Treść Audycji - 29.12.08'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji - 29.12.08'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 23, 2008, 8:57 pm

29.12.08' poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz(106.4) i "Okolice Bluesa"

No cóż! Kończy się rok 2008. To będzie już ostatni program w starym roku. Stało się już tradycją, że zawsze blisko Nowego Roku, Okolice Bluesa zmieniają nieco swój charakter i gramy sobie wtedy z żarem, ogniem, szybko i energetycznie, tak żeby przysposobić Was do Sylwestrowej potupajki! :D :D :D
Mam nadzieję że moje muzyczne propozycje przypadną Wam do gustu i weźmiecie je sobie do serca.

A oto wykonawcy, których poprosiłem na scenę Okolic Bluesa, żeby nakręcili sylwestrowy kołowrotek do stanu absolutnego wrzenia :D :

01. Danny Eyer
02. Javier Vargas
03. Jay Gordon
04. Blackfoot
05. Steepwater Band
06. Chris Aaron
07. Dave Steffen Band
08. Rowdy James Band
09. Joe Pitts
10. Gov't Mule

Zapraszam do słuchania oraz rozmów na tej stronie podczas emisji programu.
Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » grudnia 23, 2008, 10:00 pm

Kurcze ja się nadaje do odstrzału dlaczego mi sie wydawało , że wczoraj ostatnia audycja w tym roku
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Kuba Chmiel » grudnia 23, 2008, 10:04 pm

To z miłą chęcią posłucham, co nam przygotowałeś na koniec roku. Do moich faworytów należy Gov't Mule, choć przyznam się, że cenię sobie najbardziej dokonania tej grupy z początku jej kariery.
Ostatnio zmieniony grudnia 23, 2008, 10:34 pm przez Kuba Chmiel, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: effcia » grudnia 23, 2008, 10:10 pm

10. Gov't Mule :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
effcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3005
Rejestracja: stycznia 9, 2006, 7:06 pm
Lokalizacja: Kobyla Góra

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 23, 2008, 10:19 pm

JaRas pisze:Kurcze ja się nadaje do odstrzału dlaczego mi sie wydawało , że wczoraj ostatnia audycja w tym roku


Tak jakoś wypadło w tym roku! Rok temu miałem audycję w Wigilię i to 3 godziny :D

Kuba Chmiel pisze:To z miłą chęcią posłucham, co nam przygotowałeś na koniec roku. Do moich faworytów należy Gov't Mule, choć przyznam się, że cenię sobie bardziej dokonania tej grupy z początku jej kariery.


I taka właśnie będzie muzyka "Gov't Mule"! :D Może nie znasz też wszystkich wykonawców, a więc myślę że będziesz zadowolony bardzo z Javiera Vargasa, Chrisa Aarona, Danny Eyera i formacji "Rowdy James Band" :D Oczywiście jeżeli dobrze znam Twoje gusta... :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » grudnia 23, 2008, 10:23 pm

Ze znajomością reszty u mnie to masz Andrzeju rację. Z tym większym zainteresowaniem posłucham.
Gov't Mule to dla mnie też nr 1 zestawu. :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 23, 2008, 10:26 pm

JaRas pisze:Ze znajomością reszty u mnie to masz Andrzeju rację. Z tym większym zainteresowaniem posłucham.
Gov't Mule to dla mnie też nr 1 zestawu. :wink:


No i proszę! Gov't Mule Potęgą Jest i Basta :D

Effcia jak widaćać, też jest zdeklarowanym Fanem Mułów!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: e m d ż i » grudnia 23, 2008, 10:46 pm

:twisted:
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: 74yaro » grudnia 23, 2008, 10:52 pm

Nieźle się zapowiada. Vargas, Gov't Mule, najbardziej jednak interesują mnie wykonawcy, których nie znam.
Awatar użytkownika
74yaro
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6386
Rejestracja: stycznia 10, 2008, 10:06 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 23, 2008, 11:13 pm

74yaro pisze:Nieźle się zapowiada. Vargas, Gov't Mule, najbardziej jednak interesują mnie wykonawcy, których nie znam.


