Treść Audycji 30.03.09'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji 30.03.09'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 17, 2009, 7:56 pm

30-marca poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

Ja już chyba kompletnie zwariowałem z tą klasyką. Ale nie mogę sobie odmówić powrotu, a przede wszystkim, przed naszą młodzieżą misternie odkrywać to wszystko, co działo się wieki temu w dziedzinie muzyki, która pięknie nazywana jest bluesem!!!
Oczywiście będzie to blues w białym odcieniu w dodatku ze starego kontynentu, a ściślej mówiąc, z Królestwa Zjednoczonego!
Przeniesiemy się w lata 68', 69', 70' a troską niezwykłą obdarzą nas tym razem, naprawdę bardzo zapomniane już trzy Zespoły!!!

W Radiu Centrum Kalisz i w Internecie zagrają dla nas:

01. John Dummer Blues Band
02. Air Force
03. Aynsley Dunbar Retaliation

Zapraszam do słuchania oraz rozmów na tej stronie podczas emisji programu! Telefon Radio Centrum Kalisz 062/ 503 10 64.

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!! :D
Ostatnio zmieniony marca 24, 2009, 4:12 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sawyer » marca 17, 2009, 8:11 pm

Oby stan tego "zwariowania" trwał jak najdłużej! :D

Już się szykuję na atak Sił Powietrznych!

Dowódca Sił Powietrznych - Admirał Ginger Baker.

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony marca 18, 2009, 9:17 am przez sawyer, łącznie zmieniany 1 raz
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 17, 2009, 8:14 pm

Ale fotki!!! Dzięki Jurek!!! Zagram z drugiej płyty "Air Force", bo debiutanckiej nie da się tak zbyć. Na niej są przede szystkim długasy i to jakie... :D A więc dla pierwszej, muszę przygotować specjalną audycję!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sawyer » marca 17, 2009, 8:25 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Ale fotki!!! Dzięki Jurek!!! Zagram z drugiej płyty "Air Force", bo debiutanckiej nie da się tak zbyć. Na niej są przede szystkim długasy i to jakie... :D A więc dla pierwszej, muszę przygotować specjalną audycję!!!


Tak. Ich pierwsza płyta to bombardowanie dywanowe :D

A tu jeszcze zdjecie do wczorajszej audycji - Ric Grech - skrzypce solo

Obrazek
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 17, 2009, 8:33 pm

Przez 40 lat, nigdy nie widziałem fotki Ricka Grecha ze skrzypcami!!! Dzięki!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: apollo » marca 17, 2009, 10:34 pm

Co za tempo! Jeszcze nie wybrzmiała wczorajsza audycja, a tutaj kolejna miła niespodzianka!
Piszę się musowo na ciąg dalszy klasyki!
Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 17, 2009, 10:56 pm

apollo pisze:Co za tempo! Jeszcze nie wybrzmiała wczorajsza audycja, a tutaj kolejna miła niespodzianka!
Piszę się musowo na ciąg dalszy klasyki!


To świetne kapele i niestety prawie zupełnie zapomniane. Oczywiście nie przez koneserów. W każdym razie już wieki Ich nie słyszałem w żadnym radiu. Ostatnio chyba 15 lat temu u Janusza "Kosy" Kosińskiego. No i zupełnie niedawno, zagrał w "Magazynie Bluesowym" Dunbara i Dummera nasz Marek Kaczanowki!!! :D Chwała mu za to!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sawyer » marca 17, 2009, 10:58 pm

I nasuwa się pytanie:
Co zobaczył Ginger Baker?

Obrazek
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 17, 2009, 11:03 pm

No i chyba po raz kolejny z papierosem w ustach!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: ewcia » marca 17, 2009, 11:37 pm

Jędruś, przyznaję się bez bicia, że nie znam żadnej z kapel wymienionych :oops:
Z tym większą przyjemnością melduję się przy odbiorniku (tj. przy kompie) w poniedziałek :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Darekk66 » marca 17, 2009, 11:49 pm

sawyer pisze:I nasuwa się pytanie:
Co zobaczył Ginger Baker?

Obrazek

Chyba swoje odbicie w " Krowim dzwonku" :twisted:
Darek Kępiński
Awatar użytkownika
Darekk66
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4658
Rejestracja: listopada 9, 2008, 8:02 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 17, 2009, 11:52 pm

ewcia pisze:Jędruś, przyznaję się bez bicia, że nie znam żadnej z kapel wymienionych :oops:
Z tym większą przyjemnością melduję się przy odbiorniku (tj. przy kompie) w poniedziałek :)


Kiedy obserwuję twoje wpisy, to dokładnie widzę w których momentach i przy jakiej muzyce, są one zawsze entuzjastyczne! I myślę, że tak właśnie będzie w najbliższy poniedziałek, choć będą to przecież wykopaliska!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 18, 2009, 12:04 am

Darekk66 pisze:
sawyer pisze:I nasuwa się pytanie:
Co zobaczył Ginger Baker?

