2008, 8:02 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 19, 2010, 10:41 pm

Darekk66 pisze:I znowu cóś dla mnie :twisted:
Na rozgrzewkę:
http://www.youtube.com/watch?v=Y8K-Z1dA ... re=related

No to zabiłes mi klina, bo tego kawałka nie planowałem, a teraz mam wątpliwości i to duże!!! :(
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Darekk66 » stycznia 19, 2010, 10:46 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Darekk66 pisze:I znowu cóś dla mnie :twisted:
Na rozgrzewkę:
http://www.youtube.com/watch?v=Y8K-Z1dA ... re=related

No to zabiłes mi klina, bo tego kawałka nie planowałem, a teraz mam wątpliwości i to duże!!! :(

Andrzeju! Klina klinem! :twisted:
Darek Kępiński
Awatar użytkownika
Darekk66
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4658
Rejestracja: listopada 9, 2008, 8:02 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Re: Treść Audycji 25.01.10'

Postautor: flower » stycznia 19, 2010, 10:47 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:04. Eric Burdon & War

Eric w poniedzialek !!! Ojciec Dyrektor wie jak mnie uszczesliwic ! ;) ;)
dopiero teraz wiem jak nisko upada
kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam,
że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: radek » stycznia 19, 2010, 10:50 pm

03. Don "Sugarcane" Harris (Paul Lagos, Harvey Mandel, Larry Taylor)

A takiego zestawu nie znałem :shock: To i obowiązkowo się zamelduję w celach poznawczych :D
radek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2058
Rejestracja: października 4, 2008, 10:43 pm

Re: Treść Audycji 25.01.10'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 19, 2010, 10:55 pm

flower pisze:eric w poniedzialek !!! Ojciec Dyrektor wie jak mnie uszczesliwic ! ;) ;)

Przyznam jednak ze możesz być zdziwiona interpretacją Erica z "War" pewnym arcydziełem 4 z Liverpool!!!

radek pisze:03. Don "Sugarcane" Harris (Paul Lagos, Harvey Mandel, Larry Taylor)

A takiego zestawu nie znałem :shock: To i obowiązkowo się zamelduję w celach poznawczych :D

Cudna wersja "Eleanor Rigby" w jazz-rockowej i nieco progresywnej wersji! Ducha Beatlesów w tej audycji przywołamy sobie aż 2 razy!
Przypomnieli mi o tym cudeńku ""E&D" z naszego forum i tak sie nakręciłem że musi to iść w poniedziałek! Radku! Zapewniam cię ze będziesz bardzo kontent! Harris pojawi się aż w dwóch odsłonach!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 20, 2010, 12:23 am

To chyba jeden z bardzo niewielu dostępnych filmów, gdzie z zamierzchłych czasów zobaczyć mozemy Millera Andersona i Keefa Hartleya! Aż się łezka w oku kręci!!! A do tego jak cudna muza!!!

Wykasowałem link bo rozciągał stronę. Proszę wpiszcie tylko w youtube:
Miller Anderson - with Keef Hartley
Ostatnio zmieniony stycznia 20, 2010, 4:18 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: jerzydelta » stycznia 20, 2010, 9:45 am

witam serdecznie Andrzeju :lol: widzę, że audycja zapowiada się ciekawie ze względu na Bakerloo, niedocenieni w ówczesnym czasie, lecz takich grup było dużo więcej
Keef Hartley miał nierówne płyty, wieczne "The Time Is Near" może zagrasz :?:
może w końcu znajdę czas na posłuchanie, może jakieś Paint it Black będzie Burdona z War, bo to było naprawdę świetne połączenie Burdona z War :wink:
Tak naprawdę to nie wiem jeszcze co jest bluesem a co nie jest ?
Czy pieśni Son Hous`a to blues - a piosenki Big Billa Broonzy`ego to "muzyczka" do tańca itp itd. POZDRAWIAM
jerzydelta
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 36
Rejestracja: czerwca 6, 2009, 8:41 am

Re: Treść Audycji 25.01.10'

Postautor: Łukasz Pietrzak » stycznia 20, 2010, 10:09 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:04. Eric Burdon & War


W poniedziałek w "Manniaku po Ciemku" można było posłuchać coveru "Paint It Black" w wykonaniu Erica Burdona & War:

Part 1
Part 2

Niesamowita rzecz, daleko odchodząca od oryginału :)
Awatar użytkownika
Łukasz Pietrzak
bluesman
bluesman
 