Danny Eyer zwrócił bardzo moją uwagę. Wyobraż sobie że kiedy miał 2 latka potrafił prawie już czytać. No i ciągle słuchał muzyki, a to dzięki Mamie która miała pokażną kolekcję płyt winylowych i właśnie dzięki okładkom poznawał litery.
Natomiast Jego Ojciec słuchał jazzu i Bluegrassu.
W latach 80-tych Danny miał już swój zespół ale nie grał bluesa.
Dopiero w latach 90-tych zaczęła się jego przygoda z bluesem.
Otwierał koncerty Johnny Wintera, Buddy Guya, czy Susan Tedeschi. Prowadził też z żoną sklep z instrumentami (byli związani z Gibson Guitars).
Ma na koncie tylko dwie płyty. Ja zagram z krążka pierwszego z roku 2004. "Whateverlt Takes".
Zobacz tutaj Jarku:http://cdbaby.com/cd/eyer
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: maciek lipina » grudnia 23, 2008, 11:44 pm

Bede!
maciek lipina
blueslover
blueslover
 
Posty: 575
Rejestracja: kwietnia 29, 2004, 11:19 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 23, 2008, 11:48 pm

maciek lipina pisze:Bede!


No tak, bo będzie to zdecydowanie gitarowa audycja z totalnym wykopem!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: maciek lipina » grudnia 23, 2008, 11:49 pm

No a dawno takich nie słuchałem.....
fajna myca Jędruś!
maciek lipina
blueslover
blueslover
 
Posty: 575
Rejestracja: kwietnia 29, 2004, 11:19 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 23, 2008, 11:51 pm

maciek lipina pisze:No a dawno takich nie słuchałem.....
fajna myca Jędruś!


:D :D :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 24, 2008, 3:36 pm

Mija rok 2008 dlatego chciałbym Pokłonić się i Podziękować za Wasze czynne uczestnictwo we wszystkich audycjach autorskich które są z nami na forum. To dla nas bardzo ważne i ciągle nakazuje poprzeczkę podnościć wyżej i wyżej!!! A wasze komentarze, utwierdzają nas w przekonaniu, że to co robimy ma po prostu sens. Naprawdę pragnę zapewnić, że do naszej pracy podchodzimy bardzo poważnie, starając się zawsze zapewnić muzykę, ze znakiem jakości najwyższej!!!
Wszystkim Kolegom, autorom audycji zgromadzonych na blues.com.pl. Dziękuje za cudne nutki które zaistniały w sieci w tym roku.
Dzięki Wam poznajemy ciągle nowych Wykonawców, odkrywamy różne odmiany bluesa, blues-rocka, southern-rocka i jazzu. To właśnie dzięki Wam, nasze półki z płytami, są dużo bardziej bogatsze, a nasza wiedza przeogromna.
Pozwólcie że właśnie tu na stronie, Podziękuję Bardzo Markowi "Statesboro" Hajdukiewiczowi, który jest ze mną na dobre i na złe od wielu lat i jest wiernym Przyjacielem. Nie wyobrażam sobie audycji bez Marka. Dziękuję też Serdecznie i Kłaniam się, cichemu współautorowi "Okolic Bluesa", Zbyszkowi Walczakowi z Ostrowa który z nieomylnym wyczuciem, przygotowuje często muzykę, witaną przez Was Owacyjnie!!!

Moi Kochani! Zdrowia, Miłości, Ciągłego Uśmiechu Osób Wam najbliższych i aby każdy dzień następny, był lepszy od poprzedniego. A pod Drzewko Świąteczne, mnóstwo naszych ukochanych dżwięków!!! Tego Życzy Wam z Serca Całego!!! Andrzej Jerzyk :D :D :D

Gwiazdka A.D. 2008
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » grudnia 25, 2008, 3:44 pm

Dzięki Andrzeju za ŻYCZENIA.

