Treść Audycji - 05.01.09'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji - 05.01.09'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 31, 2008, 7:22 pm

05.01.09' poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa"

Tak! To będzie pierwsza audycja A.D. 2009. Pokusiłem się aby zrobić małe reminiscencje tego wszystkiego co pojawiło się przed rokiem. A piszę małe, bo rzeczywiście w tej jednej godzinie nie sposób pomieścić choćby tylko troszkę dźwięków które spodobały się wam najbardziej.
Jeszcze nie wiem jak wyglądać będzie playlista. Na razie przeglądam strony archiwalnych programów i czytam posty, a także zaglądam do specjalnego notesika, gdzie zapisuję ulubieńców radiosłuchaczy.
Mam nadzieję że uda mi się przywrócić pamięć o paru audycjach i przypomnieć choćby szczyptę pięknych nutek, którymi dzieliliśmy się w roku 2008! :D

Zapraszam do słuchania oraz rozmów na tej stronie podczas emisji programu.
Telefon Radia Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64!

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Kuba Chmiel » grudnia 31, 2008, 10:03 pm

Nie wiem, czy brany będzie pod uwagę tzw. "koncert życzeń", ale jeśli tak, to według mnie jednym z "kandydatów" do tej audycji mógłby być Jimmy Hall. Ale i miejsca w Twoim programie podsumowującym ten rok nie powinno z drugiej strony zabraknąć dla Tab'a Benoit, którego wielu słuchaczy, w tym i ja, usłyszało właśnie u Ciebie po raz pierwszy. Doskonale też pamiętam audycję, podczas której wystąpił Jimmy Whiterspoon i sądzę, że zainaugorowanie nowego roku właśnie tym muzykiem byłoby świetnym rozwiązaniem. Ale pamiętaj, to tylko moje propozycje, które nic nie muszą sugerować!
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: piotrekzpoznania » stycznia 1, 2009, 12:30 pm

Czekam na poniedziałkową audycję w stanie najwyższego zainteresowania! :D
Awatar użytkownika
piotrekzpoznania
bluesman
bluesman
 
Posty: 288
Rejestracja: marca 9, 2008, 6:35 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: JaRas » stycznia 1, 2009, 1:18 pm

Kuba Chmiel pisze:Nie wiem, czy brany będzie pod uwagę tzw. "koncert życzeń", ale jeśli tak, to według mnie jednym z "kandydatów" do tej audycji mógłby być .......................................
Ale pamiętaj, to tylko moje propozycje, które nic nie muszą sugerować!


HooDoo i MooMoo

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
że nie wspomnę naJaromionej gitary :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Trucker » stycznia 1, 2009, 1:35 pm

CZY JA DOBRZE TRAFIŁEM CZY TEZ MAM ZWIDY......:) :D
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TYM NOWYM 2009 DLA WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU :D :D :D :D :D :D
Dobry blues nigdy nie jest zły !!!!
Awatar użytkownika
Trucker
bluesman
bluesman
 
Posty: 305
Rejestracja: grudnia 10, 2008, 8:24 pm
Lokalizacja: najpierw Wrocław a trez Ostrów Wlkp

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 1, 2009, 2:02 pm

Witam Sedecznie w Nowym Roku!!! :D

Kuba! Jesteś bardzo blisko. Były to zdecydowanie audycje które klasyfikują się w czołówce. Nie jest to koncert życzeń. Niestety to tylko godzina i tak nie zdążę zagrać połowy dżwięków które najbardziej podobały się wam i radiosłuchaczom.
Ale zrobię wszystko, żeby zmieścić jak najwięcej. :D
To takie podsumowanie i przypomnienie co działo się w Okolicach przed rokiem!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Trucker » stycznia 1, 2009, 2:26 pm

Jędrusiu juz wypoczęty po nocnych szalenstwach???
Dobry blues nigdy nie jest zły !!!!
Awatar użytkownika
Trucker
bluesman
bluesman
 
Posty: 305
Rejestracja: grudnia 10, 2008, 8:24 pm
Lokalizacja: najpierw Wrocław a trez Ostrów Wlkp

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 1, 2009, 2:30 pm

Trucker pisze:Jędrusiu juz wypoczęty po nocnych szalenstwach???


