Treść Audycji - 15.06.09'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji - 15.06.09'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 9, 2009, 9:04 pm

15-czerwca poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

Już 24 i 25 lipca rozpoczyna się Muzyczny Festiwal im. Ryśka Riedla "Ku Przestrodze". Po raz pierwszy spotkamy się w nowym miejscu, spotkamy się w Chorzowie, gdzie Rysiek przyszedł na świat i gdzie odszedł od nas!
Wielu zdeklarowanych Fanów Festiwalu zastanawia się jak to będzie, co czeka nas w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie na terenie Pól Marsowych!
Na te i wszystkie inne nurtujące nas pytania, otrzymamy odpowiedź właśnie w ten poniedziałek, bowiem gośćmi audycji w studiu będą, Główny Organizator i Dyrektor Festiwalu Adam Antosiewicz oraz Sebastian Riedel!!!
Strona muzyczna programu, to oczywiście wykonawcy którzy w tym roku zagrają dla Ryśka! Mam też nadzieję, że i Sebastian podaruje nam parę dźwięków akustycznych na żywo!!!

Zapraszam do słuchania, zadawania pytań, rozmów oraz komentarzy podczas emisji programu na tej stronie!
Telafon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Rafal_blues » czerwca 10, 2009, 7:08 am

zdecydowanie będę o 23.00 w poniedziałek, i oczywiście w Chorzowie :lol:
On the next train south...
Awatar użytkownika
Rafal_blues
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1429
Rejestracja: kwietnia 8, 2009, 11:05 am
Lokalizacja: Kwidzyn

Postautor: Tomii » czerwca 10, 2009, 7:26 am

Rafal_blues pisze:zdecydowanie będę o 23.00 w poniedziałek, i oczywiście w Chorzowie :lol:


Po co przyjezdzasz tak pozno do Chorzowa :?: :lol:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Rafal_blues » czerwca 10, 2009, 7:34 am

Tomii pisze:
Rafal_blues pisze:zdecydowanie będę o 23.00 w poniedziałek, i oczywiście w Chorzowie :lol:


Po co przyjezdzasz tak pozno do Chorzowa :?: :lol:


wiedziałem, że ktos się przyczepi :D
On the next train south...
Awatar użytkownika
Rafal_blues
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1429
Rejestracja: kwietnia 8, 2009, 11:05 am
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Treść Audycji - 15.06.09'

Postautor: Tomii » czerwca 10, 2009, 7:37 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Zapraszam do słuchania, zadawania pytań, rozmów oraz komentarzy podczas emisji programu na tej stronie!
Telafon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!!


Juz mnie palce swedza zeby zapytac o pewne rzeczy, ale pewnie i czasu bedzie malo i ..... no wlasnie :wink:
Warto jednak wysluchac, moze padnie jasna odpowiedz dlaczego i czy na stale...
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Natalla-dzem » czerwca 10, 2009, 4:40 pm

Ano, trzeba posłuchać. Mimo, że muszę we wtorek wstać nad ranem do pracy :wink:
nie ma sensu dzień
(...)
z nocą nadejdzie kameralny blues


www.jazzklubrura.art.pl
www.delta.art.pl
Awatar użytkownika
Natalla-dzem
blueslover
blueslover
 
Posty: 405
Rejestracja: czerwca 6, 2007, 2:53 pm
Lokalizacja: Wrocław/Kraków

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 10, 2009, 6:45 pm

Rafal_blues pisze:zdecydowanie będę o 23.00 w poniedziałek, i oczywiście w Chorzowie :lol:


Nie wątpiłem nawet przez sekund parę!!! :D

Tomii pisze:Juz mnie palce swedza zeby zapytac o pewne rzeczy, ale pewnie i czasu bedzie malo i ..... no wlasnie :wink:
Warto jednak wysluchac, moze padnie jasna odpowiedz dlaczego i czy na stale...


