WAKACJE A.D. 2009

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

WAKACJE A.D. 2009

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lipca 7, 2009, 7:45 am

Wczoraj w codziennym kołowrotku zapomniałem że w wakacje nie ma programu i o 21:00 zacząłem szukać płyt do programu i dopiero mi zgrało że przecież pauzujemy!
Ale dzięki temu szperaniu na półkach, mam już jednego wykonawcę do pierwszej audycji we wrześniu!!! :D
Ostatnio zmieniony lipca 7, 2009, 10:18 am przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sawyer » lipca 7, 2009, 8:53 am

Może jakaś wskazówka o kogo chodzi. :wink: Tyle czekania w niepewności. :roll:
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lipca 7, 2009, 8:55 am

sawyer pisze:Może jakaś wskazówka o kogo chodzi. :wink: Tyle czekania w niepewności. :roll:


Niech będzie to niespodziewanka. W każdym razie klasyka! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lipca 7, 2009, 12:06 pm

Ciągle jestem poruszony jak widzę emocje Jeffa Healeya na scenie, te jego ręce które wyrażają wszystko!

MINGLEFEST 2002
http://www.youtube.com/watch?v=AAD7z062 ... re=related

A tu cudna interpretacja Jeffa "Blue Jean Blues". Zwróćcie uwagę co dziać się zaczyna kiedy Healey wstaje z krzesełka i gra solo na stojąco bez paska do gitary! To się zaczyna w 2 minucie i 50 sekundzie!

Jeff Healey Band - Blue Jean Blues live 1990
http://www.youtube.com/watch?v=1xykErHeSu0

A tu zobaczcie od 4 minuty i 16 sekundy:

JEFF HEALEY - Down in the alley (1995) R. Hawkins 60th birthday
http://www.youtube.com/watch?v=XKCqQFhyj7g
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: WAKACJE A.D. 2009

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lipca 7, 2009, 1:05 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Wczoraj w codziennym kołowrotku zapomniałem że w wakacje nie ma programu i o 21:00 zacząłem szukać płyt do programu i dopiero mi zgrało że przecież pauzujemy!
Ale dzięki temu szperaniu na półkach, mam już jednego wykonawcę do pierwszej audycji we wrześniu!!! :D


...............................

no tak Łysku....osiemnastka juz dawno za nami!!! :D :D

.................
ja już tez wiem co zagram heh...jeśli Bozia pozwoli szczęśliwie doczekać...
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: WojtekU » lipca 7, 2009, 1:19 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze: To się zaczyna w 2 minucie i 50 sekundzie!


A tu zobaczcie od 4 minuty i 16 sekundy:


Jak to miło, że poświęcasz swój czas Andrzeju na chronometraż judupowych kawałków, dzięki temu łącznie zaoszczędzamy 7 minut i 6 sekund niepotrzebnego? oglądania muzyki :wink:

A na poważnie - wolałbym w tym miejscu tytuły ciekawych płyt niż takie linki (których zresztą nigdy nie otwieram)
Awatar użytkownika
WojtekU
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2404
Rejestracja: czerwca 14, 2006, 10:57 pm
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lipca 7, 2009, 1:55 pm

WojtekU pisze:Jak to miło, że poświęcasz swój czas Andrzeju na chronometraż judupowych kawałków, dzięki temu łącznie zaoszczędzamy 7 minut i 6 sekund niepotrzebnego? oglądania muzyki :wink:

A na poważnie - wolałbym w tym miejscu tytuły ciekawych płyt niż takie linki (których zresztą nigdy nie otwieram)


Wiem Wojtku że jesteś przeciwnikiem wstawiania filmików z Youtube i bardziej preferujesz audio od dvd, zreszta ja też. Wiem też że czasem robię krzywdę wstawiając jakis fragmencik danego wykonawcy przed audycją, bo z pewnością nie oddaje to klimatu płyty. Ale jest wielu wykonawców których słuchacze nie znają i chciałbym dać im choć namiastkę ich mozliwości i tego co będzie w programie.
A dzisiaj tak sobie przeglądałem i po prostu chciałem się podzielić z wami, bo akurat Healeya uwielbiam oglądać. Każdy jego występ to nieprawdopodobne wręcz emocje!
Z drugiej strony nie da się ukryć że na youtube można znależć także i smaczki. Kocham od 14 roku życia wykonanie "Summertime" Mahalii Jackson i właśnie dzięki youtube, zobaczyłem jak cudnie to wykonuje. To samo tyczy się wszystkich starych czrnoskórych Bluesmanów których nigdy nie miałem okazji oglądać! W chwili wolnej, wyszukuję sobie czasami takie perełki. A Mahalia Jackson w interpretacji "Summertime", przebija wszystko co było, co jest, co będzie..."

