Treść Audycji -13.10.08'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji -13.10.08'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » października 7, 2008, 8:05 pm

13.10.08' poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

Ten wieczór upłynie od początku do końca z muzyką z oklaskami.
Poza jednym wyjątkiem, będzie to zdecydowanie klasyka i zapewniam, że słuchać będziemy utworów, które nie często albo wręcz incydentalnie, pojawiają się w eterze.

W Radiu Centrum Kalisz i w internecie zagrają dla nas:

01. Todd Wolfe Band
02. Grand Funk Railroad
03. Eric Clapton, Pete Townshend, Rick Grech
04. Fleetwood Mac
05. J.Geils Band

Zapraszam do słuchania oraz rozmów na tej stronie podczas emisji programu.
Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » października 7, 2008, 9:54 pm

Chciałbym tylko powiedzieć coś o ostatniej kapeli na liście "J.Geils Band", bo wielu wchodzi na youtube i przegląda sobie zespoły które pojawią się w audycji, jeżeli nie są do konca znane, a tak może być właśnie w przypadku "J.Geils Band".
Otóż, przeglądając youtube "J.Geils Band", odnajdziecie po prostu sam chłam.
A powód jest taki, że chłopcy grali znakomicie i zaraz na samym początku lat 70-tych, byli sporą sensacją na Amerykańskim rynku muzycznym, łącząc w swojej twórczości rocka, bluesa, soul i funky.
Był tu swietny wokalista Peter Wolf i szalony harmonijkarz Magic Dick. Nazwa wzięła się od gitarzysty i założyciela.
Upatrywano w nich nawet Amerykańską odpowiedż na Stonsów!
Po paru naprawdę dobrych płytach, "J.Geils Band" odpłynęli w stronę popu (może ktoś pamięta temat "Freeze Frame") i niestety w świecie bluesa przepadli z kretesem.
W poniedziałek zagramy sobie kompozycję Johna Lee Hookera "Serves You Right To Suffer" z płyty "J.Geils Band -Live - Full House 1972".

Jedyne co odnalazłem sensownego J.Geils Band z najlepszego okresu jest tutaj: http://pl.youtube.com/watch?v=rg16ILtzGN4

No i tutaj "J.Geils Band" już nieco póżniej, bardziej komercyjnie z szalejącym Magic Dick'em na harmonijce: http://pl.youtube.com/watch?v=nq2p07ItVOk&NR=1
Ostatnio zmieniony października 7, 2008, 11:00 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » października 7, 2008, 10:26 pm

Przyznaję się bez bicia "J.Geils Band" nic absolutnie nic mi nie mówi,
przynajmniej nic już nie pamiętam,
ale zapowiedź brzmi intrygująco, heh porównanie do Stonesów dla mnie mówi wszystko.
No a reszta nie ma co gadać :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Iskra » października 7, 2008, 10:38 pm

Obecnosc zapewniona,choc po cichu :wink: Dzięki Tobie Andrzeju odkryłam Grand Funk Railroad.Wielkie dzięki bo od tamtej pory karmie nimi swoje uszy niemal bez przerwy :)

Pozdrawiam!
Iskra
bluesman
bluesman
 
Posty: 318
Rejestracja: grudnia 3, 2007, 2:38 pm
Lokalizacja: wielkopolska

Postautor: JaRas » października 7, 2008, 10:44 pm

Iskra pisze:Obecnosc zapewniona,choc po cichu :wink: Dzięki Tobie Andrzeju odkryłam Grand Funk Railroad.Wielkie dzięki bo od tamtej pory karmie nimi swoje uszy niemal bez przerwy :)

Pozdrawiam!


Smacznego, no dobre, dobre i pozdrawiam również Ciebie :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » października 7, 2008, 10:48 pm

Iskra pisze:Obecnosc zapewniona,choc po cichu :wink: Dzięki Tobie Andrzeju odkryłam Grand Funk Railroad.Wielkie dzięki bo od tamtej pory karmie nimi swoje uszy niemal bez przerwy :)

Pozdrawiam!