No właśnie Tomii po to jest ten program aby pytać, abyśmy wiedzieli co nas czeka! A więc jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, proszę napisz pytania tu na stronie! :D

Natalla-dzem pisze:Ano, trzeba posłuchać. Mimo, że muszę we wtorek wstać nad ranem do pracy :wink:


Myślę że warto będzie iść nieco póżniej w pióra, bo na pewno Adaś z Sebastianem powiedzą nam wiele ciekawych rzeczy!
Jeżeli natomiast nurtuje cię jakieś pytanie, to proszę zapytaj juz teraz tu na stronie, bo przecież przez jedną godzinę nie zdążymy powiedzieć o wszystkim i coś może bardzo ważnego dla ciebie, może uciec... :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Tomasz » czerwca 10, 2009, 11:11 pm

Co mnie by interesowało w nowym miejscu… większość składu znam poza Rayem Wilsonem i Alicją Janosz z przyjemnością posłucham o ile pojadę. Tak poza składem to chciałbym wiedzieć czy na "Polach Marsowych" jest odpowiednia ilość miejsca na takie zagęszczenie namiotów jak w Tychach (się nie znam bom w Chorzowie ino raz był na stadionie) trudno jest też przewidzieć pogodę a nic tak nie wkurza jak mokra ławka jak chce się posiedzieć w jakże doborowym towarzystwie jakie tam zjedzie i myślę że dobrze by było gdyby miejsc do biesiadowania było sporo i co by były tak jak w Tychach pod dużymi integracyjnymi namiotami, dostęp do pryszniców i oczywiście odpowiednia ilość toi toi co by przepustowość była w miarę płynna. Wiewiórek i ich bobków się raczej nie obawiam natomiast nasze bezpieczeństwo i zdrowie jest jak najbardziej ważne i tu liczę że organizatorzy zadbają o ochronę i pomoc medyczną (ostatnio sokiem się strułem). Gdzieś w necie wyczytałem że nie wszystkim w Chorzowie podoba się to że festiwal będzie się odbywał właśnie tam, jak znajdę wstawie link, pewnie to jakieś durne wpisy małolatów ale…

Krótki będzie ten festiwal w porównaniu z poprzednimi latami no ale bądźmy dobrej myśli może będzie nawet lepiej, bardzo bym chciał móc tam być.

Trafia się niebagatelna okazja dla użytkowników TEJ zakładki, aby zadać oczywiście poprzez redaktora pytanie Bastkowi… whaayyy!?. Chociaż jak dla mnie nie ma sprawy nic się nie stało strasznego w wielkim bracie czy jak zwał tak zwał jeden kicz też wystąpił i fajno jest. Zaśpiewał czy zagrał i luz nie jeden by chciał.

Ja niestety będę nieobecny dlatego mam nadzieje że ktoś audycje nagra i wrzuci przesłucham jak wrócę. Szkoda że nie na Paprocanach tam szlaki komunikacyjne miałem już dobrze przetarte i nauczyłem się już przemieszczać (bo z chodzeniem to czasem miało niewiele wspólnego) no ale nic człowiek uczy się całe życie.
Awatar użytkownika
Tomasz
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 180
Rejestracja: maja 8, 2007, 4:33 pm
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Tomii » czerwca 11, 2009, 9:59 am

Tomasz pisze:Co mnie by interesowało w nowym miejscu… większość składu znam poza Rayem Wilsonem i Alicją Janosz z przyjemnością posłucham o ile pojadę. Tak poza składem to chciałbym wiedzieć czy na "Polach Marsowych" jest odpowiednia ilość miejsca na takie zagęszczenie namiotów jak w Tychach (się nie znam bom w Chorzowie ino raz był na stadionie)


WPKiW jest kilkanascie razy wiekszy od Paprocan, tak wiec o miejsca raczej martwic sie nie nalezy. Wazne jak wspomniales aby pogoda dopisala.

Tomasz pisze:Trafia się niebagatelna okazja dla użytkowników TEJ zakładki, aby zadać oczywiście poprzez redaktora pytanie Bastkowi… whaayyy!?.


Tez myslalem o tym pytaniu, jednak sadze ze troszke bylo by to malo taktowne bo zaproszenie do studia dotyczy festiwalu, wiec chyba tego typu pytania pasc nie powinny. Jest okazja zeby dowiedziec sie wiecej szczegolow o samym imprezie i na tym trzeba sie skupic..
Tak jak pisalem, przy najblizszej okazji porozmawiam, z Bastkiem na TEN temat i z pewnoscia albo on sam cos napisze albo ja skresle slow pare.

Poza tym, jak znam Lyska, ma juz przygotowana liste pytan i o jedyne o co sie martwi to o czas :wink:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 11, 2009, 10:19 am

Tomii pisze:Poza tym, jak znam Lyska, ma juz przygotowana liste pytan i o jedyne o co sie martwi to o czas :wink:


No tak! Tylko właśnie boję się że mogą nie pojawić się wszystkie istotne pytania, dlatego myślę że warto je tutaj zadawać.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 12, 2009, 9:59 am

Powoli warto już chyba przypominać kto zagra w tym roku dla Ryśka!