Obrazek

Chyba swoje odbicie w " Krowim dzwonku" :twisted:


Albo siadła mucha!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: ewcia » marca 18, 2009, 12:26 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:
ewcia pisze:Jędruś, przyznaję się bez bicia, że nie znam żadnej z kapel wymienionych :oops:
Z tym większą przyjemnością melduję się przy odbiorniku (tj. przy kompie) w poniedziałek :)


Kiedy obserwuję twoje wpisy, to dokładnie widzę w których momentach i przy jakiej muzyce, są one zawsze entuzjastyczne! I myślę, że tak właśnie będzie w najbliższy poniedziałek, choć będą to przecież wykopaliska!!! :D

Z bluesem czasem jak winem, im starszy tym lepszy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: 74yaro » marca 18, 2009, 8:30 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
apollo pisze:Co za tempo! Jeszcze nie wybrzmiała wczorajsza audycja, a tutaj kolejna miła niespodzianka!
Piszę się musowo na ciąg dalszy klasyki!


To świetne kapele i niestety prawie zupełnie zapomniane. Oczywiście nie przez koneserów. W każdym razie już wieki Ich nie słyszałem w żadnym radiu. Ostatnio chyba 15 lat temu u Janusza "Kosy" Kosińskiego. No i zupełnie niedawno, zagrał w "Magazynie Bluesowym" Dunbara i Dummera nasz Marek Kaczanowki!!! :D Chwała mu za to!!!


Andrzeju ja Dunbara to słyszałem w Twojej audycji jakiś miesiąc temu ale chętnie znów posłucham. Rzeczywiście w radiu trudno coś takiego usłyszeć, a są to niezłe nagrania, szczególnie pierwsze płyty tych zespołów.
Awatar użytkownika
74yaro
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6386
Rejestracja: stycznia 10, 2008, 10:06 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 18, 2009, 8:44 pm

Tak Yaro! Dunbara zagrałem wówczas z dwóch płyt , a była to pierwsza i trzecia. W tej audycji, posłuchamy fragmentów drugiej i czwartej. A więc zupełnie z innych krążków. Myślę sobie że warto przypomnieć i te wydawnictwa. Też są znakomite!!! :D Właśnie Dunbar i Dummer, byli potraktowani nieco po macoszemu, dlatego trzeba przywrócić im świetność!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sawyer » marca 19, 2009, 11:41 am

Ginger Baker

Ginger w rzadko spotykanym stanie wyciszenia, ale z nieodłącznym papierosem
Obrazek

Ginger w normalnym stanie :wink:
Obrazek

Peter Edward Baker urodził 1939.08.19 w Lewisham, płd.-wsch. dzielnicy Londynu. Pół krwi Irlandczyk. Imię Ginger pojawiło się nieco później i pochodziło od jego rudych włosów.

Jako nastolatek uwielbiał jeździć na rowerze i wcale nie zajmował się muzyką. Pierwszy instrument, jaki wpadł mu w ręce, był trąbką. Grywał w zespole wojskowym, gdzie zachwycił się grą perkusji i militarnymi rytmami. :wink: Ściganie się na rowerze dało mu siłę mięśni w nogach, co później przydało się w grze na perkusji.
Gdy zniszczył swój rower, to stanął przed dylematem, kupić nową wyścigówkę czy zestaw perkusyjny. Ten drugi był tańszy. I chyba dobrze wybrał. :D

W 1956 roku decyduje się na zawodową karierę muzyka. Dość długo ciągną się za nim kłopoty ze znalezieniem pracy, gdyż albo mu się nie podoba, albo wyrzucają go za niezwykły temperament podczas gry.

Przełomowym dla młodego perkusisty było spotkanie z innymi koryfeuszami bluesa, jazzu i rocka: spotkanie to przesądziło nie tylko o historii brytyjskiego rocka, ale także wyznaczyło koleje życia i kariery dla wybitnych, artystycznych indywidualności. W kręgu tym znaleźli się m. in. John Mayall, Jack Bruce, Alexis Corner, Graham Bond.
Po grze w Alexis Korner's Blues Incorporated i Graham Bond Organization nastąpiło to, co wszyscy doskonale znają: Cream i Blind Faith.

