Treść Audycji - 08.06.09'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji - 08.06.09'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 2, 2009, 12:46 pm

8-czerwca poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa"

Bardzo długo bo chyba aż rok i parę miesięcy, próbowaliśmy uzgodnic dogodny termin, aby mógł pojawic się w roli Gościa specjalnego!
Wreszcie jednak udało mu się znależc jeden wolny poniedziałek, z czego nie ukrywam jestem wielce kontent!
Panie i Panowie! Ten wieczór należec będzie w całości do ROMKA PUCHOWSKIEGO!!!
Tym razem nie będzie w odtwarzaczu żadnej płyty. Po prostu od minuty pierwszej, do sekundy ostatniej, popłynie muza na żywo zagrana i zaśpiewana bezpośrednio ze studia.
Romek odgrażał się, że poza pudłem, zabierze z sobą gitarę dobro i zdecydowanie właśnie jej, poświęci najwięcej uwagi. Oczywiście slidu też nie zabraknie.
Myślę że będzie to niezapomniany wieczór w akustycznej odsłonie i na troszkę dłużej niż zwykle, pozostanie w naszej pamięci!!!

Zapraszam do słuchania oraz rozmów i komentarzy na tej stronie podczas emisji programu.
Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji - 08.06.09'

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » czerwca 2, 2009, 1:21 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:8-czerwca poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa"

Bardzo długo bo chyba aż rok i parę miesięcy, próbowaliśmy uzgodnic dogodny termin, aby mógł pojawic się w roli Gościa specjalnego!
Wreszcie jednak udało mu się znależc jeden wolny poniedziałek, z czego nie ukrywam jestem wielce kontent!
Panie i Panowie! Ten wieczór należec będzie w całości do ROMKA PUCHOWSKIEGO!!!
Tym razem nie będzie w odtwarzaczu żadnej płyty. Po prostu od minuty pierwszej, do sekundy ostatniej, popłynie muza na żywo zagrana i zaśpiewana bezpośrednio ze studia.
Romek odgrażał się, że poza pudłem, zabierze z sobą gitarę dobro i zdecydowanie właśnie jej, poświęci najwięcej uwagi. Oczywiście slidu też nie zabraknie.
Myślę że będzie to niezapomniany wieczór w akustycznej odsłonie i na troszkę dłużej niż zwykle, pozostanie w naszej pamięci!!!
.........................


Zapraszam do słuchania oraz rozmów i komentarzy na tej stronie podczas emisji programu.
Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!!



SUPER :D :D :D
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Re: Treść Audycji - 08.06.09'

Postautor: Rafal_blues » czerwca 2, 2009, 1:37 pm

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:8-czerwca poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa"

Bardzo długo bo chyba aż rok i parę miesięcy, próbowaliśmy uzgodnic dogodny termin, aby mógł pojawic się w roli Gościa specjalnego!
Wreszcie jednak udało mu się znależc jeden wolny poniedziałek, z czego nie ukrywam jestem wielce kontent!
Panie i Panowie! Ten wieczór należec będzie w całości do ROMKA PUCHOWSKIEGO!!!
Tym razem nie będzie w odtwarzaczu żadnej płyty. Po prostu od minuty pierwszej, do sekundy ostatniej, popłynie muza na żywo zagrana i zaśpiewana bezpośrednio ze studia.
Romek odgrażał się, że poza pudłem, zabierze z sobą gitarę dobro i zdecydowanie właśnie jej, poświęci najwięcej uwagi. Oczywiście slidu też nie zabraknie.
Myślę że będzie to niezapomniany wieczór w akustycznej odsłonie i na troszkę dłużej niż zwykle, pozostanie w naszej pamięci!!!
.........................


Zapraszam do słuchania oraz rozmów i komentarzy na tej stronie podczas emisji programu.
Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!!