Ray Wilson - Alone (Live 2007)
http://www.youtube.com/watch?v=yWF6wi04 ... re=related
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 12, 2009, 10:00 am

Powoli warto już chyba przypominać kto zagra w tym roku dla Ryśka!

Ray Wilson - Alone (Live 2007)
http://www.youtube.com/watch?v=yWF6wi04 ... re=related

Ray Wilson - The Airport Song - Malbork 23.05.2008
http://www.youtube.com/watch?v=v70q42dgQ2s
Ostatnio zmieniony czerwca 12, 2009, 10:10 am przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Tomasz » czerwca 12, 2009, 10:09 am

Tomii pisze:Tez myslalem o tym pytaniu, jednak sadze ze troszke bylo by to malo taktowne


Całkowicie się z Tobą zgadzam
Awatar użytkownika
Tomasz
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 180
Rejestracja: maja 8, 2007, 4:33 pm
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: kora » czerwca 12, 2009, 11:05 am

Wysłucham z chęcią tej audycji :mrgreen: wszak na festiwalu być nie zamierzam , bo nic mnie ku nie mu nie ciągnie :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: e m d ż i » czerwca 12, 2009, 11:11 am

kora_ pisze:Wysłucham z chęcią tej audycji :mrgreen: wszak na festiwalu być nie zamierzam , bo nic mnie ku nie mu nie ciągnie :roll:


Masz u mnie 10.000 punktów ;) :mrgreen:
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: kora » czerwca 12, 2009, 11:11 am

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a Ty moja Madziu jesteś blisko, coraz bliżej ... nie tylko tego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomasz » czerwca 12, 2009, 11:57 am

Dopiero teraz sprawdziłem tzn posłuchałem i poczytałem kto to jest Ray Wilson i jestem wstrząśnięty! Takiego gościa ja mógłbym zaprosić na „Dni Włocławka” czy na jakieś inne dożynki ale nie na festiwal „Ku Przestrodze” szału-ni-ma to jest mało powiedziane!
Awatar użytkownika
Tomasz
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 180
Rejestracja: maja 8, 2007, 4:33 pm
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 12, 2009, 12:48 pm

Tomasz pisze:Dopiero teraz sprawdziłem tzn posłuchałem i poczytałem kto to jest Ray Wilson i jestem wstrząśnięty! Takiego gościa ja mógłbym zaprosić na „Dni Włocławka” czy na jakieś inne dożynki ale nie na festiwal „Ku Przestrodze” szału-ni-ma to jest mało powiedziane!


Tak naprawdę też nigdy nie widziałem Wilsona na żywo i bardzo mało znam jego twórczość! Właściwie słuchałem jego solowych produkcji tylko u naszego "Freebirda" i nie ukrywam, że mi się podoba jego sztuka. Więcej dopatrzyłem na youtube, choć z pewnością jakość pozostawia wiele do życzenia. Tomku! Poczekaj do koncertu. Czasami jest tak, że z góry zakładamy że dany koncert jest nie dla nas. Potem jednak, często przychodzi miłe rozczarowanie! :D Bądż cierpliwy!!!

kora_ pisze:Wysłucham z chęcią tej audycji :mrgreen: wszak na festiwalu być nie zamierzam , bo nic mnie ku nie mu nie ciągnie :roll:


Kasiu! Jedziemy też zawsze na ten festiwal żeby przede wszystkim pokłonić się Rysiowi, żeby chłonąć tę wyjątkową atmosferę.
A przecież wykonawcy też z półki najwyższej:

LESZEK FALIŃSKI BAND
ŚLĄSKA GRUPA BLUESOWA
KASA CHORYCH
KRZAK
SBB
DŻEM
Cree

Nie wiem kiedy byłaś na koncercie "Krzaka", bo ja nie widziałem ich już chyba 4 lata. Wielce ciekaw jestem projektu Leszka Falińskiego, wszak to przecież kiedyś żelazny członek Dżemu. No i SBB!!! Piszę o tych, których bardzo dawno już nie oglądałem na scenie i niezwykle cieszę się na te koncerty!!!
Z twojej deklaracji wynika, że np. na Jimiway przyjedziesz tylko na SHARRIE WILLIAMS i "HooDoo Band" czyli tylko w sobotę!
Nie Kasiu! Będziesz na całym festiwalu, bo temu wydarzeniu towarzyszy wspaniała atmosfera, świetni ludzie i mnóstwo spotkań jak zawsze spontanicznych i odlotowych!!!
Dlatego myślę że pojawisz się też i w Chorzowie i ufam, ze jednak przyjedziesz do nas choćby na jeden dzień! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: kora » czerwca 12, 2009, 1:50 pm