Po rozpadzie Blind Faith Ginger Baker zwrócił się ku muzyce afrykańskiej połączonej z jazzem, bluesem i soulem. Skupił wokół siebie garstkę instrumentalistów murzyńskich Baker chcąc spróbować, jak to zabrzmi. Początkowo mieli zagrać dwa koncerty. Tymczasem prasa i wytwórnie płytowe zwietrzyły kontynuację The Cream i Blind Faith ruszając do boju. Nieoczekiwanie dla samych muzyków widownia bardzo ciepło przyjęła afrykańskie eksperymenty Air Force. Afrykański jazz-rock spodobał się szczególnie w wymiarze koncertowym, stąd pierwszy album zawierał muzykę na żywo. Oprócz kilku instrumentalistów perkusyjnych, Ginger zgromadził w swoim zespole m.in. gwiazdy jazzu (Phil Seaman, Graham Bond), dwóch członków Blind Faith (Steve Winwood, Ric Grech) oraz muzyków chwilowo nieczynnego jazz-rockowego zespołu Traffic (Chris Wood, Steve Winwood).

Obrazek

Pierwszy album uderzał świeżością brzmienia i wszyscy zgodnie uznali, że eksperyment udał się i powinien być kontynuowany.

Obrazek

Nieoczekiwanie - na drugiej płycie - Air Force poszli w trochę innym kierunku - w kierunku soulu. Być może wpływ na to miała gruntowna zmiana muzyków którzy nagrywali drugi album, a może Baker chciał szukać inspiracji w bardziej współczesnej muzyce afrykańskiej. Faktem jest, że grupa nie wytrzymała narzuconego przez siebie eklektyzmu stylów muzycznych i zwinęła żagle po roku działalności. Nie powstrzymało to jednak Gingera Bakera przed kontynuacją afro-rocka, ale już pod innymi szyldami. Pojechał samochodem do Nigerii, zbudował studio i rozpoczął nagrania z muzykami plemienia Yoruba. Tak narodziły się eksperymentalne zespoły pod nazwami: Drum Choir, Salt, Africa '70.

Bardzo polecam (o ile wiem, to Ojciec Redaktor także :wink: ) płytę nagraną z Fela Kuti - wielką osobowością muzyki afrykańskiej.

Obrazek

Ginger to unikalna postać w historii rocka. Jego żywiołowy styl przełamywał wszystkie bariery, choć jedni go za to wielbią, inni mniej. Do historii rocka przeszły jego 20-minutowe solówki perkusyjne. Grał jak szaleniec i wdawał się emocjonalnie w każde uderzenie pałeczką. Pałeczki wykorzystywał także do wskazywania swojego stosunku do ludzi i rzucał nimi np. w policjantów. Nie potrafił pić piwa i grać jednocześnie, ale odrabiał straty między utworami. Zażywał duże ilości narkotyków i z tego powodu każda jego dłuższa nieobecność była źródłem plotek o jego śmierci.

W latach 60-tych był czołową postacią brytyjskiej sceny rytm and bluesa i jazzu. Nigdy nie dostawał wskazówek jak ma grać. Aranżacje zawsze robił sam. Ciągle rozwijał swój zestaw perkusyjny i jego brzmienie. Jako pierwszy zaczął grać z dwoma bębnami basowymi. W okresie Blind Faith zaczął wzmacniać dźwięk perkusji przy pomocy mikrofonów. Wykorzystywał timpani, zestaw perkusyjny w którym wszystkie bębny (zwykle 4) stoją na gruncie na tej samej wysokości. Wykorzystywał także wiele instrumentów perkusyjnych rodem z Afryki, unikalnych nie tylko z nazwy. Obecnie jego gra na perkusji jest w dużym stopniu ograniczana przez artretyzm kolana. :(

Obrazek
No i udało mi się znaleźć zdjęcie bez papierosa :wink:
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 25, 2009, 8:55 pm

sawyer pisze:Ginger Baker

Bardzo polecam (o ile wiem, to Ojciec Redaktor także :wink: ) płytę nagraną z Fela Kuti - wielką osobowością muzyki afrykańskiej.

Obrazek



Zdecydowanie fantastyczny to krążek, a pojawi się w szerokiej bardzo odsłonie w wydaniu świątecznym "Okolic Bluesa" 13-kwietnia! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » marca 25, 2009, 9:37 pm

apollo pisze:Co za tempo! Jeszcze nie wybrzmiała wczorajsza audycja, a tutaj kolejna miła niespodzianka!
Piszę się musowo na ciąg dalszy klasyki!


Zgadzam się , to tempo zabójcze, a klasyka mile widziana, ha słyszana :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: JaRas » marca 25, 2009, 9:48 pm

Jurku dzięki za przypomnienie barwnej postaci Gingera Bakera.
Jego solówki, no zwłaszcza te z Cream (no bo te się głównie zna) to kanon muzyki blues-rockowej. Zamknąć oczy to tam są dwie perkusje, inaczej nie chce wyjść.
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 25, 2009, 9:56 pm

JaRas pisze:Jurku dzięki za przypomnienie barwnej postaci Gingera Bakera.
Jego solówki, no zwłaszcza te z Cream (no bo te się głównie zna) to kanon muzyki blues-rockowej. Zamknąć oczy to tam są dwie perkusje, inaczej nie chce wyjść.