Posty: 399
Rejestracja: października 1, 2009, 8:48 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Treść Audycji 25.01.10'

Postautor: flower » stycznia 20, 2010, 10:15 am

Łukasz Pietrzak pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:04. Eric Burdon & War


W poniedziałek w "Manniaku po Ciemku" można było posłuchać coveru "Paint It Black" w wykonaniu Erica Burdona & War:

Part 1
Part 2

Niesamowita rzecz, daleko odchodząca od oryginału :)

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Dzieki :D
dopiero teraz wiem jak nisko upada
kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam,
że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: jerzydelta » stycznia 20, 2010, 10:28 am

Andrzej Jerzyk`e napisał:
04. Eric Burdon & War



W poniedziałek w "Manniaku po Ciemku" można było posłuchać coveru "Paint It Black" w wykonaniu Erica Burdona & War:

Part 1
Part 2

Niesamowita rzecz, daleko odchodząca od oryginału

Dzięki. Burdon jest wielką osobowością samą w sobie. Można znaleźć teraz wiele jego nagrań w różnych kompilacjach. Na mnie osobiście wrażenie zrobiły nagrania z Rory Gallagherem. MISTRZOWIE ŚWIATA.
Tak naprawdę to nie wiem jeszcze co jest bluesem a co nie jest ?
Czy pieśni Son Hous`a to blues - a piosenki Big Billa Broonzy`ego to "muzyczka" do tańca itp itd. POZDRAWIAM
jerzydelta
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 36
Rejestracja: czerwca 6, 2009, 8:41 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 20, 2010, 10:57 am

jerzydelta pisze:witam serdecznie Andrzeju :lol: widzę, że audycja zapowiada się ciekawie ze względu na Bakerloo, niedocenieni w ówczesnym czasie, lecz takich grup było dużo więcej
Keef Hartley miał nierówne płyty, wieczne "The Time Is Near" może zagrasz :?:

Nie pierwszy raz "Bakerloo" pojawia się w "Okolicach Bluesa". Ale do takich perełek trzeba wracać.
Tak prawdę mówiąc, zastanawiam się jak wyglądałaby ich kariera gdyby Clempson po nagraniu tej jedynej płyty, nie odszedł do "Colosseum"
"Keff Hartley Band" jest obecne w mojej audycji od początku istnienia "Okolic Bluesa". Zgadzam się z Tobą że krążki są nierówne. "Time Is Near" należy też do moich ulubionych, ale także, albo przede wszystkim, "Halfbreed" czy "The Battle of North West Six". Każdy z tych albumów w bardzo szerokich fragmentach pojawiał się w tej audycji!
W poniedziałek zagram z solowej "Dog Soldier"

Łukasz Pietrzak pisze:W poniedziałek w "Manniaku po Ciemku" można było posłuchać coveru "Paint It Black" w wykonaniu Erica Burdona & War:

Niesamowita rzecz, daleko odchodząca od oryginału :)

"Paint It Black" nazywam muzyka totalną. To po prostu arcydzieło!!!
Cały podwójny album "Eric Burdon - The Black-Man's Burdon" jest dla mnie jedną z pięciu płyt na wyspę bezludną. Udało mi się dwa razy zagrać w "Okolicach Bluesa" to wyjątkowe wydawnictwo. Raz w roku 95 absolutnie w całości (program trwał wówczas dwie godziny) i po raz drugi 28-stycznia dwa lata temu w szerokich fragmentach. I byłem bardzo szczęśliwy, ponieważ właśnie po tej ostatniej audycji, sporo Osób kupiło "Black Man's - Burdon". A to jest największa nagroda dla autora audycji. No i sam program przyjęty był entuzjastycznie przez Radiosłuchaczy i Internautów.
Łukasz! Ja natychmiast wrócę do tego cudnego albumu, jeżeli będzie taka wasza wola. Muszę tylko mieć potwierdzenie że chcecie raz jeszcze wysłuchać audycji z Burdonem i "War", wszak upłynęły dopiero dwa lata od jej prezentacji.
Trzeba Ci też wiedzieć, że Pan Wojtek Mann poznał osobiście Burdona wieki temu, kiedy Animalsi byli w Polsce!!! Opowiadał kiedyś o tym, chyba nawet w telewizji!!!

flower pisze:Dzieki :D

Pamiętam Małgosiu jak bardzo byłaś zafascynowana kompozycją ""Tobacco Road" z legendarnej także płyty "Eric Burdon Declares War"

jerzydelta pisze:Dzięki. Burdon jest wielką osobowością samą w sobie.