SUPER :D :D :D


po raz pierwszy będę tak blisko jego muzyki :lol: dzięki :D
On the next train south...
Awatar użytkownika
Rafal_blues
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1429
Rejestracja: kwietnia 8, 2009, 11:05 am
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Treść Audycji - 08.06.09'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 2, 2009, 2:02 pm

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:SUPER :D :D :D


Rafal_blues pisze:po raz pierwszy będę tak blisko jego muzyki :lol: dzięki :D


Roman Puchowski to wyjątkowa Osobowosc bluesa akustycznego! Dlatego myślę że i audycja będzie nietuzinkowa!!! Najbardziej cieszę się że czeka nas muzyka na żywo i jak powiedział mi Romek 100% bluesa!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji - 08.06.09'

Postautor: Rafal_blues » czerwca 2, 2009, 2:13 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Roman Puchowski to wyjątkowa Osobowosc bluesa akustycznego!


i to jest wabik kolejny :lol:
On the next train south...
Awatar użytkownika
Rafal_blues
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1429
Rejestracja: kwietnia 8, 2009, 11:05 am
Lokalizacja: Kwidzyn

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 2, 2009, 2:23 pm

Tutaj fragmencik koncertu Romka, dzięki radiu i telewizji internetowej "bluesonline"!

Roman Puchowski - Over The Rainbow
http://www.youtube.com/watch?v=1C9nnc4Y ... L&index=16

Tutaj natomiast Romek z gitarą dobro!!!

Roman Puchowski - Preachin' Blues
http://www.youtube.com/watch?v=TWaMh7Pcpwk
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: E&D » czerwca 2, 2009, 4:04 pm

Ale jazda, ROMEK to nasz stary dobry Przyjaciel !!!, zobaczcie jego ostatnie DVD, wymiata totalnie !
E&D
Obrazek
Awatar użytkownika
E&D
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1533
Rejestracja: czerwca 11, 2004, 8:41 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 2, 2009, 4:15 pm

E&D pisze:Ale jazda, ROMEK to nasz stary dobry Przyjaciel !!!, zobaczcie jego ostatnie DVD, wymiata totalnie !


Może zrobimy konkurs, bo myślę że Romek miec będzie z sobą i płytę i dvd! I może ktoś z słuchaczy miec będzie szczęście!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: E&D » czerwca 2, 2009, 4:32 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Może zrobimy konkurs, bo myślę że Romek miec będzie z sobą i płytę i dvd! I może ktoś z słuchaczy miec będzie szczęście!!! :D


Jak znam Romka to będzie miał tak CD jak i DVD, zresztą każde jego wydawnictwo to super muza a na żywca to już odlot.
E&D
Obrazek
Awatar użytkownika
E&D
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1533
Rejestracja: czerwca 11, 2004, 8:41 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: WojtekU » czerwca 2, 2009, 4:49 pm

Płytę Simply mam (zabrałem na "samotną wyspę"), ale o DVD chętnie powalczę :wink:
Byłem na wielu koncertach Romka - w Sopocie, Gdyni, w studio Polskiego Radia Gdańsk - każdy był świetny, każdy był inny! Mówię oczywiście o bluesie, bo inne dziedziny jego twórczości jakoś do mnie nie przemawiają (VonZeit)
Awatar użytkownika
WojtekU
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2404
Rejestracja: czerwca 14, 2006, 10:57 pm
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: E&D » czerwca 2, 2009, 5:00 pm

WojtekU pisze:Płytę Simply mam (zabrałem na "samotną wyspę"), ale o DVD chętnie powalczę :wink:
Byłem na wielu koncertach Romka - w Sopocie, Gdyni, w studio Polskiego Radia Gdańsk - każdy był świetny, każdy był inny! Mówię oczywiście o bluesie, bo inne dziedziny jego twórczości jakoś do mnie nie przemawiają (VonZeit)


Pomimo innych projektów, Romek według mnie najlepiej czuje się w starym dobrym Bluesie.
E&D
Obrazek
Awatar użytkownika
E&D
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1533
Rejestracja: czerwca 11, 2004, 8:41 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 2, 2009, 5:08 pm

WojtekU pisze:Płytę Simply mam (zabrałem na "samotną wyspę"), ale o DVD chętnie powalczę :wink:
Byłem na wielu koncertach Romka - w Sopocie, Gdyni, w studio Polskiego Radia Gdańsk - każdy był świetny, każdy był inny! Mówię oczywiście o bluesie, bo inne dziedziny jego twórczości jakoś do mnie nie przemawiają (VonZeit)


Muzyk który dzieli swoją muzę na dwa różne światy dżwięków, ma zawsze ze sobą problem! Ale w kazdej regule są wyjątki! I dokładnie Roman jest tego przykładem! Ja też zdecydowanie faworyzowac będę stronę bluesa Puchowskiego!!!