Wypoczęty to nie! Ale było naprawdę bardzo fajnie!!! :D Mało tego! Udało się nam przemycić parę kawałków "Storyville". Chrisa Farlowa, "The Rolling Stones" i "B.B. M". To jakiś cud!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: lech » stycznia 2, 2009, 9:33 pm

Witam w roku 2009. Teraz jestem dostojnym facetem w poważnym wieku i nie wypada mi się wygłupiać, więc niczego nie żądam tylko czekam w niepewności. Może to źle określiłem. Mam całkowitą pewność, że to co zaproponuje Andrzej będzie niezwykle trafione w gusta wszystkich. Więc czekam aż zostanę trafiony.
XXI PRZYST.WOODSTOCK,VIII BLUES NAD ODRĄ, BLUES BEZ BARIER, WOŚP
https://www.facebook.com/michael.win.9469?fref=ts
Awatar użytkownika
lech
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 13398
Rejestracja: maja 8, 2006, 7:43 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Postautor: JaRas » stycznia 2, 2009, 10:22 pm

Lechu , jak zwykle u Andrzeja wysoki poziom zagwarantowany.
A to będzie sama śmietanka :lol:
W koncert życzeń to była tylko zabawa z naszej strony, ale mam nadzieję, ze któraś z proponowanych audycji znajdzie się na rozkładzie.

No nie żartuj z tym wiekiem, teraz to nam zostało tylko powygłupiać się, reszta to już pomału historia :wink: :wink: :wink:
Stateczni to będziemy na poziomie -2 jak to Kyks śpiewa
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 3, 2009, 1:06 am

lech pisze:Witam w roku 2009. Teraz jestem dostojnym facetem w poważnym wieku i nie wypada mi się wygłupiać, więc niczego nie żądam tylko czekam w niepewności. Może to źle określiłem. Mam całkowitą pewność, że to co zaproponuje Andrzej będzie niezwykle trafione w gusta wszystkich. Więc czekam aż zostanę trafiony.


Nie wiem czy przez godzinkę zdołam zaspokoić wszystkie gusta, ale naprawdę wybieram to co podobało się najbardziej wam i radiosłuchaczom!
No i wiem że ty Leszku, będziesz trafiony chyba 2 razy :D


JaRas pisze:Lechu , jak zwykle u Andrzeja wysoki poziom zagwarantowany.
A to będzie sama śmietanka :lol:
W koncert życzeń to była tylko zabawa z naszej strony, ale mam nadzieję, ze któraś z proponowanych audycji znajdzie się na rozkładzie.

No nie żartuj z tym wiekiem, teraz to nam zostało tylko powygłupiać się, reszta to już pomału historia :wink: :wink: :wink:
Stateczni to będziemy na poziomie -2 jak to Kyks śpiewa


Tak! Ja też bardzo chciałbym aby własnie zagrać coś z naszych Gości którzy byli na żywo w studiu. Ale jak już to powinni znów pojawić się żeby sztuka była absolutnie live. A to jest niemożliwe.
Jednak powoli zbiera mi się audycja, która złożona będzie tylko i wyłącznie z wykonawców którzy przygrywali na żywo ze studia Radia Centrum :D
Ale jak znam cię Jarku, to znajdziesz w tej audycji swoje nutki! Zapewniam Cię!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » stycznia 3, 2009, 2:29 am

he he Andrzeju na pewno i juz dziury nie wiercę. Tak jak napisałem Twoje audycje zawsze na wysokim poziomie.
Właściwie trudno sobie wyobrazić coś innego. Gadam to bez kadzenia, bo strasznie nie lubię tego robić , no chyba, że dla zgrywy o czym w tym temacie i o tej porze nie ma mowy.
Już to wiele razy pisałem, że nawet do niedawna uwielbianej trójki nie słucham, szkoda nerw. Jeszcze czasem trafię na audycje Panów Piotra, Wojtka, Janka, czy Janusza Deblessema.
Wasze audycje tworzą coś więcej niż tylko bierne odsłuchanie muzyki. W każdej coś się znajdzie takiego, ze zostaje do następnego następnego.
Po Twojej męczyła :wink: mnie Bonnie Raitt, a już Marek wszczepił podstępnie Ettę James. Pewnie tylko do poniedziałku :lol: :lol: :lol:
Ku naszej ogromnej radości.
A forum to już ............... :wink: :idea:
A miałem iść spać 2 godziny temu
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: eric » stycznia 3, 2009, 5:16 pm