No to wielce kontent jestem i cieszę się , bo nie ma nic piękniejszego, kiedy wy Młodzi, sięgacie po klasykę z tych najbardziej zamierzchłych czasów :D Serce się raduje!!! :D :D :D Nie tylko moje, ale i z pewnością Jarasa!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » października 7, 2008, 10:51 pm

JaRas pisze:Przyznaję się bez bicia "J.Geils Band" nic absolutnie nic mi nie mówi,
przynajmniej nic już nie pamiętam,
ale zapowiedź brzmi intrygująco, heh porównanie do Stonesów dla mnie mówi wszystko.
No a reszta nie ma co gadać :wink:


Jarku! Zobacz te linki które wrzuciłem wyżej z youtube! Zresztą wokalista porusza się dokładnie jak Jagger!!! Ale mnie rajcuje harmonijka!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » października 7, 2008, 11:42 pm

Obejrzałem , harmonijka świetna no i gość na wokalu też :!:

musiałem dopisać , obejrzałem jeszcze raz. On mimo, ze mu do pięknych ust Szerokoustnego dużo brakuje :wink: stara się nawet te wargi układać jak Mick, no już go lubię.
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: krzysztof melder » października 8, 2008, 4:31 pm

Mam nadzieję że posłucham już tej audycji w miłym towarzystwie......
Todd,Sławek oraz reszta ekipy bedzie już w Polsce
krzysm
XÎ BLUES W LEŚNICZÓWCE -
Mirachowo 30 czerwca - 1 lipca 2017
Awatar użytkownika
krzysztof melder
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1082
Rejestracja: września 7, 2008, 7:11 pm
Lokalizacja: Kartuzy

Postautor: sawyer » października 8, 2008, 6:41 pm

The J. Geils Band

Obrazek

Właśnie słucham ich drugiej płyty "The Morning After" - to jest to, co starszaki lubią najbardziej
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » października 8, 2008, 7:09 pm

Mam nadzieję Panowie że wybrałem dobre utwory. Ale to się okaże w poniedziałek. W każdym razie muzę "J.Geils Band" już zdradziłem, ale jest to naprawdę fantastyczna interpretacja Johna Lee!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » października 8, 2008, 7:12 pm

Mam nadzieję Panowie że wybrałem dobre utwory. Ale to się okaże w poniedziałek. W każdym razie muzę "J.Geils Band" już zdradziłem, ale jest to naprawdę fantastyczna interpretacja Johna Lee!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: margo » października 8, 2008, 9:14 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Mam nadzieję Panowie że wybrałem dobre utwory. Ale to się okaże w poniedziałek. W każdym razie muzę "J.Geils Band" już zdradziłem, ale jest to naprawdę fantastyczna interpretacja Johna Lee!!!

Panowie?? :shock: :shock: :shock:

a Panie się nie liczą? :roll:
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: margo » października 8, 2008, 9:15 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Mam nadzieję Panowie że wybrałem dobre utwory. Ale to się okaże w poniedziałek. W każdym razie muzę "J.Geils Band" już zdradziłem, ale jest to naprawdę fantastyczna interpretacja Johna Lee!!!

Panowie?? :shock: :shock: :shock:

a Panie się nie liczą? :roll:
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » października 8, 2008, 9:18 pm

margo pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Mam nadzieję Panowie że wybrałem dobre utwory. Ale to się okaże w poniedziałek. W każdym razie muzę "J.Geils Band" już zdradziłem, ale jest to naprawdę fantastyczna interpretacja Johna Lee!!!

Panowie?? :shock: :shock: :shock:

a Panie się nie liczą? :roll:


Łomatko! Przepraszam!!! Liczą się i to jak :D Ale przeczytałem dwa pierwsze posty które widziałem!!!

Pozdrawiam Małgosiu!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: margo » października 8, 2008, 9:25 pm

oj Jerzyczku!! żeby mi to było przedostatni raz 8)

a utwory z cała pewnością wybrałeś najlepsze

Uściski
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: margo » października 8, 2008, 9:25 pm

oj Jerzyczku!! żeby mi to było przedostatni raz 8)

a utwory z cała pewnością wybrałeś najlepsze

Uściski
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: eric » października 9, 2008, 3:46 pm

Wlasnie slucham Grand Funk Railroad z plyty Greatest Hits

Swietny zespol.
"Woke up this morning..."
Awatar użytkownika
eric
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 957
Rejestracja: czerwca 12, 2006, 10:01 pm
Lokalizacja: ostrow wlkp

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » października 9, 2008, 5:15 pm

eric pisze:Wlasnie slucham Grand Funk Railroad z plyty Greatest Hits

Swietny zespol.