E&D pisze:
Pomimo innych projektów, Romek według mnie najlepiej czuje się w starym dobrym Bluesie.


Zdecydowanie to jest właśnie jego siła!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji - 08.06.09'

Postautor: kora » czerwca 2, 2009, 5:29 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Panie i Panowie! Ten wieczór należec będzie w całości do ROMKA PUCHOWSKIEGO!!!
Tym razem nie będzie w odtwarzaczu żadnej płyty. Po prostu od minuty pierwszej, do sekundy ostatniej, popłynie muza na żywo zagrana i zaśpiewana bezpośrednio ze studia.
!



ŚWIETNA INFORMACJA !!!!!!!!!!!!! :D

Ale się cieszę :wink: -
Bardzo słabo znam tego artystę, ale to, co usłyszałam, absolutnie jest w moim guście :D

Jerzyku, jesteś kochany :D :D :D :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Treść Audycji - 08.06.09'

Postautor: E&D » czerwca 2, 2009, 5:33 pm

kora_ pisze:[quote=
ŚWIETNA INFORMACJA !!!!!!!!!!!!! :D

Ale się cieszę :wink: -
Bardzo słabo znam tego artystę, ale to, co usłyszałam, absolutnie jest w moim guście :D

Jerzyku, jesteś kochany :D :D :D :D


Romek gra super, na pewno będziesz zadowolona
E&D
Obrazek
Awatar użytkownika
E&D
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1533
Rejestracja: czerwca 11, 2004, 8:41 pm
Lokalizacja: stąd

Re: Treść Audycji - 08.06.09'

Postautor: 74yaro » czerwca 2, 2009, 6:02 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:8-czerwca poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa"

Bardzo długo bo chyba aż rok i parę miesięcy, próbowaliśmy uzgodnic dogodny termin, aby mógł pojawic się w roli Gościa specjalnego!
Wreszcie jednak udało mu się znależc jeden wolny poniedziałek, z czego nie ukrywam jestem wielce kontent!
Panie i Panowie! Ten wieczór należec będzie w całości do ROMKA PUCHOWSKIEGO!!!
Tym razem nie będzie w odtwarzaczu żadnej płyty. Po prostu od minuty pierwszej, do sekundy ostatniej, popłynie muza na żywo zagrana i zaśpiewana bezpośrednio ze studia.
Romek odgrażał się, że poza pudłem, zabierze z sobą gitarę dobro i zdecydowanie właśnie jej, poświęci najwięcej uwagi. Oczywiście slidu też nie zabraknie.
Myślę że będzie to niezapomniany wieczór w akustycznej odsłonie i na troszkę dłużej niż zwykle, pozostanie w naszej pamięci!!!

Zapraszam do słuchania oraz rozmów i komentarzy na tej stronie podczas emisji programu.
Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!!


Świetna wiadomość.
Nie napiszę, że na pewno będę słuchał, bo wczoraj też tak miało być ale nie działał mi internet.
Awatar użytkownika
74yaro
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6386
Rejestracja: stycznia 10, 2008, 10:06 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Treść Audycji - 08.06.09'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 2, 2009, 7:15 pm

kora_ pisze:

ŚWIETNA INFORMACJA !!!!!!!!!!!!! :D

Ale się cieszę :wink: -
Bardzo słabo znam tego artystę, ale to, co usłyszałam, absolutnie jest w moim guście :D

Jerzyku, jesteś kochany :D :D :D :D


Artysta to Kasiu Wielkiego Formatu. A jego muza jest bardziej niż w twoim guście. Po prostu zakładam sie o kręconego bączka, że zainfekujesz się nutkami nazywanymi Romek Puchowski!!! :D No i niestety nie ma już na to antidotum!!!

74yaro pisze:Świetna wiadomość.
Nie napiszę, że na pewno będę słuchał, bo wczoraj też tak miało być ale nie działał mi internet.