"Summertime/Motherless Child"- Mahalia Jackson
http://www.youtube.com/watch?v=CPBVaRpN ... L&index=52
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » lipca 7, 2009, 2:05 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
WojtekU pisze:Jak to miło, że poświęcasz swój czas Andrzeju na chronometraż judupowych kawałków, dzięki temu łącznie zaoszczędzamy 7 minut i 6 sekund niepotrzebnego? oglądania muzyki :wink:

A na poważnie - wolałbym w tym miejscu tytuły ciekawych płyt niż takie linki (których zresztą nigdy nie otwieram)


Wiem Wojtku że jesteś przeciwnikiem wstawiania filmików z Youtube i bardziej preferujesz audio od dvd, zreszta ja też. Wiem też że czasem robię krzywdę wstawiając jakis fragmencik danego wykonawcy przed audycją, bo z pewnością nie oddaje to klimatu płyty. Ale jest wielu wykonawców których słuchacze nie znają i chciałbym dać im choć namiastkę ich mozliwości.
A dzisiaj tak sobie przeglądałem i po prostu chciałem się podzielić z wami, bo akurat Healeya uwielbiam oglądać. Każdy jego występ to nieprawdopodobne wręcz emocje!
Z drugiej strony nie da się ukryć że na youtube można znależć także i smaczki. Kocham od 14 roku życia wykonanie "Summertime" Mahalii Jackson i właśnie dzięki youtube, zobaczyłem jak cudnie to wykonuje. To samo tyczy się wszystkich starych czrnoskórych Bluesmanów których nigdy nie miałem okazji oglądać! W chwili wolnej, wyszukuję sobie czasami takie perełki. A Mahalia Jackson w interpretacji "Summertime", przebija wszystko co było, co jest, co będzie..."

"Summertime/Motherless Child"- Mahalia Jackson
http://www.youtube.com/watch?v=CPBVaRpN ... L&index=52


:lol: :lol: :lol: obaj macie rację :lol: :lol: :lol:
też jestem z tych co wolą audio, Jak obraz to na żywo.
Ale spoko Andrzeju dawaj te linki, jest to jak piszesz wielokrotnie jedyna możliwość poznania artysty. I na pewno lepiej tak niż wcale.
A to wykonanie "Summertime" Mahalii (nie mylić z Michałem) Jackson to se puściłem drugi raz. Mistrzostwo Świata. :idea:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: sawyer » lipca 7, 2009, 9:37 pm

W swoich wakacyjnych wędrówkach przypadkiem dotarłem do Kopenhagi. :wink:

Coś dla Ciebie Andrzeju - solo na saksofonie. :D

Eric Burdon & War - Love Is All Around, Copenhagen 1971

http://www.youtube.com/watch?v=s21Z648PPkM
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: JaRas » lipca 7, 2009, 9:46 pm

sawyer pisze:W swoich wakacyjnych wędrówkach przypadkiem dotarłem do Kopenhagi. :wink:

Coś dla Ciebie Andrzeju - solo na saksofonie. :D

Eric Burdon & War - Love Is All Around, Copenhagen 1971

http://www.youtube.com/watch?v=s21Z648PPkM


Łe tam takie gadanie,
coraz bardziej lubię te Youtuby :wink: :wink: :wink:
dzięki Jurku
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: sawyer » lipca 7, 2009, 9:51 pm

Audio, czy video? Głównie słucham, ale po komunie mam ciągły głód zobaczenia swoich idoli z lat młodości. Porównania wyobrażeń o nich – na podstawie jakiś zdjęć (Starszaki – pamiętacie Bravo? :wink: ), czy okładek płyt z tym jak grali i wygladali w rzeczywistości. Niektórych można jeszcze zobaczyć na żywo, ale trochę się zmienili przez te 40 lat. :wink: Zostaje głównie youtube. Przeglądam wiec sobie te filmiki i tak nieraz żal za serce chwyta, że nie było dane nam w tym uczestniczyć. :evil:
Ostatnio zmieniony lipca 7, 2009, 11:32 pm przez sawyer, łącznie zmieniany 2 razy
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lipca 7, 2009, 9:53 pm

Dzięki Jurku! W takim razie z wielką uwagą zobaczcie i posłuchajcie tego, no i fenomenalnego sola saxsofonu nieodżałowanego Charlsa Millera!

Eric Burdon & War - Spirit, Copenhagen 1971
http://www.youtube.com/watch?v=vrymHra4 ... re=related
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lipca 7, 2009, 9:55 pm

sawyer pisze:Audio, czy video? Głównie słucham, ale po komunie mam ciągły głód zobaczenia swoich idoli z lat młodości.


Tego zdania mi brakowało odpisując Wojtkowi! Ot i całe setno sprawy!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sawyer » lipca 7, 2009, 9:58 pm

Eric Burdon & War - Spirit, Copenhagen 1971

Słucham na kolanach.
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lipca 7, 2009, 10:09 pm

sawyer pisze:Eric Burdon & War - Spirit, Copenhagen 1971

Słucham na kolanach.