Podziękowania za mijający 2008 rok, to się Tobie należą i tu pozwól - Wszystkim Redaktorom Netowego Radia (bo dla mnie ono takie jest).
Heh zgoda forumowiczom też jak najbardziej, bez nich nie byłoby tego klimatu.
Tu można wymienić 100 - 200 audycji niepowtarzalnych.
Andrzeju Twoje wszystkie są super, ale tu chciałem wspomnieć dwie , gdzie twórcami głównie byli forumowicze, pewnie ten klimat podczas ich trwania to Twoja zasługa "w rzeczy samej".
A mianowicie mam w pamięci "Primaaprilisową" Piotra Zduńczyka i audycję Marka Kaczanowskiego "Dla niesłyszących".
Dla mnie to był klimatyczny majstersztyk forumowy, Mistrzostwo Świata za to Forum powinno dostać Nobla w każdej dziedzinie.
Była tam metaFIZYKA, CHEMIA, MEDYCYNA (psychiatrzy mogliby wiele nowych odkryć dokonać), LITERATURA, EKONOMIA, itd, itd, o POKOJOWEJ wspomnę na końcu. :wink: :wink: :wink:
Jeszcze dzisiaj ryło mi się śmieje na samą myśl o nich.
Twoje Andrzeju są super ciekawe, zajmujące, odkrywcze. Dzisiaj po obowiązkowym odsłuchaniu Aśki i Adama, trafiłem na nagrania Cactus'ów.
Kurcze ponad 40 lat słuchałem trójki, może gdzieś tam kiedyś puścili, co z tego nie potrafili zaintrygować. Ty to zrobiłeś znakomicie, a Cactus'y to najwyższa półka i nie wiedzieć o nich nic - szkoda :?
Nie pamiętam która, ale Twoja była najPIERWSZA :wink: której czynnie słuchałem.
O Bluesowych Imprezach szkoda gadać. Poznaliśmy się na Las Woda & Blues i tak już poszło dalej. Już mówiłem pierwszy raz w życiu byłem W Ostrowie :wink: :wink:
Niesamowita sprawa tak pokochałem to miasto, że zaraz musiałem drugi raz :idea:
Życzę Tobie, Wszystkim sobie tysz wspaniałego
DoBluesiowego Roku 2009
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 25, 2008, 5:41 pm

JaRas pisze:Dzięki Andrzeju za ŻYCZENIA.

Podziękowania za mijający 2008 rok, to się Tobie należą i tu pozwól - Wszystkim Redaktorom Netowego Radia (bo dla mnie ono takie jest).
Heh zgoda forumowiczom też jak najbardziej, bez nich nie byłoby tego klimatu.
Tu można wymienić 100 - 200 audycji niepowtarzalnych.
Andrzeju Twoje wszystkie są super, ale tu chciałem wspomnieć dwie , gdzie twórcami głównie byli forumowicze, pewnie ten klimat podczas ich trwania to Twoja zasługa "w rzeczy samej".
A mianowicie mam w pamięci "Primaaprilisową" Piotra Zduńczyka i audycję Marka Kaczanowskiego "Dla niesłyszących".
Dla mnie to był klimatyczny majstersztyk forumowy, Mistrzostwo Świata za to Forum powinno dostać Nobla w każdej dziedzinie.
Była tam metaFIZYKA, CHEMIA, MEDYCYNA (psychiatrzy mogliby wiele nowych odkryć dokonać), LITERATURA, EKONOMIA, itd, itd, o POKOJOWEJ wspomnę na końcu. :wink: :wink: :wink:
Jeszcze dzisiaj ryło mi się śmieje na samą myśl o nich.
Twoje Andrzeju są super ciekawe, zajmujące, odkrywcze. Dzisiaj po obowiązkowym odsłuchaniu Aśki i Adama, trafiłem na nagrania Cactus'ów.
Kurcze ponad 40 lat słuchałem trójki, może gdzieś tam kiedyś puścili, co z tego nie potrafili zaintrygować. Ty to zrobiłeś znakomicie, a Cactus'y to najwyższa półka i nie wiedzieć o nich nic - szkoda :?
Nie pamiętam która, ale Twoja była najPIERWSZA :wink: której czynnie słuchałem.
O Bluesowych Imprezach szkoda gadać. Poznaliśmy się na Las Woda & Blues i tak już poszło dalej. Już mówiłem pierwszy raz w życiu byłem W Ostrowie :wink: :wink:
Niesamowita sprawa tak pokochałem to miasto, że zaraz musiałem drugi raz :idea:
Życzę Tobie, Wszystkim sobie tysz wspaniałego
DoBluesiowego Roku 2009