Wszyscy, których wymieniłeś , ( oprócz LESZEK FALIŃSKI BAND i Kasa Chorych ) miałam sposobność tego roku już usłyszeć :roll: i to w całej pewności na kilka lat mi starczy :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: kora » czerwca 12, 2009, 1:51 pm

Tomasz pisze:Dopiero teraz sprawdziłem tzn posłuchałem i poczytałem kto to jest Ray Wilson i jestem wstrząśnięty! Takiego gościa ja mógłbym zaprosić na „Dni Włocławka” czy na jakieś inne dożynki ale nie na festiwal „Ku Przestrodze” szału-ni-ma to jest mało powiedziane!


A ja odwrotnie mam z uczuciami :twisted: :twisted: :twisted:
taki sobie ktoś, jakich wielu dookoła :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » czerwca 12, 2009, 2:59 pm

Tomasz pisze:Dopiero teraz sprawdziłem tzn posłuchałem i poczytałem kto to jest Ray Wilson i jestem wstrząśnięty! Takiego gościa ja mógłbym zaprosić na „Dni Włocławka” czy na jakieś inne dożynki ale nie na festiwal „Ku Przestrodze” szału-ni-ma to jest mało powiedziane!

......................................................

:D :D :D :D :D .....

Ray Wilson....piszesz o Rayu Wilsonie???? tym od Another Day...Calling All Stations...Sara????? etc.. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

dożynki - piszesz....
Ray Wilson i Stiltskin albo Genesis i dożynki....Ray Wilson - jeden z najpiekniejszych glosów ostatniego 10 lecia... dożynki..mówisz..toś chyba głuchy....

...."Posłuchałem i poczytałem kto to jest Ray Wilson..." i mówisz..nie, nie mówisz ..zakładam że skoro tu jesteś to słuchasz muzyki...
I w internecie musiałes poszukać kto to jest Ray Wilson.....

Świat się kończy....krzesło jakoś posklejam...ale brzuch mnie napiernicza dalej...ze śmiechu....
,..................................
a na festiwal "Ku Przestrodze"pewnie jest cała masa chętnych....tyle tylko że bez piwa niektórzy nie potrafią grać....
A ja naiwniak niepoprawny myślałem że juz nic mnie tu nie zaskoczy....
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » czerwca 12, 2009, 3:00 pm

kora_ pisze:
Tomasz pisze:Dopiero teraz sprawdziłem tzn posłuchałem i poczytałem kto to jest Ray Wilson i jestem wstrząśnięty! Takiego gościa ja mógłbym zaprosić na „Dni Włocławka” czy na jakieś inne dożynki ale nie na festiwal „Ku Przestrodze” szału-ni-ma to jest mało powiedziane!


A ja odwrotnie mam z uczuciami :twisted: :twisted: :twisted:
taki sobie ktoś, jakich wielu dookoła :twisted:

..............................................

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 12, 2009, 3:08 pm

kora_ pisze:Wszyscy, których wymieniłeś , ( oprócz LESZEK FALIŃSKI BAND i Kasa Chorych ) miałam sposobność tego roku już usłyszeć :roll: i to w całej pewności na kilka lat mi starczy :twisted:


No chyba właśnie najbardziej ciekaw jestem Leszka Falińskiego!!!

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:Świat się kończy....krzesło jakoś posklejam...ale brzuch mnie napiernicza dalej...ze śmiechu....
,..................................
a na festiwal "Ku Przestrodze"pewnie jest cała masa chętnych....tyle tylko że bez piwa niektórzy nie potrafią grać....
A ja naiwniak niepoprawny myślałem że juz nic mnie tu nie zaskoczy....


