Treść Audycji - 03.11.08'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Postautor: margo » listopada 4, 2008, 12:13 am

spokojnej nocy
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: apollo » listopada 4, 2008, 7:14 am

Chyba trochę się spóźniłem... Niestety, nie dałem wczoraj rady być z Wami.
Liczę, że uda się ściągnąć audycję i "przeżyć to jeszcze raz". ;)
Gratulacje dla zwycięzców.
Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Krzysiek S » listopada 4, 2008, 11:06 am

Tutaj możecie pobrać wczorajszą audycję:

http://www.filefactory.com/file/5ca981/n/OB041108_ogg

Miłego słuchania !
When that fat old sun in the sky is falling,
Summer evening birds are calling.
Summer's thunder time of year,
The sound of music in my ears...
Krzysiek S
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1893
Rejestracja: stycznia 23, 2006, 11:14 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 4, 2008, 11:16 am

Krzysiek S pisze:Tutaj możecie pobrać wczorajszą audycję:

http://www.filefactory.com/file/5ca981/n/OB041108_ogg

Miłego słuchania !



Dzięki Wielkie Krzysztof! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Stanley-1 » listopada 4, 2008, 4:16 pm

:D
a ja dzisiaj z pocztą , dostałem płyty.. :) huraaaaaaaa.... :)
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: apollo » listopada 5, 2008, 12:16 pm

I ja dziękuję za nagranie audycji. Słucham już po kawałku w podróży!!!
I wiem już jedno, że po powrocie kupię Antologię.
Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Antologia Polskiego Bluesa

Postautor: mariuszblues » grudnia 9, 2008, 3:06 pm

Witam serdecznie wszystkich, którzy na tym forum zwrócili uwagę na Antologię Polskiego Bluesa. Swego czasu obiecałem Andrzejowi Jerzykowi udział w audycji, która była poœwięcona temu wydawnictwu, niestety, z przyczyn osobistych musiałem w ostatniej chwili z niej zrezygnować. Dziękuję więc dopiero teraz za wszystkie głosy i uwagi na temat Antologii. Do paru uwag postaram się odnieœć. Widzę, że wœród ,,nieobecnych” wymieniany jest zespół Highway. Kiedy spoglšdam na pierwsze rozpiski – to jest tam nie tylko Highway, ale też np. HooDoo Band, Bracia i Siostry, Nadmiar, Lester Kidson, Joy Band, Browar Łomża. Cóż, płyta ma swojš pojemnoœć – i trzeba było dokonywać wyborów. Zapewne każdy z nas dokonałby nieco innego – taki to już jest ten ,,subiektywny obiektywizm”. Ot, choćby ja musiałem powœcišgnšć swojš atencję dla twórczoœci Tadeusza Nalepy – stšd jego obecnoœć jedynie w dwóch utworach, czy też swoje osobiste inklinacje w stronę archiwum polskiego bluesa (może kiedyœ i to się uda?:). Bardzo cieszę się z nagrań, które miały swš premierę jedynie na APB, bo to podnosi jej walor. Tu wielkie ukłony dla wykonawców, którzy niekiedy specjalnie weszli w tym celu do studia.
Dopiero teraz też widzę, iż nie ustrzegłem się korektorskiego błędu (że też drukarski chochlik akurat tu musiał się ujawnić – przy utworze ,,Chevrolet” Taj Mahal jakimœ dla mnie do dziœ niezrozumiałym sposobem ,,powędrował” na dół opisu, zaœ bezpoœrednio pod tytułem pojawił się Leszek Cichoński, co niesłusznie sugeruje, iż to on jest kompozytorem tego utworu. Zapewniam, że bynajmniej nie zamierzałem przypisać Leszkowi cudzej twórczoœci :)
Korzystajšc z okazji dziękuję Sławkowi Wierzcholskiemu i Piotrowi Łukasiewiczowi za zaufanie, jakim mnie obdarzyli, powierzajšc mi redaktorskš pieczę nad Antologiš. W każdej chwili mogłem liczyć na ich uwagi i sugestie. No i oczywiœcie wydawnictwu 4everMusic, które bardzo poważnie podeszło do tego projektu.
Serdecznie pozdrawiam - MSz
Awatar użytkownika
mariuszblues
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 7
Rejestracja: listopada 16, 2008, 9:14 am

Re: Antologia Polskiego Bluesa

Postautor: karambol » grudnia 9, 2008, 3:29 pm

mariuszblues pisze:Witam serdecznie wszystkich, którzy na tym forum zwrócili uwagę na Antologię Polskiego Bluesa.


Serdecznie witam na forum redaktora Mariusza Sz. "Antologia polskiego Bluesa" to naprawdę solidne i rzeczowe wydawnictwo za które jescze raz dziękuję i gratuluję.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Antologia Polskiego Bluesa

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 9, 2008, 3:37 pm

karambol pisze:
mariuszblues pisze:Witam serdecznie wszystkich, którzy na tym forum zwrócili uwagę na Antologię Polskiego Bluesa.


Serdecznie witam na forum redaktora Mariusza Sz. "Antologia polskiego Bluesa" to naprawdę solidne i rzeczowe wydawnictwo za które jescze raz dziękuję i gratuluję.


Dziękujemy Mariusz!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 357 gości

cron