Pięknie dziękuję Jarku w imieniu kolegów autorów audycji i swoim własnym.
Po to właśnie jest to forum i mimo czasem antagonizmów, tworzymy jednak fajną małą Rodzinę. Na blues.com.pl potworzyły się pary. Niebawem czeka nas chyba pierwszy forumowy ślub. Tutaj odnależli się muzycy którzy dołączyli potem do różnych zespołów. Ostatnim takim przykładem jest Paweł Szymański który na forum poznał Bluegrassa i teraz razem współpracują. Wielu muzyków z różnych kapel spotyka się często, nawet wyjeżdżają wspólnie rodzinami na festiwale, koncerty a nawet na wakacje.
Wielu z was spotyka się często i to niezależnie od wydarzeń muzycznych. A jeżeli takowe już są, nikt nie pozostaje bez dachu nad głową i tu niski ukłon, kieruję przede wszystkim, w stronę naszej Kory :D
Nikt z was samolubnie nie jeżdzi na koncerty czy festiwale. Zawsze pojawia się informacja: "np. mam 3 wolne miejsca"
Otrzymuję sporo korespondencji od naszych forowiczów i np. wygląda ona w ten sposób: "mam 18 lat, nigdy nie słuchałem/am bluesa. Przypadek zrządził że tu jestem i zostaję, bo jest atmosfera niepowtarzalna i napiękniejsza muzyka i ciągle się edukuję"
To na blues.com.pl poznali się Jimmy i Mickiewicz Junior. Dziś razem pracują przy jednej audycji. Kuba Chmiel też postanowił mieć własny program i udało się!!! A moje serce się raduje że Jimmy i Kuba Chmiel, to nasze Chłopaki. Powiem inaczej. Jestem wręcz Dumny!!! :D
Niedawno dołączył do nas Stasiek Antośkiewicz i szybko zdobył serca forumowiczów audycją "Blues Wieczorową Porą". Bardzo się cieszę że przyjął zaproszenie.
Jest z nami red. Zdzisław Pająk, red. Antoni Krupa, red. Andrzej Matysik. Mamy Radio Baobab red. Janka Chojnackiego. Możemy też słuchać "Old Rock Radio", "Bluesonline" z Białegostoku.
Przyłączył się do nas Todd Wolfe ze swoim programem, nad którym ciągle czuwa Sławek Zaniesienko "Betsztyn". Mieliśmy na stronie cudną akcję zorganizowaną przez "Emdżi" dla naszego Zygmusia Garlika "Paul David".
Kurcze! Na pewno zapomniałem o wielu sprawach, a więc jak coś przyjdzie Wam na myśl, po prostu przypomnijcie proszę!
Marzy mi się, abyśmy spotkali się w kolejnym roku, w jak naszerszym gronie, na fesiwalu "Las, Woda i Blues"
Bez względu na to jak oceniają nas inni, to forum zrobiło też kawał dobrej roboty. I za to Wam Wszystkim, Naprawdę Dziękuję!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: ewcia » grudnia 26, 2008, 1:35 am

Nie no Andrzejku.. wzruszyles wrecz mnie :roll:
Pieknie to podsumowales. A ze dla mnie samej byl to bluesowo najbadziej zajefajny rok pod sloncem, dlatego, ze dolaczylam w maju na to forum i od tego czasu tyle poznalam z forumowego grona osobiscie, poszerzylam swoja wiedze i zainteresowania bluesowe i przedewszystkim wreszcie nie musialam sie martwic "z kim by tu pojsc na koncert tym razem".
To ja przy okazji tez pieknie dziekuje za ten wspolny czas znajomym, forumowiczom, redaktorom, muzykom. A dla Ciebie Andrzejku specjalne usciski :mrgreen: To my Ci dziekujemy :)

ps. W poniedzialek jestem w gorach, wiec chyba nie bede miala jak posluchac audycji :/
Obrazek
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Kuba Chmiel » grudnia 26, 2008, 2:04 am

Andrzeju i Jarku, krótko i zwięźle: dzięki! To niezwykle ważne, co napisaliście. Jestem ogromnie wdzięczny, że sam mogę dołożyć jedną cegiełkę do tego "Netowego Radia", jak to określił niezwykle trafnie Jaras. Prawda jest jednak taka, że nie miałbym tej szansy gdyby nie to forum!
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Stan.Antoskiewicz » grudnia 26, 2008, 1:19 pm