To jeszcze dokonaj zakupu zjawiskowego podwójnego albumu "The Black-Man's Burdon - Eric Burdon The War", przez 90 minut będziesz klęczeć!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sawyer » lipca 7, 2009, 10:11 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
sawyer pisze:Eric Burdon & War - Spirit, Copenhagen 1971

Słucham na kolanach.


To jeszcze dokonaj zakupu zjawiskowego podwójnego albumu "The Black-Man's Burdon - Eric Burdon The War", przez 90 minut będziesz klęczeć!


Tylko, czy moje stare kolana to wytrzymają :D
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: JaRas » lipca 7, 2009, 11:45 pm

W rzeczy samej Kochani , w rzeczy samej :idea: :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: JaRas » lipca 8, 2009, 7:27 am

No to coś na wakacje
http://www.youtube.com/watch?v=-AVA_TAIRFo
za tą radość życia uwielbiam Aśkę
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Darek Grodziński » lipca 8, 2009, 8:01 am

JaRas pisze:No to coś na wakacje
http://www.youtube.com/watch?v=-AVA_TAIRFo
za tą radość życia uwielbiam Aśkę

jaaazdaaa..
Darek Grodziński
 

Postautor: Darekk66 » lipca 8, 2009, 12:44 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
sawyer pisze:Eric Burdon & War - Spirit, Copenhagen 1971

Słucham na kolanach.


To jeszcze dokonaj zakupu zjawiskowego podwójnego albumu "The Black-Man's Burdon - Eric Burdon The War", przez 90 minut będziesz klęczeć!

Ja posiadam ten album :D Tylko wątpie czy da sie go słuchac na kolanach jak nogi same do tańca się rwą :twisted:
Darek Kępiński
Awatar użytkownika
Darekk66
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4658
Rejestracja: listopada 9, 2008, 8:02 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lipca 8, 2009, 7:51 pm

Darekk66 pisze:Ja posiadam ten album :D Tylko wątpie czy da sie go słuchac na kolanach jak nogi same do tańca się rwą :twisted:


No to już wiem Darku, że w Ostrowie są 3 egzemplarze tego arcydzieła. Ja mam jeszcze na winylach, a cd mam od Jurka Wojcjechowskiego i kurcze już prawie 2 lata mu nie oddaję. Ale Jurek wie, że to jest jeden z podwójnych albumów mojego życia! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dzemek » lipca 8, 2009, 7:55 pm

Ja miałem tak samo Andrzeju, poniedziałek nastał, cieszę się jak dziecko, że w końcu mogę bez przeszkód słuchac audycji, wchodzę w zakładkę a tu nie ma tematu na dzień 6.07...no nic, poczekam :wink:
Pozdrawiam ciepło
"Ja kocham bluesa, bo blues mnie rusza, blues mnie podnieca jak babska kieca" :)
Awatar użytkownika
dzemek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1639
Rejestracja: grudnia 20, 2006, 9:21 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: E&D » lipca 10, 2009, 5:29 pm

E&D
Obrazek
Awatar użytkownika
E&D
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1533
Rejestracja: czerwca 11, 2004, 8:41 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: ref » lipca 12, 2009, 5:12 pm

Powiem jedno: polecajcie więcej takich brylantów najdroższych z całego worka diamentów, jakim jest blues.
Wiem - same ogólniki piszę i metaforyzuję, ale ja po prostu sie kryję przed Wami i Waszą wiedzą na ten temat. Czasami wręcz mi wstyd, bo boję się, że coś zaproponowanego było tutaj przed 2007 rokiem, gdym tu przyszedł i został :)
YT to zjawisko potrzebne w XXI wieku. Cudownie się ogląda Burdona, a przed chwilką BB Kinga - kurcze, geniusze.
Dzięki Wam.
P.S. Ja również wchodzę dziś na blues.com, by sobie zerknąć, co Andrzej zaproponuje w poniedziałek. No ale...
:)
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lipca 12, 2009, 8:44 pm

Pozdrawiam Ref!!! :D

A ja nie potrafię uwolnić sie od tego arcydzieła i za każdym razem mój puls jest przyspieszony, a słucham i oglądam cały ten koncert przynajmniej raz na pół roku, choć tej kompozycji co tydzień!!! Konieczne jest nałożenie słuchawek i wyłączenie światła. Zwróćcie proszę uwagę na stojącego tuż obok Joni czarnoskórego śpiewaka chóru, jak bardzo jest czujny. Ten Chór brzmi jak z nieba. Kiedy wszyscy chwytają się za ręce na koniec, kurcze coś się w srodku robi takiego że...