Ufam że do poniedziałku, wszelkie elektroniczne urządzenia pracowac będą perfekcyjnie w twoim domu, bo wiem jak sobie cenisz twórczośc Romka!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: kora » czerwca 2, 2009, 7:23 pm

Ja znam twórczość Romka Puchowskiego, tzn, tylko tę akustyczną :mrgreen:
i innej poznać raczej nie chcę :wink: / trochę się na nią natknęłam - nie komentuję ... /

Wystawiłam Mu nawet ocenę :twisted: w skali 5 stopniowej - stopień piąty :mrgreen:
Facet tak gra, tak śpiewa, że ciary, oj są 8)

A wszystko dzięki Bluesonline.pl - tylko polski blues - :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 2, 2009, 7:30 pm

kora_ pisze:Ja znam twórczość Romka Puchowskiego, tzn, tylko tę akustyczną :mrgreen:
i innej poznać raczej nie chcę :wink: / trochę się na nią natknęłam - nie komentuję ... /

Wystawiłam Mu nawet ocenę :twisted: w skali 5 stopniowej - stopień piąty :mrgreen:
Facet tak gra, tak śpiewa, że ciary, oj są 8)

A wszystko dzięki Bluesonline.pl - tylko polski blues - :mrgreen:


Bluesonline! Chłopy starają się coraz bardziej!!! Poznasz ich wszystkich Kasiu w Suwałkach!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: WojtekU » czerwca 2, 2009, 8:59 pm

kora_ pisze:A wszystko dzięki Bluesonline.pl - tylko polski blues - :mrgreen:

To Derfa nie słuchasz? Wysłałem Jarkowi płytę zaraz po jej pojawieniu :wink:
Awatar użytkownika
WojtekU
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2404
Rejestracja: czerwca 14, 2006, 10:57 pm
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: kora » czerwca 2, 2009, 10:36 pm

WojtekU pisze:
kora_ pisze:A wszystko dzięki Bluesonline.pl - tylko polski blues - :mrgreen:

To Derfa nie słuchasz? Wysłałem Jarkowi płytę zaraz po jej pojawieniu :wink:


Nie, nie słucham !

Wojtku, dzięki, Ty wiesz za co :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 2, 2009, 11:10 pm

A ja wam powiem, że chciałbym doczekac kiedyś koncertu, gdzie razem na jednej scenie pojawiliby się Paweł Szymański, Romek Puchowski i Marek Wojtowicz i żeby wspólnie zagrali koncert!!! Myślę, że byłoby to Wydarzenie!!! To byłaby dopiero fuzja polskiego akustycznego bluesa!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji - 08.06.09'

Postautor: JaRas » czerwca 3, 2009, 7:39 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:8-czerwca poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa"...

Wreszcie jednak udało mu się znależc jeden wolny poniedziałek, z czego nie ukrywam jestem wielce kontent!
Panie i Panowie! Ten wieczór należec będzie w całości do ROMKA PUCHOWSKIEGO!!!
Tym razem nie będzie w odtwarzaczu żadnej płyty. Po prostu od minuty pierwszej, do sekundy ostatniej, popłynie muza na żywo zagrana i zaśpiewana bezpośrednio ze studia.

...


Bardzo się cieszę, bo przyznam się szczerze słabo znam twórczość Romana.
heh więcej o niej słyszałem, niż słyszałem muzyki :wink:
Lubię polskiego bluesa, akustycznego szczególne :idea: :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Re: Treść Audycji - 08.06.09'

Postautor: E&D » czerwca 3, 2009, 7:50 am

Bardzo się cieszę, bo przyznam się szczerze słabo znam twórczość Romana.
heh więcej o niej słyszałem, niż słyszałem muzyki :wink:
Lubię polskiego bluesa, akustycznego szczególne


Bądź pewny, że będziesz zadowolony ze słuchania jego gry.
E&D
Obrazek
Awatar użytkownika
E&D
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1533
Rejestracja: czerwca 11, 2004, 8:41 pm
Lokalizacja: stąd

Re: Treść Audycji - 08.06.09'

Postautor: JaRas » czerwca 3, 2009, 7:53 am

E&D pisze:
Bardzo się cieszę, bo przyznam się szczerze słabo znam twórczość Romana.
heh więcej o niej słyszałem, niż słyszałem muzyki :wink:
Lubię polskiego bluesa, akustycznego szczególne


Bądź pewny, że będziesz zadowolony ze słuchania jego gry.