Dzień dobry? Tak, oddałem się właśnie :D Lekturze tylko i niestety... wielce uroczego tekstu Andrzeja vel Jędrusia , jak Go nazywacie pieszczotliwie. To, że w orędziu Świateczno - Noworocznym znalazł miejsce i dla mnie ..jest na pewno nobilitacją dla małej audycji z małego równie radia. Słowa typu.."przyjął zaproszenie" są doprawdy w stylu skromnego do bólu Jędrusia. Ten Pan stworzył podstępnie Rodzinę o Wielkiej Zawartości Ciepła Wewnętrznego Wylewającego się Na Zewnątrz. To jest na pewno większa Energia, niż słynne pokłady podToruniowe :D Cieszę się, że mogę się tu poprzytulać bez płacenia za rachunki :lol: Najlepszego w Nowym Rocku? :!: :D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 26, 2008, 4:43 pm

Dziękuję Wam serdecznie za miłe słowa!!! :D

Troszkę brakuje nam chyba audycji. W środę nie było Pawła "Freebirda", w czwartek natomiast, odczuliśmy brak Marsza Dąbrowskiego.

Dziś nadarza się świetna okazja, bo już o 20:00 red. Andrzej Matysik w Radiu eM Katowice zainauguruje Świąteczne wydanie swojego programu "Historia Bluesem Pisana", a menu jak widzę jest wysmienite! :D
Proponuję małe spotkanie dziś o 20:00 u Andrzeja!!!
To tutaj: http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?p=362266#362266

Natomiast o 22:00 rozpoczyna red. Przemek Draheim "Głosem Bluesa" Radio Sfera Toruń. A więc kolejny powód do radości :D
tutaj: http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?p=362388#362388
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 26, 2008, 5:10 pm

Czas rozpocząć prezentację Wykonawców którzy zamykać będą "Okolice Bluesa" A.D. 2008.
Wyśmienita interpretacja pewnego arcydzieła: Vargas Blues Band - Chill Out (Sácalo): http://pl.youtube.com/watch?v=ghaV4r9XDmg

Raz jeszcze Vargas Blues Band - No Pasa Nada: http://pl.youtube.com/watch?v=T7QYuPMt_68

Piękny kawałek naszych kolejnych Gości. Blackfoot - Highway Song (Live, Zurich 1982): http://pl.youtube.com/watch?v=8MYM9OU6cuE

I jeszcze jeden utwór. Blackfoot - Dust My Broom/Fly Away (live '82):
http://pl.youtube.com/watch?v=oF9z25XBfu4
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: WojtekU » grudnia 26, 2008, 5:35 pm

Andrzeju, wierzę, że w Twojej audycji będzie dobra muzyka, jak zwykle zresztą. Jeśli coś z niej mnie mocno zainteresuje, wówczas zacznę tego szukać w necie (ale raczej nie na YouTube). Tak już mam, że do słuchania muzyki nie potrzebuję obrazu i dlatego tak lubię radio. Pozdrawiam świątecznie z Anglii :) :) :)
Awatar użytkownika
WojtekU
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2404
Rejestracja: czerwca 14, 2006, 10:57 pm
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 26, 2008, 5:39 pm

WojtekU pisze:Andrzeju, wierzę, że w Twojej audycji będzie dobra muzyka, jak zwykle zresztą. Jeśli coś z niej mnie mocno zainteresuje, wówczas zacznę tego szukać w necie (ale raczej nie na YouTube). Tak już mam, że do słuchania muzyki nie potrzebuję obrazu i dlatego tak lubię radio. Pozdrawiam świątecznie z Anglii :) :) :)


Zgadzam się Wojtku z Tobą całkowicie. Mam to samo. Nie zbieram i nie oglądam dvd. Uwielbiam wyobrażać sobie muzykę. Filmiki z Youtube wstawiam tylko, aby słuchacze mniej więcej wiedzieli, co ich czeka w audycji.
Wszystkiego Dobrego Wojtku!!! Wnioskuję z tego, że nie świętowałeś w tym roku w Trójmieście :(
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » grudnia 26, 2008, 5:45 pm

Tysz tak mam :wink: :idea:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 26, 2008, 5:52 pm

JaRas pisze:Tysz tak mam :wink: :idea:


No chętnie zobaczę, ale tylko tak, żeby zobaczyc jak zachowują sie na scenie itd. Jednak nie wywołuje to u mnie żadnych emocji. Dopiero kiedy założę słuchawki, przymknę oczy, jestem po prostu w swoim swiecie!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » grudnia 26, 2008, 6:13 pm