Jurku! Tu na forum w zakładce "Książki, Publikace, Wydawnictwa", odnajdziesz fragmenty książki znakomitej autorstwa red. Zdzisia Pajaka "Eric Burdon Feniks Rocka". Poczytaj będziesz zachwycony!!!
Nagrania z Gallagherem są wyśmienite! Przypomniałeś mi i właśnie próbuję teraz odnależć bo mam dvd. :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji 25.01.10'

Postautor: vivaldie » stycznia 20, 2010, 12:44 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:...
01.Keef Hartley/Miller Anderson
...

Oj! ostro przerabiałem Ich płytę "Halfbreed" przed koncertem Millera Andersona w Poznaniu (który został mam nadzieję tylko przełożony) właściwie nie wyciągałem jej z odtwarzacza (również w samochodzie) - prawdziwy smakołyk!!!
:D
"...just wanna boogie woogie all night long, yeah boogie..."


Obrazek
Awatar użytkownika
vivaldie
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1763
Rejestracja: lutego 22, 2007, 6:56 am
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Łukasz Pietrzak » stycznia 20, 2010, 2:45 pm

"Paint It Black" nazywam muzyka totalną. To po prostu arcydzieło!!!
Cały podwójny album "Eric Burdon - The Black-Man's Burdon" jest dla mnie jedną z pięciu płyt na wyspę bezludną. Udało mi się dwa razy zagrać w "Okolicach Bluesa" to wyjątkowe wydawnictwo. Raz w roku 95 absolutnie w całości (program trwał wówczas dwie godziny) i po raz drugi 28-stycznia dwa lata temu w szerokich fragmentach. I byłem bardzo szczęśliwy, ponieważ właśnie po tej ostatniej audycji, sporo Osób kupiło "Black Man's - Burdon". A to jest największa nagroda dla autora audycji. No i sam program przyjęty był entuzjastycznie przez Radiosłuchaczy i Internautów.
Łukasz! Ja natychmiast wrócę do tego cudnego albumu, jeżeli będzie taka wasza wola. Muszę tylko mieć potwierdzenie że chcecie raz jeszcze wysłuchać audycji z Burdonem i "War", wszak upłynęły dopiero dwa lata od jej prezentacji.
Trzeba Ci też wiedzieć, że Pan Wojtek Mann poznał osobiście Burdona wieki temu, kiedy Animalsi byli w Polsce!!! Opowiadał kiedyś o tym, chyba nawet w telewizji!!!


Jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie i są chętni poza mną to jak najbardziej chciałbym posłuchać takiej audycji :)

Mała dygresja: Pan Wojciech Mann jest dla mnie osobiście obiektem pewnego kultu, gdzieś pomiędzy Latającym Cyrkiem Monty Pythona a Tomkiem Beksińskim. Przypomina mi o złotych czasach radia i telewizji, kiedy o każdej porze dnia i nocy można było włączyć odbiornik nie wyłączając przy tym mózgu.

Klik!
Awatar użytkownika
Łukasz Pietrzak
bluesman
bluesman
 
Posty: 399
Rejestracja: października 1, 2009, 8:48 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Treść Audycji 25.01.10'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 20, 2010, 3:01 pm

vivaldie pisze:Oj! ostro przerabiałem Ich płytę "Halfbreed" przed koncertem Millera Andersona w Poznaniu (który został mam nadzieję tylko przełożony) właściwie nie wyciągałem jej z odtwarzacza (również w samochodzie) - prawdziwy smakołyk!!!
:D

Weż koniecznie jeszcze (też się zarazisz) "Time Is Near" oraz "The Battle of North West Six" i jeszcze koncert Keefa Hartleya z udziałem Andersona "Little Big Band" (live at Marquee Club -1971). Grałem to przed rokiem w audycji! To wszystko to cudne dżwięki!!!

Łukasz Pietrzak pisze:Jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie i są chętni poza mną to jak najbardziej chciałbym posłuchać takiej audycji :)

No właśnie Łukaszu! Jeżeli będą chętni poza Tobą, ja naprawdę z wielką, przeogromna przyjemnościa wrócę do "Balck Man's-Burdon" No bo musiałoby być troszkę więcej zakręconych Burdonem :)

Łukasz Pietrzak pisze:Mała dygresja: Pan Wojciech Mann jest dla mnie osobiście obiektem pewnego kultu, gdzieś pomiędzy Latającym Cyrkiem Monty Pythona a Tomkiem Beksińskim. Przypomina mi o złotych czasach radia i telewizji, kiedy o każdej porze dnia i nocy można było włączyć odbiornik nie wyłączając przy tym mózgu.

Dla mnie Pan Wojciech Mann jest Mistrzem słowa i zawsze uwielbiałem go słuchać i tak jest do dzisiaj. Wielką rolę w moim życiu odegrał także nieodżałowany Janusz "Kosa" Kosiński i ś.p. Maria Jurkowska!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji 25.01.10'

Postautor: Dziadek Władek » stycznia 20, 2010, 9:58 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Łukasz Pietrzak pisze:Jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie i są chętni poza mną to jak najbardziej chciałbym posłuchać takiej audycji :)

No właśnie Łukaszu! Jeżeli będą chętni poza Tobą, ja naprawdę z wielką, przeogromna przyjemnościa wrócę do "Balck Man's-Burdon" No bo musiałoby być troszkę więcej zakręconych Burdonem :)

Andrzeju, jak możesz przypuszczać, że mało byłoby chętnych do posłuchania Burdona?! :?
Jest Łukasz, jestem ja - a to dowód, że kolejne pokolenia chcą słuchać tych samych mistrzów! Z pewnością będzie nas więcej :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: JaRas » stycznia 20, 2010, 11:00 pm

Łomatko zakładka od wczoraj, a mnie tu nie ma :wink:
Burdon to dla nas opoka, pewnie z The War super, ale i te wcześniejsze ze Zwierzakami też :lol:
A Paint it Black wiadomo :wink: :idea:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Re: Treść Audycji 25.01.10'

Postautor: radek » stycznia 20, 2010, 11:12 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Dla mnie Pan Wojciech Mann jest Mistrzem słowa i zawsze uwielbiałem go słuchać i tak jest do dzisiaj. Wielką rolę w moim życiu odegrał także nieodżałowany Janusz "Kosa" Kosiński i ś.p. Maria Jurkowska!!!


Podpisuje się obiema rękami :D

To i ja się zgłaszam do słuchania Burdona! Chyba że mi się limit internetowy wcześniej skończy :twisted: Dlatego postuluję około połowy miesiąca :D
radek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2058
Rejestracja: października 4, 2008, 10:43 pm

Re: Treść Audycji 25.01.10'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 20, 2010, 11:18 pm

Dziadek Władek pisze:Andrzeju, jak możesz przypuszczać, że mało byłoby chętnych do posłuchania Burdona?! :?
Jest Łukasz, jestem ja - a to dowód, że kolejne pokolenia chcą słuchać tych samych mistrzów! Z pewnością będzie nas więcej :)


JaRas pisze:Burdon to dla nas opoka, pewnie z The War super, A Paint it Black wiadomo :wink: :idea:


radek pisze:
To i ja się zgłaszam do słuchania Burdona! Chyba że mi się limit internetowy wcześniej skończy :twisted: Dlatego postuluję około połowy miesiąca :D

No to cudnie bo dajecie mi Panowie mozliwość nacieszyć się tą muzą po raz kolejny i podzielic sie z innymi! Myślę jednak ze musimy jeszcze namówić pare Osób! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sawyer » stycznia 21, 2010, 1:56 pm

Ja juz jestem namówiony od 40 tat. :wink:

Tak sobie przypomniałem, że Jim Morrison bardzo cenił Erica Burdona. Eric był jedną z nielicznych osób, które potrafiły wypić tyle co Jim. :D
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 21, 2010, 4:51 pm

Oj w rzeczy samej Jurku!!! W rzeczy samej! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Darekk66 » stycznia 21, 2010, 7:33 pm

Jesli Burdon i War to jestem o każdej porze :twisted:
Darek Kępiński
Awatar użytkownika
Darekk66
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4658
Rejestracja: listopada 9, 2008, 8:02 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: flower » stycznia 21, 2010, 7:35 pm

Darekk66 pisze:Jesli Burdon i War to jestem o każdej porze :twisted:

Wystarczy 23:00 w najblizszy poniedzialek ! :)
dopiero teraz wiem jak nisko upada
kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam,
że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 565 gości

cron