Paweł! Dajmy Tomkowi troszkę czasu. Moze właśnie kiedy zobaczy i wysłucha koncertu, zmieni zdanie! On sam zdecyduje!!!
A co do tego piwa, to nie jest tak! Dziś wykonawcy podchodzą poważnie, wszak przygotowują materiał, robią ciągle próby, wszystko po to, aby oddać samych siebie na scenie! Oczywiście zdarza się, ale uwierz mi proszę, ze takie przypadki są incydentalne!

kora_ pisze:A ja odwrotnie mam z uczuciami :twisted: :twisted: :twisted:
taki sobie ktoś, jakich wielu dookoła :twisted:


Przede wszystkim, powinniśmy pamiętać że nie jest to festiwal bluesowy czy blues-rockowy, choć oczywiscie ja uzurpuję sobie ciągle prawo do soboty 25-lipca, bo po prostu ze sceny popłyną bluesowe nutki!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Rafal_blues » czerwca 12, 2009, 5:25 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Dlatego myślę że pojawisz się też i w Chorzowie i ufam, ze jednak przyjedziesz do nas choćby na jeden dzień! :D


mam podobną nadzieję :lol:
On the next train south...
Awatar użytkownika
Rafal_blues
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1429
Rejestracja: kwietnia 8, 2009, 11:05 am
Lokalizacja: Kwidzyn

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 12, 2009, 5:57 pm

No to może kolejny Wykonawca nie wzbudzi kontrowersji!!!

SBB - Moja ziemio wysniona - Wish (live in Warszawa, 1979)
http://www.youtube.com/watch?v=tDaV-KCjZUU

Spójrzcie choćby na to, jak Oni oddychali muzyką!!!
SBB - Zostało we mnie (Opole 1974)
http://www.youtube.com/watch?v=GK5mCKnP ... re=related

A tu krótka historia SBB!!! Polecam serdecznie młodszym fanom tego fantastycznego tria!!! Piękna historia! Piękne dżwięki!!! A pojawia się także sam Pan Franciszek Walicki
http://www.youtube.com/watch?v=Ep19tcuaTtc
Ostatnio zmieniony czerwca 12, 2009, 6:07 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Matragon » czerwca 12, 2009, 6:07 pm

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:
Świat się kończy....krzesło jakoś posklejam...ale brzuch mnie napiernicza dalej...ze śmiechu....


Tak świat się kończy Pawle ...
Ale mnie wcale to nie rozśmieszyło, raczej zrobiło mi się przykro.
Wysyłać Wilsona na dożynki ... hmmm ... no cóż ...

Chyba pora schować fendera do szafy i zająć się kopaniem rowów ...
Bo za parę lat - to już nie będzie dla kogo grać art rockowej muzyki.

Chyba, że na dożynkach ... ale ja się na to nie piszę ...
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Postautor: Tomasz » czerwca 12, 2009, 6:15 pm

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:Genesis i dożynki....

Nic nie pisałem nic o Genesis

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:toś chyba głuchy....

...!!!

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:Świat się kończy....krzesło jakoś posklejam...ale brzuch mnie napiernicza dalej...ze śmiechu.....

Śmiech to zdrowie...

Gdyby to Genesis miało przyjechać nie miał bym nic przeciwko temu. Zresztą do Raya tez nic nie mam zdaje sobie sprawę z tego że to bardzo duże wyróżnienie które świadczy o jego talencie miał tam krótki epizodzik… i co z tego… Dla mnie liczy się to co przyjedzie zaprezentować w Chorzowie a do mnie to nie przemawia

Abstrahując od jego imienia i osiągnięć gdybym przypadkiem wszedł do lokalu w którym śpiewa nieznany mi typ i byłby to on i jego band na pewno jego barwa głosu przykuła by moją uwagę nic poza tym. Nie wszystko wszystkim musi mi się podobać być może jeżeli usłyszę na żywo zmienię zdanie ale szczerze w to wątpię i nic na to nie poradzę.

Jeżeli już pojadę i nie będzie mi się podobał jego występ będę po prostu miał okazje aby oderwać się od sceny i skoczyć na pyfko. Ot co…
Awatar użytkownika
Tomasz
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 180
Rejestracja: maja 8, 2007, 4:33 pm
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Matragon » czerwca 12, 2009, 6:26 pm

Tomasz pisze:Dla mnie liczy się to co przyjedzie zaprezentować w Chorzowie a do mnie to nie przemawia


A mi się właśnie Stiltskin podoba ...
No ale o gustach nie ma co dyskutować :wink:

Mimo wszystko wysyłanie Wilson'a na dożynki to lekka przesada ...
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Postautor: Tomasz » czerwca 12, 2009, 6:35 pm

...być może i mi się spodoba
Awatar użytkownika
Tomasz
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 180
Rejestracja: maja 8, 2007, 4:33 pm
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Matragon » czerwca 12, 2009, 7:08 pm

Tomasz pisze:...być może i mi się spodoba


Tego Ci życzę :wink:
A jak nie - to przecież "Your choice" :)
Tylko już skończmy z tym "wysyłaniem na dożynki" ...
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 184 gości