Myślę że wersja którą zagram w poniedziałek jeszcze bardziej cię usatysfakcjonuje :D :D :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: eric » października 9, 2008, 5:20 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
eric pisze:Wlasnie slucham Grand Funk Railroad z plyty Greatest Hits

Swietny zespol.


Myślę że wersja którą zagram w poniedziałek jeszcze bardziej cię usatysfakcjonuje :D :D :D


Z przyjemnoscia posluchalbym wszystkie plyty ale niestety mam

tylko dostep do tej jednej.
Awatar użytkownika
eric
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 957
Rejestracja: czerwca 12, 2006, 10:01 pm
Lokalizacja: ostrow wlkp

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » października 9, 2008, 5:43 pm

eric pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:
eric pisze:Wlasnie slucham Grand Funk Railroad z plyty Greatest Hits

Swietny zespol.


Myślę że wersja którą zagram w poniedziałek jeszcze bardziej cię usatysfakcjonuje :D :D :D


Z przyjemnoscia posluchalbym wszystkie plyty ale niestety mam

tylko dostep do tej jednej.

..........................
No to zapraszam do Pleszewa :D :D :D
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » października 9, 2008, 5:47 pm

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:
eric pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:
eric pisze:Wlasnie slucham Grand Funk Railroad z plyty Greatest Hits

Swietny zespol.


Myślę że wersja którą zagram w poniedziałek jeszcze bardziej cię usatysfakcjonuje :D :D :D


Z przyjemnoscia posluchalbym wszystkie plyty ale niestety mam

tylko dostep do tej jednej.

..........................
No to zapraszam do Pleszewa :D :D :D


A nagrali sporo dobrych dżwięków :D Ale jak Eric przyjedzie, to jak go znam, już ci nie wyjdzie ze sklepu :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » października 9, 2008, 6:33 pm

Zapraszam Was serdecznie do obejrzenia i wysłuchania "Inside Looking Out" Formacji "Grand Funk Railroad".
To nagranie "mówi" dokładnie o tym wszystkim, co działo się w roku 69. Marzy mi się aby szczególnie Młodzież zobaczyła ten obraz. Ale nie raz, zobaczcie i wysłuchajcie przynajmniej trzy, cztery razy, a nie będzie dnia abyście nie wracali do tego arcydzieła, odnalezionego przecież przez Lomaxów Ojca i Syna w latach 30-tych.

To tylko troje muzyków, a brzmią jak kilkunastoosobowa Orkiestra. Zauważcie proszę ile dzieje się w tych ponad 10 minutach. Aranż dopracowany do najdrobniejszej nutki, a jednocześnie puszczone wodze fantazji. No a przede wszystkim, emocje które widać tu i słychać od minuty pierwszej, do sekundy ostatniej. To trio gra tu niezwykle energetycznie, powiem więcej - brawurowo, gra totalnie!!!
Jednak potrafią też szanować ciszę i w tych fantastycznych paru minutach, wyrażnie daje się to odczuć!
Z tego jednego kawałka, inny zespół zrobiłby pewno trzy utwory. Uwierzcie mi! Tu nie można się nudzić. Wszechobecne zmiany tempa, doskonały bas, perfekcyjne bębny i totalny strumień energii płynący ze sceny w stronę Publiczności. Tak grają tylko najlepsi.
"Inside Looking Out" w wykonaniu "Grand Funk Railroad", to znak jakości najwyższej!!! To też muzyka odzwierciedlająca nasz (Starszaków) stan ducha w tamtych zamierzchłych czasach.
Ale żeby odebrać te dżwięki jak należy, namawiam załóżcie słuchawki i siła głosu max w prawo!!!
Proszę Was Młodziezy, dajcie się namówić i zobaczcie oraz posłuchajcie kilka razy!!! I jeszcze jedno. Zwracajcie uwagę nie tylko na wokal, ale także na to wszystko, co dzieje się wokół niego :D

"Inside Looking Out": http://pl.youtube.com/watch?v=0x6chChxzV0
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Jimmy » października 9, 2008, 8:35 pm

Jingiel Radia Centrum Kalisz zapowiadający w codziennej ramówce zbliżający się koncert Todda Wolfe:

http://www.wrzuta.pl/audio/9ARihoPJcC/
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Iskra » października 9, 2008, 8:36 pm