To ja mam dług wdzięczności wobec naszego Jurka! Gdyby nie On, "Air Force" nie pojawiłoby się w audycji, ale także Aynsley Dunbar!

Jarasie! Sięgnij koniecznie po płytę "Blind Faith" tam jest fenomenalne solo Bakera w utworze "Do What You Like". Dla mnie poza Buddy Richem, to właśnie jest najlepsze solo jakie kiedykolwiek zagrano na kuli ziemskiej!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » marca 25, 2009, 10:17 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Jarasie! Sięgnij koniecznie po płytę "Blind Faith" tam jest fenomenalne solo Bakera w utworze "Do What You Like". Dla mnie poza Buddy Richem, to właśnie jest najlepsze solo jakie kiedykolwiek zagrano na kuli ziemskiej!


Ja bym nawet dolał oliwy do ognia pisząc, że jest to jedna z ciekawszych płyt jakie znam, może nie za wiele ich poznałem, ale Blind Faith cenie i wysoko stawiam. Bardzo ważna płyta w historii jednego z herosów gitary Erica Claptona, ważna płyta dla całego brytyjskiego rocka i blues-rocka.

To jest moje skromne zdanie, może się nie znam, ale tak czuje.

Pozdrawiam,
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 25, 2009, 10:23 pm

Michał pisze:Ja bym nawet dolał oliwy do ognia pisząc, że jest to jedna z ciekawszych płyt jakie znam, może nie za wiele ich poznałem, ale Blind Faith cenie i wysoko stawiam. Bardzo ważna płyta w historii jednego z herosów gitary Erica Claptona, ważna płyta dla całego brytyjskiego rocka i blues-rocka.

To jest moje skromne zdanie, może się nie znam, ale tak czuje.

Pozdrawiam,


Znasz się znasz Chłopie! "Blind Faith" rewelacyjna muzyka. No i tam Michał Herosi to wszyscy i Winwood i Baker, Grech i Clapton.
To połączone siły "Traffic i "Cream", a więc musiało się wydarzyć arcydzieło i się wydarzyło!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » marca 25, 2009, 10:29 pm

Dobra lekcje odrobię :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Michał » marca 25, 2009, 10:33 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:To połączone siły "Traffic i "Cream", a więc musiało się wydarzyć arcydzieło i się wydarzyło!!! :D


czy musiało ? sam przyjacielu doskonale znasz przykłady gdzie w studiu roiło się od fenomenów muzycznych a materiał wychodził taki sobie (jak na ich możliwości :) ) Dzięki Bogu tutaj było inaczej i mam arcydzieło :) muzyczny pomnik !
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 25, 2009, 10:44 pm

JaRas pisze:Dobra lekcje odrobię :wink:


I zapewniam cię Jarku, że odkryjesz nową fascynację! :D

Michał pisze:sam przyjacielu doskonale znasz przykłady gdzie w studiu roiło się od fenomenów muzycznych a materiał wychodził taki sobie (jak na ich możliwości :) ) Dzięki Bogu tutaj było inaczej i mam arcydzieło :) muzyczny pomnik !


A tak! To też prawda> Płynęli na fali popularności i zdarzał się kicz to prawda.
Ładnie to ująłeś "Muzyczny Pomnik". Ale tak jest w istocie!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Jimmy » marca 25, 2009, 10:56 pm

No proszę proszę Andrzeju, nie przestajesz zaskakiwać :D
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 25, 2009, 10:58 pm

Jimmy pisze:No proszę proszę Andrzeju, nie przestajesz zaskakiwać :D


Przecież Ty wiesz dobrze jakiego mam fijoła na punkcie klasyki!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » marca 25, 2009, 11:06 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:A tak! To też prawda> Płynęli na fali popularności i zdarzał się kicz to prawda.
Ładnie to ująłeś "Muzyczny Pomnik". Ale tak jest w istocie!!! :D


To jest jedna z tych płyt, które nawet 100 lat ludzie będą wchłaniać i odczuwać będą to co my dziś ... zachwyt :)
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 25, 2009, 11:15 pm

Michał pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:A tak! To też prawda> Płynęli na fali popularności i zdarzał się kicz to prawda.
Ładnie to ująłeś "Muzyczny Pomnik". Ale tak jest w istocie!!! :D


To jest jedna z tych płyt, które nawet 100 lat ludzie będą wchłaniać i odczuwać będą to co my dziś ... zachwyt :)


Byłbym szczęśliwy gdyby tak się stało!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 826 gości

cron