Andrzeju w zeszlym roku dla mnie najlepsza audycja byla wizyta

Magdy Piskorczyk/chyba ze to bylo dwa lata temu/

Jezeli w zeszlym powinna byc zdecydowanie.
"Woke up this morning..."
Awatar użytkownika
eric
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 957
Rejestracja: czerwca 12, 2006, 10:01 pm
Lokalizacja: ostrow wlkp

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 3, 2009, 5:58 pm

JaRas pisze:he he Andrzeju na pewno i juz dziury nie wiercę. Tak jak napisałem Twoje audycje zawsze na wysokim poziomie.
Właściwie trudno sobie wyobrazić coś innego. Gadam to bez kadzenia, bo strasznie nie lubię tego robić , no chyba, że dla zgrywy o czym w tym temacie i o tej porze nie ma mowy.
Już to wiele razy pisałem, że nawet do niedawna uwielbianej trójki nie słucham, szkoda nerw. Jeszcze czasem trafię na audycje Panów Piotra, Wojtka, Janka, czy Janusza Deblessema.
Wasze audycje tworzą coś więcej niż tylko bierne odsłuchanie muzyki. W każdej coś się znajdzie takiego, ze zostaje do następnego następnego.
Po Twojej męczyła :wink: mnie Bonnie Raitt, a już Marek wszczepił podstępnie Ettę James. Pewnie tylko do poniedziałku :lol: :lol: :lol:
Ku naszej ogromnej radości.
A forum to już ............... :wink: :idea:
A miałem iść spać 2 godziny temu


Dokładnie jest jak piszesz! Wiele razy do róznego charakteru mojego programu, podchodziłem dzięki audycjom z naszego forum. Po prostu inspiracja. Nagle słyszę dżwięki o których zapomniałem, mało tego, po prostu nie znałem. Siłą jest to że kazdy z nas gra inaczej i słuchając np. 3 audycji non stop na naszym forum, nie sposób się nudzić. Jednak powiem ci że ja uwielbiam słuchać panów Manna, Chojnackiego, Wasowskiego czy Piekuta. To majstersztyk lotów najwyższych!!!
Do tego grona, jak już nie raz o tym pisałem tutaj, zaliczam naszego Zdzisia Pająka który jest niedoścignionym wzorem. Niektórzy pamiętają tu audycje autorskie Zdzisia które były wręcz zjawiskowe.
Wyobraż sobie audycję o Burdonie i pięknych starych czasach w klubie "Marquee" w Londynie. Program rozpoczyna się od odgłosów pociągu który wjeżdża na Londyńską stację. Słychać kroki i głosy ludzi idących oczywiście do klubu "Marquee". Na tym tle piękna opowieść Zdzisia. Nagle z oddali daje się słyszeć muzykę (oczywiście bluesa, wszak dyrektorował tam sam Alexis Korner), która wzmaga się coraz bradziej, bo i ludzie już doszli i zaczynają metalowymi schodkami schodzić do klubu (słychać że to metalowe schody). No nie Jarek! To było absolutne Mistrzostwo Świata!!! Nie będę tu opowiadał audycji. Ale wszyscy mieliśmy ciarki na plecach!!! A to tylko jedna z audycji Zdzisia!!!


eric pisze:Andrzeju w zeszlym roku dla mnie najlepsza audycja byla wizyta

Magdy Piskorczyk/chyba ze to bylo dwa lata temu/

Jezeli w zeszlym powinna byc zdecydowanie.


Cześć Eric!!! Niestety Madzia była wczesniej. Ale jak napisałem wyżej, chcę zrobić program z Gośćmi którzy byli w Okolicach Bluesa i zagrać po jednym czy dwóch utworach które popłynęły ze studia! :D
A może i w tym roku Madzia pojawi się w Okolicach... :D :D :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 4, 2009, 1:11 pm