Tak wiem
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: kora » czerwca 3, 2009, 10:09 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:A ja wam powiem, że chciałbym doczekac kiedyś koncertu, gdzie razem na jednej scenie pojawiliby się Paweł Szymański, Romek Puchowski i Marek Wojtowicz i żeby wspólnie zagrali koncert!!! Myślę, że byłoby to Wydarzenie!!! To byłaby dopiero fuzja polskiego akustycznego bluesa!!!


no baaaaaaa :D :D :D + Madzia + Chicago Revue

Dla mnie, to byłaby nie lada gratka :D :D

Andrzeju, z ręką na sercu możemy powiedzieć, ze blues akustyczny w Polsce, pomimo,iż ma mało przedstawicieli - jest na bardzo wysokim poziomie - jednym słowem mamy czym się pochwalić :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 3, 2009, 10:24 am

kora_ pisze:Andrzeju, z ręką na sercu możemy powiedzieć, ze blues akustyczny w Polsce, pomimo,iż ma mało przedstawicieli - jest na bardzo wysokim poziomie - jednym słowem mamy czym się pochwalić :wink:


Na projekt z Madzią miałbym jeszcze inny pomysł. Natomiast jeżeli mówimy o męskiej stronie wypowiedzi akustycznej w taktach dwunastu, to przed występem tria Szymański, Puchowski, Wojtowicz, na scenie powinniśmy witac owacyjnie fantastyczny akustyczny band "Doktor Blues", na czele z Jackiem Herzbergiem i to broń Boże w roli supportu, a jako pierwsza Gwiazda wieczoru.
Co myślisz Kasiu o takim zestawieniu ? :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: kora » czerwca 3, 2009, 10:29 am

Słabo znam Doktor Blues , byłam tylko na jednym koncercie w ramach festiwalu Motywy Bluesa :roll: także póki co, nie mam zdania :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: kora » czerwca 3, 2009, 10:30 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Na projekt z Madzią miałbym jeszcze inny pomysł.


a jaki ? :wink: :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 3, 2009, 10:38 am

kora_ pisze:Słabo znam Doktor Blues , byłam tylko na jednym koncercie w ramach festiwalu Motywy Bluesa :roll: także póki co, nie mam zdania :wink:


No to serdecznie zapraszam cię do obejrzenia i wysłuchania króciutkiego fragmentu koncertu "Doktor Blues" z gościnnym udziałem Łukasza Wiśniewskiego na harmonijce i na wokalu, a za drugim mikrofonem z gitarą to właśnie Jacek Herzberg. Wszystko to dzięki telewizji "bluesonline"!

"Doktor Blues" i Łukasz Wiśniewski
http://www.youtube.com/watch?v=y63bQLl8eRU

Doktor Blues w. Łukasz Wiśniewski - Samba
http://www.youtube.com/watch?v=lkCCg5_7 ... re=related
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Rafal_blues » czerwca 3, 2009, 10:43 am

kora_ pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:A ja wam powiem, że chciałbym doczekac kiedyś koncertu, gdzie razem na jednej scenie pojawiliby się Paweł Szymański, Romek Puchowski i Marek Wojtowicz i żeby wspólnie zagrali koncert!!! Myślę, że byłoby to Wydarzenie!!! To byłaby dopiero fuzja polskiego akustycznego bluesa!!!


no baaaaaaa :D :D :D + Madzia + Chicago Revue

Dla mnie, to byłaby nie lada gratka :D :D

Andrzeju, z ręką na sercu możemy powiedzieć, ze blues akustyczny w Polsce, pomimo,iż ma mało przedstawicieli - jest na bardzo wysokim poziomie - jednym słowem mamy czym się pochwalić :wink:


szczerze mówiąc czekałbym na coś takiego z zapartym tchem. uwielbiam bluesa akustycznego, a tych trzech Panów to własciwe osoby na własciwym miejscu :!: :)
On the next train south...
Awatar użytkownika
Rafal_blues
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1429
Rejestracja: kwietnia 8, 2009, 11:05 am
Lokalizacja: Kwidzyn

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości