Treść Audycji - 26.10.09'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » października 27, 2009, 3:23 pm

Bardzo dziękuję za miłe słowa, ale to zasługa tylko i wyłącznie Gienka i Krzyska!!!
Ale zgadza się, dawno nie otrzymaliśmy z "Statesboro" tylu telefonów na raz także od radiosłuchaczy!

No to może dam już info, że 16-listopada w poniedziałek, oczywiście na żywo, najnowszy akustyczny projekt Rysia Wolbacha (ex Harlem). W każdym razie w 90% menu, to kawałki Harlemu!
Natomiast 23-listopada, "Kajetan Drozd Acoustic Trio" z najprawdziwszym kontrabasem.
Potem, tylko nie znam jeszcze daty dokładnej, "Hard Times". No i jeszcze parę niespodziewanek, ale nie chcę zapeszać! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Maniol HIGHWAY » października 27, 2009, 7:46 pm

Właśnie ściągam audycję :wink:

będę słuchał i czytał Wasze komentaże na bierząco.
takie after party :twisted:

bardzo się cieszę, że Gienek się rozkręcił z nagraniami!!!

Jędruś - pozdrawiam!!!
JEŚLI CHCESZ DOTRZEĆ DO ŹRÓDŁA, MUSISZ PŁYNĄĆ POD PRĄD

www.highway.art.pl

www.youtube.com/user/maniolhighway
Awatar użytkownika
Maniol HIGHWAY
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2046
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 11:45 am
Lokalizacja: ZABRZE

Postautor: margaret » października 27, 2009, 11:50 pm

O jak dobrze, że ktoś to nagrał :) Nie mogłam wczoraj słuchać, a okazuje się, że muzycznych niespodzianek nie brakowało :)
"...Doesn't the ground swollow me when I die, or the sea if I die at sea..."
_____
http://margaret.web-album.org/
Awatar użytkownika
margaret
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 184
Rejestracja: października 25, 2009, 10:24 pm
Lokalizacja: Libiąż

Postautor: masc » października 28, 2009, 6:17 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:Bardzo dziękuję za miłe słowa, ale to zasługa tylko i wyłącznie Gienka i Krzyska!!!
Ale zgadza się, dawno nie otrzymaliśmy z "Statesboro" tylu telefonów na raz także od radiosłuchaczy!

No to może dam już info, że 16-listopada w poniedziałek, oczywiście na żywo, najnowszy akustyczny projekt Rysia Wolbacha (ex Harlem). W każdym razie w 90% menu, to kawałki Harlemu!
Natomiast 23-listopada, "Kajetan Drozd Acoustic Trio" z najprawdziwszym kontrabasem.
Potem, tylko nie znam jeszcze daty dokładnej, "Hard Times". No i jeszcze parę niespodziewanek, ale nie chcę zapeszać! :D


Jakież to piękne wieści :roll: Takie smaczki, nic tylko (!) czekać :P
"Treat me good, I'll treat you better.
Treat me bad, I'll treat you worse."
Awatar użytkownika
masc
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1154
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 6:27 pm
Lokalizacja: Chrząstawa Wielka

Postautor: JaRas » października 28, 2009, 8:30 am

masc pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Bardzo dziękuję za miłe słowa, ale to zasługa tylko i wyłącznie Gienka i Krzyska!!!
Ale zgadza się, dawno nie otrzymaliśmy z "Statesboro" tylu telefonów na raz także od radiosłuchaczy!

No to może dam już info, że 16-listopada w poniedziałek, oczywiście na żywo, najnowszy akustyczny projekt Rysia Wolbacha (ex Harlem). W każdym razie w 90% menu, to kawałki Harlemu!
Natomiast 23-listopada, "Kajetan Drozd Acoustic Trio" z najprawdziwszym kontrabasem.
Potem, tylko nie znam jeszcze daty dokładnej, "Hard Times". No i jeszcze parę niespodziewanek, ale nie chcę zapeszać! :D


Jakież to piękne wieści :roll: Takie smaczki, nic tylko (!) czekać :P


Też się cieszę.
Na marginesie Andrzeju bez Ciebie niejednokrotnie nie wiedzieliśmy za wiele o tym, że mamy takich wspaniałych artystów. :idea: :lol:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » października 28, 2009, 8:36 am

Maniol HIGHWAY pisze:bardzo się cieszę, że Gienek się rozkręcił z nagraniami!!!

Wydaje mi się że jest teraz właśnie dobry czas dla Gienka i trza trzymać kciuki!

margaret pisze:O jak dobrze, że ktoś to nagrał :) Nie mogłam wczoraj słuchać, a okazuje się, że muzycznych niespodzianek nie brakowało :)

Ja w kółko słucham "Włóczęgi" Czesia Niemena! Nie mogę uwolnić się od tej interpretacji Gienka!

masc pisze:Jakież to piękne wieści :roll: Takie smaczki, nic tylko (!) czekać :P

Mogę dodać jeszcze, że w nowym roku na pewno pojawi się duet akustyczny, Beata Kossowska - Bogdan Szweda! Czyli Nasi za miedzą!!!

JaRas pisze:Na marginesie Andrzeju bez Ciebie niejednokrotnie nie wiedzieliśmy za wiele o tym, że mamy takich wspaniałych artystów. :idea: :lol:

A ja Jarku cieszę się że po prostu nikt mi nie odmawia i przyjmują zaproszenie z wielką radością. A przecież takie granie 100% live ze studia, to też jest test bezlitosny. Myślę sobie że te programy są najbardziej prawdziwe!
Szkoda tylko że od początku, jeszcze kiedy np. Rysiek był na żywo z Dżemem, nie mam zapisu takich audycji.
Ale od chyba trzech lat pełne archiwum z pewnością ma Krzysztof S. i Sawyer. Muszę poprosić Krzysia i Jurka o te nagrania, wybrać najlepsze nagrania i może wydać krażek z najlepszymi kawałkami za zgodą wykonawców ma się rozumieć!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 426 gości

cron