Chciałbym i tu napisać i przypomnieć, że dziś o 23:00 w audycji "Loose Blues II'' Kuby "Jimmy'ego" Michałka, Gościem na żywo w studiu będzie sam Andrzej Wodziński :D

tutaj: http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?t=11851
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: maRysia » stycznia 4, 2009, 9:34 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Wyobraż sobie audycję o Burdonie i pięknych starych czasach w klubie "Marquee" w Londynie. Program rozpoczyna się od odgłosów pociągu który wjeżdża na Londyńską stację. Słychać kroki i głosy ludzi idących oczywiście do klubu "Marquee". Na tym tle piękna opowieść Zdzisia. Nagle z oddali daje się słyszeć muzykę (oczywiście bluesa, wszak dyrektorował tam sam Alexis Korner), która wzmaga się coraz bradziej, bo i ludzie już doszli i zaczynają metalowymi schodkami schodzić do klubu (słychać że to metalowe schody). No nie Jarek! To było absolutne Mistrzostwo Świata!!! Nie będę tu opowiadał audycji. Ale wszyscy mieliśmy ciarki na plecach!!! A to tylko jedna z audycji Zdzisia!!!


Czy ma Ktoś może nagraną tę audycje?
Nowy rok zaczełam od lektury autorstwa pana Zdzisława Pająka
pt. "ERIC BURDON Frniks rocka"
i bardzo chętnie odsłuchałabym też tej historii :)

a poniedziałek jest już jutro :wink: :D
Maria Mirowska-Jon
POZDRAWIAMy
maRysia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1473
Rejestracja: listopada 1, 2006, 2:12 pm
Lokalizacja: RAJCZA/śląskie

Postautor: JaRas » stycznia 4, 2009, 9:50 pm

maRysia pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Wyobraż sobie audycję o Burdonie i pięknych starych czasach w klubie "Marquee" w Londynie. Program rozpoczyna się od odgłosów pociągu który wjeżdża na Londyńską stację. Słychać kroki i głosy ludzi idących oczywiście do klubu "Marquee". Na tym tle piękna opowieść Zdzisia. Nagle z oddali daje się słyszeć muzykę (oczywiście bluesa, wszak dyrektorował tam sam Alexis Korner), która wzmaga się coraz bradziej, bo i ludzie już doszli i zaczynają metalowymi schodkami schodzić do klubu (słychać że to metalowe schody). No nie Jarek! To było absolutne Mistrzostwo Świata!!! Nie będę tu opowiadał audycji. Ale wszyscy mieliśmy ciarki na plecach!!! A to tylko jedna z audycji Zdzisia!!!


Czy ma Ktoś może nagraną tę audycje?
Nowy rok zaczełam od lektury autorstwa pana Zdzisława Pająka
pt. "ERIC BURDON Frniks rocka"
i bardzo chętnie odsłuchałabym też tej historii :)

a poniedziałek jest już jutro :wink: :D


Zazdroszczę, ..... chyba najbardziej czasu na czytanie
chociaż samej lektury jak najbardziej też
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 4, 2009, 9:53 pm

maRysia pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Wyobraż sobie audycję o Burdonie i pięknych starych czasach w klubie "Marquee" w Londynie. Program rozpoczyna się od odgłosów pociągu który wjeżdża na Londyńską stację. Słychać kroki i głosy ludzi idących oczywiście do klubu "Marquee". Na tym tle piękna opowieść Zdzisia. Nagle z oddali daje się słyszeć muzykę (oczywiście bluesa, wszak dyrektorował tam sam Alexis Korner), która wzmaga się coraz bradziej, bo i ludzie już doszli i zaczynają metalowymi schodkami schodzić do klubu (słychać że to metalowe schody). No nie Jarek! To było absolutne Mistrzostwo Świata!!! Nie będę tu opowiadał audycji. Ale wszyscy mieliśmy ciarki na plecach!!! A to tylko jedna z audycji Zdzisia!!!


Czy ma Ktoś może nagraną tę audycje?
Nowy rok zaczełam od lektury autorstwa pana Zdzisława Pająka
pt. "ERIC BURDON Frniks rocka"
i bardzo chętnie odsłuchałabym też tej historii :)

a poniedziałek jest już jutro :wink: :D


Właśnie myślę Marysiu, jak ściągnąć tę audycję od Zdzisia Pająka, potem przesłać do Sawyera aby umieścił do pobrania!!! Może się uda!!! :D
Tymczasem Marysiu coś dla Ciebie! :D Od zarania dziejów kiedy to słyszę, mam gęsią skórkę. No i to fenomenalne solo na saxofonie nieodżałowanego Charlesa Millera!!! :D :D :D
Eric Burdon & War - Spirit, Copenhagen 1971: http://pl.youtube.com/watch?v=vrymHra46Dk
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: maRysia » stycznia 4, 2009, 10:13 pm

Panie Andrzeju trzymam kciuki, żeby się udało!
czekam niecierpliwie... a z tą gęsią skórką też tak mam
za każdym razem, ależ to jest genialne...
Poraz kolejny dziękuje... :D :D
Maria Mirowska-Jon
POZDRAWIAMy
maRysia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1473
Rejestracja: listopada 1, 2006, 2:12 pm
Lokalizacja: RAJCZA/śląskie

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 4, 2009, 10:21 pm

maRysia pisze:Panie Andrzeju trzymam kciuki, żeby się udało!
czekam niecierpliwie... a z tą gęsią skórką też tak mam
za każdym razem, ależ to jest genialne...
Poraz kolejny dziękuje... :D :D


Tak jak książka Zdzisia o Burdonie którą czyta się z zapartym tchem, bo w dodatku jest tam wszystko co działo się wówczas w tych magicznych czasach :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » stycznia 4, 2009, 10:31 pm

Andrzeju uda się :idea:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 4, 2009, 10:35 pm

JaRas pisze:Andrzeju uda się :idea:


Też jestem dobrej nadziei!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: himoto » stycznia 5, 2009, 5:52 pm

Witam po nieobecności a raczej nieudzielaniu się muszę stwierdzić ze tan filmik który podał pan panie Andrzeju jest dobry :) jakoś jeszcze chyba jestem za płytki w tej muzyce bo tego nazwiska ani tej muzyki nie znałem :) Znowu się dzięki panu czegoś nowego dowiedziałem :) a styl grania jaki Eric i War prezentują bardzo lubię :)

Pozdrawiam
"Dziwny jest ten świat" jak mawiał Niemen i miał racje, jest zdrowo pier.....ęty! :)
Awatar użytkownika
himoto
bluesman
bluesman
 
Posty: 234
Rejestracja: października 13, 2008, 10:41 pm
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 5, 2009, 6:15 pm

himoto pisze:Witam po nieobecności a raczej nieudzielaniu się muszę stwierdzić ze tan filmik który podał pan panie Andrzeju jest dobry :) jakoś jeszcze chyba jestem za płytki w tej muzyce bo tego nazwiska ani tej muzyki nie znałem :) Znowu się dzięki panu czegoś nowego dowiedziałem :) a styl grania jaki Eric i War prezentują bardzo lubię :)

Pozdrawiam


Zapraszam dziś serdecznie i miło widzieć cię ponownie :D Myślę że czekają nas dzisiaj smaczki zresztą najbardziej faworyzowane przez Forumowiczów i Radiosłuchaczy!!!

A przy okazji zapraszam do obejrzenia jeszcze jednego filmiku. Z pewnością nie znajdziesz tego dzisiaj w audycji, ale ja jestem bezsilny wobec tej pięknej sztuki i bardzo kocham te dżwięki, mało tego, jestem poruszony i często sobie zapuszczam!!! Posłuchaj proszę i zobacz przynajmniej 3 razy. Gęsia skórka u mnie zaczyna się kiedy Tracy zaczyna śpiewać oktawę wyżej, a Bruce pozostaje na tym samym poziomie! I ta cudna reakcja publiczności!!! Ale proszę załóż słuchawki.
A może staję się coraz bardziej sentymentalny... :D

Tracy Chapman My Hometown - With Bruce SpringsteenŁ http://pl.youtube.com/watch?v=esDnQ9TlXXs
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: himoto » stycznia 5, 2009, 6:31 pm

Już sie zabieram za obejrzenie :)

Co do oktawy to ciężko mi powiedzieć bo sie ogólnie na tym nie znam :P
Musze przyznać że utwór świetny choć już nie w moim klimacie :) bo nie za bardzo lubię Springsteen'a :)
Ostatnio zmieniony stycznia 5, 2009, 6:36 pm przez himoto, łącznie zmieniany 1 raz
"Dziwny jest ten świat" jak mawiał Niemen i miał racje, jest zdrowo pier.....ęty! :)
Awatar użytkownika
himoto
bluesman
bluesman
 