Tak to już chyba jest, albo na żywca , albo z płyty.
Chociaż niektórzy lubią DVD. Koncerty na DVD oglądam czasem jak są znajomi, gada się w tle jakaś muzyka na TV. Lepiej tak niż jakiś głupi serial no a że obraz musi się świecić to rzecz jasna. :twisted:

Heh zapomniałem wyjątek koncerty RS tam się zawsze coś, a ruch jest nieodzownym elementem tego szaleństwa :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Betsztyn » grudnia 26, 2008, 7:32 pm

Miniony rok wzbogacił moją codzienność o nowy element, forum bluesowe. Ciakawe to, ponieważ, blues, jako taki, nie jest mają największa miłością. Oczywiście zaczęło się bardzo niepozornie i niemal od małej sprzeczki, ale to co nastąpiło później, to już historia, która zmieniła moje życie. Osoby, które tu poznałem, są mimo odległości bliższe mi niż wielu, spośród moich sąsiadów.
Andrzeju, chciałem Ci gorąco podziękować za bycie ojcem dla tej forumowej rodziny. To twoje ciepło sprawia, że tysiące z nas znajduje tutaj swój komfortowy kawałek podłogi. Ja, od siebie muszę dodać, że to forum pozwoliło mi zbudować coś w rodzaju trans-atlantyckiego mostu, który, mam nadzieję, posłuży wielu naszym forumowiczom, tak jak służy mi :)
Awatar użytkownika
Betsztyn
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5454
Rejestracja: listopada 15, 2007, 3:38 pm

Postautor: JaRas » grudnia 26, 2008, 7:59 pm

Betsztyn pisze:Miniony rok wzbogacił moją codzienność o nowy element, forum bluesowe. Ciakawe to, ponieważ, blues, jako taki, nie jest mają największa miłością. Oczywiście zaczęło się bardzo niepozornie i niemal od małej sprzeczki, ale to co nastąpiło później, to już historia, która zmieniła moje życie. Osoby, które tu poznałem, są mimo odległości bliższe mi niż wielu, spośród moich sąsiadów.
Andrzeju, chciałem Ci gorąco podziękować za bycie ojcem dla tej forumowej rodziny. To twoje ciepło sprawia, że tysiące z nas znajduje tutaj swój komfortowy kawałek podłogi. Ja, od siebie muszę dodać, że to forum pozwoliło mi zbudować coś w rodzaju trans-atlantyckiego mostu, który, mam nadzieję, posłuży wielu naszym forumowiczom, tak jak służy mi :)


Bardzo fajnie to ująłeś

Bet nie wiem czy mogę, ale zapraszam Ciebie na niedzielną audycje Marka Kaczanowskiego, będziecie tam "puszczani" i zapewne bez wspomnień z koncertów się nie obędzie. :wink:
28,12, 22.oo Radio Fiat
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 26, 2008, 8:05 pm

JaRas pisze:
Betsztyn pisze:Miniony rok wzbogacił moją codzienność o nowy element, forum bluesowe. Ciakawe to, ponieważ, blues, jako taki, nie jest mają największa miłością. Oczywiście zaczęło się bardzo niepozornie i niemal od małej sprzeczki, ale to co nastąpiło później, to już historia, która zmieniła moje życie. Osoby, które tu poznałem, są mimo odległości bliższe mi niż wielu, spośród moich sąsiadów.
Andrzeju, chciałem Ci gorąco podziękować za bycie ojcem dla tej forumowej rodziny. To twoje ciepło sprawia, że tysiące z nas znajduje tutaj swój komfortowy kawałek podłogi. Ja, od siebie muszę dodać, że to forum pozwoliło mi zbudować coś w rodzaju trans-atlantyckiego mostu, który, mam nadzieję, posłuży wielu naszym forumowiczom, tak jak służy mi :)


Bardzo fajnie to ująłeś

Bet nie wiem czy mogę, ale zapraszam Ciebie na niedzielną audycje Marka Kaczanowskiego, będziecie tam "puszczani" i zapewne bez wspomnień z koncertów się nie obędzie. :wink:
28,12, 22.oo Radio Fiat


O ile pamiętam, będzie Todd!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 202 gości

cron