Joni Mitchell - Shadows and Light
http://www.youtube.com/watch?v=fO-aSVFCDxw

Troszkę jeszcze więcej nutek z tego koncertu w Gwiazdorskiej obsadzie, wszak z Joni zagrali tutaj: Michael Brecker, Don Alias, Pat Metheny, Jacko Pastorius:

Joni Mitchell - Goodbye Pork Pie Hat
http://www.youtube.com/watch?v=7bSuCOcL39U
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sawyer » lipca 15, 2009, 9:27 pm

Chyba coś odpowiedniego na wakacje - "klasyka klasyki" :wink:

Booker T & The MGs "Time is Tight" (live)
http://www.youtube.com/watch?v=dHq4laFwAEM

Z boku sceny występ Booker T podziwiają panowie z Creedence Clearwater Revival.

Booker T & the MG's - Green onions
http://www.youtube.com/watch?v=U-7QSMyz ... re=related

Zawsze mam dreszcze na plecach jak tego słucham :D
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Tomii » lipca 16, 2009, 10:13 pm

ref pisze:YT to zjawisko potrzebne w XXI wieku. Cudownie się ogląda Burdona, a przed chwilką BB Kinga - kurcze, geniusze.
:)


Tak, 3x TAK. Przeciwnicy YT moga oczywiscie wytoczyc armaty, i z kazdej flanki zaatakowac. Na nic to, moj blekitny pancerz przeciw armatni jest nie do przebicia w tym wzgledzie. Jestem zdania, ze bez tego jak napisales zjawiska, do dzis moje (i innych) oczy pewnych cudeniek nie doswiadczyly by nigdy, no w kazdym razie male na to szanse.
Nie jestem tylko audio-filem, nawet nie wiem czy do konca jestem "filem". Bywa ze nie drazni mnie nawet kiepska jakosc dzwieku. Staram sie cieszyc tym co moge dostac, wysluchac ... , pozniej zawsze moge spokojnie poszukiwac tego samego ale juz odsluchowo poprawniejszego :wink:
Wybitnym "uszom" zazdroszcze, podziwiam ale i wspolczuje - zdarza sie, ze wiele traca....
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: ref » lipca 17, 2009, 12:01 pm

No, kto z nas może być w Chicago o zmierzchu? Mało kto.
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

Postautor: radek » sierpnia 4, 2009, 8:04 pm

Cichość tu zapanowała... Szef się gdzieś ukrywa...

To ja postanowiłem zrobić mały bałagan.Nie zakładam nowego tematu,bo pewnie niewiele osób pamięta...może się mylę :wink:

Za tydzień i trochę rocznica festiwalu w Woodstock. Ale nie o ten wielki '69r. mi chodzi.Chciałem wspomnieć festiwal z roku '94.
Dzięki TVP-naprawdę byłem w szoku,że transmitują-można było w nim uczestniczyć.Obejrzeć na żywca wspaniałe koncerty ABB , NINE INCH NAILS[Grażyna Torbicka zachwycała się-od tego czasu ją lubię :D ],HENRY ROLLINS BAND,MELISSY ETHERIDGE, PRIMUSA ... niezłe koncerty THE BAND,JOE COCKERA czy zupełne nieporozumienia typu SALT-N-PEPA.

Pamięta ktoś? A może był tam osobiście?
radek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2058
Rejestracja: października 4, 2008, 10:43 pm

Postautor: JaRas » sierpnia 4, 2009, 10:05 pm

radek pisze:Cichość tu zapanowała... Szef się gdzieś ukrywa...

To ja postanowiłem zrobić mały bałagan.Nie zakładam nowego tematu,bo pewnie niewiele osób pamięta...może się mylę :wink:

Za tydzień i trochę rocznica festiwalu w Woodstock. Ale nie o ten wielki '69r. mi chodzi.Chciałem wspomnieć festiwal z roku '94.
Dzięki TVP-naprawdę byłem w szoku,że transmitują-można było w nim uczestniczyć.Obejrzeć na żywca wspaniałe koncerty ABB , NINE INCH NAILS[Grażyna Torbicka zachwycała się-od tego czasu ją lubię :D ],HENRY ROLLINS BAND,MELISSY ETHERIDGE, PRIMUSA ... niezłe koncerty THE BAND,JOE COCKERA czy zupełne nieporozumienia typu SALT-N-PEPA.

Pamięta ktoś? A może był tam osobiście?


Osobiście żartujesz, ale może ktoś faktycznie.
mnie jakoś ten nie urzekł. Ten pierwszy znałem już z TV i cały czas porównywałem. No stary jestem i dla mnie to były dwie różne epoki.
No nie ale spoko bardzo chętnie bym obejrzał powtórkę.
Co do szefa no wcięło go w Bieszczadach :lol: :lol: :lol:
W piątek się spotkamy
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 272 gości