Posty: 234
Rejestracja: października 13, 2008, 10:41 pm
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: himoto » stycznia 5, 2009, 6:33 pm

przepraszam zamiast nacisnąć zmień wcisnąłem cytuj dopiero po zatwierdzeniu sie zorientowałem :(

Jak zwykle coś napsocę :P niestety taka już ma uroda :P
Ostatnio zmieniony stycznia 5, 2009, 6:44 pm przez himoto, łącznie zmieniany 1 raz
"Dziwny jest ten świat" jak mawiał Niemen i miał racje, jest zdrowo pier.....ęty! :)
Awatar użytkownika
himoto
bluesman
bluesman
 
Posty: 234
Rejestracja: października 13, 2008, 10:41 pm
Lokalizacja: Kalisz

Re: Treść Audycji - 05.01.09'

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » stycznia 5, 2009, 6:43 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:05.01.09' poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa"

Tak! To będzie pierwsza audycja A.D. 2009. Pokusiłem się aby zrobić małe reminiscencje tego wszystkiego co pojawiło się przed rokiem. A piszę małe, bo rzeczywiście w tej jednej godzinie nie sposób pomieścić choćby tylko troszkę dźwięków które spodobały się wam najbardziej.
Jeszcze nie wiem jak wyglądać będzie playlista. Na razie przeglądam strony archiwalnych programów i czytam posty, a także zaglądam do specjalnego notesika, gdzie zapisuję ulubieńców radiosłuchaczy.
Mam nadzieję że uda mi się przywrócić pamięć o paru audycjach i przypomnieć choćby szczyptę pięknych nutek, którymi dzieliliśmy się w roku 2008! :D

Zapraszam do słuchania oraz rozmów na tej stronie podczas emisji programu.
Telefon Radia Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64!

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!! :D


....................
moze uda mi sie wrócic do tej godziny...
bardzo chciałbym byc dzis z Wami...

ale drogi zawalone....

Pozdr :D
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 5, 2009, 6:47 pm

himoto pisze:Już sie zabieram za obejrzenie :)

Co do oktawy to ciężko mi powiedzieć bo sie ogólnie na tym nie znam :P
Musze przyznać że utwór świetny choć już nie w moim klimacie :) bo nie za bardzo lubię Springsteen'a :)


Sięgnij proszę po najwczesniejsze produkce Springsteena i z pewnością się nie zawiedziesz!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji - 05.01.09'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 5, 2009, 6:50 pm

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:05.01.09' poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa"

Tak! To będzie pierwsza audycja A.D. 2009. Pokusiłem się aby zrobić małe reminiscencje tego wszystkiego co pojawiło się przed rokiem. A piszę małe, bo rzeczywiście w tej jednej godzinie nie sposób pomieścić choćby tylko troszkę dźwięków które spodobały się wam najbardziej.
Jeszcze nie wiem jak wyglądać będzie playlista. Na razie przeglądam strony archiwalnych programów i czytam posty, a także zaglądam do specjalnego notesika, gdzie zapisuję ulubieńców radiosłuchaczy.
Mam nadzieję że uda mi się przywrócić pamięć o paru audycjach i przypomnieć choćby szczyptę pięknych nutek, którymi dzieliliśmy się w roku 2008! :D

Zapraszam do słuchania oraz rozmów na tej stronie podczas emisji programu.
Telefon Radia Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64!

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!! :D


....................
moze uda mi sie wrócic do tej godziny...
bardzo chciałbym byc dzis z Wami...

ale drogi zawalone....

Pozdr :D


A ty zdrowiej Chopie, bo czekaja cię w tym tygodniu 2 odsłony :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Rafał Gajzler » stycznia 5, 2009, 8:53 pm

Witam Was pszczółki kochane !!! :oops:
Przyznam, że po ostatniej audycji ciarki nie chcą mnie opuścić więc jeśli nasz "Łysek" zaprezentuje coś równie emocjonującego gęsia skórka wysiada - mianem indyczego gulgota określę dzisiejsze swoje wycie - gulgulgulgul
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko wyczekiwać i wypatrywać Naszego "żeglaża" który z samej Idy dźwięki "szmugluje" ;) Peryskop już mam :roll: :roll: :roll:
Skazany na bluesa...!
Awatar użytkownika
Rafał Gajzler
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 66
Rejestracja: listopada 10, 2008, 11:50 pm
Lokalizacja: Kalisz

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 476 gości