Andrzeju! :D Zamierzchłe czasy :?: Tak sie tylko Tobie wydaje 8) Nie trzeba nikogo myślę długo namawiać,a już na pewno nie mnie. Zabieram się do wysłuchania (wielokrotnego).No po prostu jak z nieba mi to spadło.Teraz to już tylko wehikuł.Te czasy wcale nie odeszły,są ludzie,którzy nadal żyją jak wtedy,sa tacy,którzy wciąż oddychają tamtym powietrzem...Dzięki!
Iskra
bluesman
bluesman
 
Posty: 318
Rejestracja: grudnia 3, 2007, 2:38 pm
Lokalizacja: wielkopolska

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » października 9, 2008, 8:55 pm

Iskra pisze:Andrzeju! :D Zamierzchłe czasy :?: Tak sie tylko Tobie wydaje 8) Nie trzeba nikogo myślę długo namawiać,a już na pewno nie mnie. Zabieram się do wysłuchania (wielokrotnego).No po prostu jak z nieba mi to spadło.Teraz to już tylko wehikuł.Te czasy wcale nie odeszły,są ludzie,którzy nadal żyją jak wtedy,sa tacy,którzy wciąż oddychają tamtym powietrzem...Dzięki!


Dziękuję! Pięknie napisane :D Zwróć uwagę na ich twarze, które pokazuja niesamowite emocje!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » października 9, 2008, 9:00 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Iskra pisze:Andrzeju! :D Zamierzchłe czasy :?: Tak sie tylko Tobie wydaje 8) Nie trzeba nikogo myślę długo namawiać,a już na pewno nie mnie. Zabieram się do wysłuchania (wielokrotnego).No po prostu jak z nieba mi to spadło.Teraz to już tylko wehikuł.Te czasy wcale nie odeszły,są ludzie,którzy nadal żyją jak wtedy,sa tacy,którzy wciąż oddychają tamtym powietrzem...Dzięki!


Dziękuję! Pięknie napisane :D Zwróć uwagę na ich twarze, które pokazuja niesamowite emocje!!!


Iskra napisała prawdę - ja bardzo często sięgam po muzykę z lat 60, czy 70, choć nie są to lata mojej młodości. Musisz Chłopie przypomnieć ludziom o Creedence Clearwater Revival - dawno nikt ich nigdzie nie grał - a szkoda ! bo ja ich uwielbiam !
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » października 9, 2008, 9:10 pm

Michał pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:
Iskra pisze:Andrzeju! :D Zamierzchłe czasy :?: Tak sie tylko Tobie wydaje 8) Nie trzeba nikogo myślę długo namawiać,a już na pewno nie mnie. Zabieram się do wysłuchania (wielokrotnego).No po prostu jak z nieba mi to spadło.Teraz to już tylko wehikuł.Te czasy wcale nie odeszły,są ludzie,którzy nadal żyją jak wtedy,sa tacy,którzy wciąż oddychają tamtym powietrzem...Dzięki!


Dziękuję! Pięknie napisane :D Zwróć uwagę na ich twarze, które pokazuja niesamowite emocje!!!


Iskra napisała prawdę - ja bardzo często sięgam po muzykę z lat 60, czy 70, choć nie są to lata mojej młodości. Musisz Chłopie przypomnieć ludziom o Creedence Clearwater Revival - dawno nikt ich nigdzie nie grał - a szkoda ! bo ja ich uwielbiam !


Powinienem! Bo przez te lat 16 zagrałem chyba tylko 3 razy!!! Pomyslę! Też bardzo ich lubię :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » października 9, 2008, 9:12 pm

a ja właśnie słucham !

Andrzeju a masz materiały zespołów Tommy Fogerty & The Blue Velvets, albo The Golliwogs - z nich właśnie powstał CCR !
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » października 9, 2008, 9:21 pm

Michał pisze:a ja właśnie słucham !

Andrzeju a masz materiały zespołów Tommy Fogerty & The Blue Velvets, albo The Golliwogs - z nich właśnie powstał CCR !


Oczywiście!!! :D

Ale Fogerty dziś nagrywa też solowe swietne płyty. Chyba w 2006 grałem Jerry Douglasa, gdzie Gościem był Fogerty!!! Wyśmienita muza!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 151 gości