Wakacyjne Pogawędki w Tonacji Bluesa!!!

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Postautor: Matragon » lipca 8, 2008, 6:18 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:Michał! To bardzo poruszujajaca opowieść! Myślę sobie, że na pewno jedna z Twoich płyt, albo konkretny utwór, będzie dedykowany kedyś własnie Jackowi!!!


Jest taki utwór, z mojej pierwszej płyty - z 1997 roku ...
postaram się go jakoś gdzieś umieścić w najbliższym czasie ...
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Postautor: Michał » lipca 8, 2008, 6:29 am

Na płycie Kometa Kronera znajduje się dedykacja i utwór dla tego człowieka ... !
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Matragon » lipca 8, 2008, 6:57 am

Michał pisze:Na płycie Kometa Kronera znajduje się dedykacja i utwór dla tego człowieka ... !


Dokładnie ...
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Postautor: Michał » lipca 8, 2008, 7:29 am

Pozwolę sobie opisać moją muzyczną przygodę. Może będzie to troszkę dziwne, ale myślę że zrozumiecie mnie. Co prawda byłem w swoim 20 letnim życiu na kilku naprawdę porywających koncertach widziałem na żywo kilku naprawdę dobrych muzyków grających bluesa, czy rocka, ale to co przeżyłem oglądając materiał z kasety wideo nie mogę z niczym porównać.

Każdy z Was wie, że jestem zagorzałym fanem zespołu Dżem, że to właśnie od ich muzyki rozpocząłem trwającą do dziś przygodę. Jako 13 (może młodszy) letni chłopak sięgnąłem po nagrania Dżemu, nie było to proste, gorlice to nie jest miasto, nie mogłem znaleźć ich nagrań, nie miałem kolegów, którzy mieliby Ich płyty. Jak mogłem kombinowałem, z pomocą brata udało mi się kupić kilka pirackich kaset. Zaczęła mnie ta Dżemowa muzyka wciągać, bardzo dużo ich słuchałem, marzyły mi się Ich koncerty. O wszystkich płytach wtedy mogłem zapomnieć, o autografach tych ludzi również. A wiecie co było najciekawsze nie wiedziałem jak wyglądali, nie widziałem ich zdjęcia, w tamtych czasach o internecie moglem zapomnieć.

Aż pewnego razu mój brat pożyczył od kogoś film dokumentalny o Dżemie (wypowiadali się tam m.in Wierzcholski, Nalepa, Dżemowcy itd), pamiętam z jakim skupieniem oglądałem, nic dla mnie się wtedy nie liczyło, oglądając ten film czułem że pokonuje kolejny szczebel, dowiedziałem się o tych ludziach bardzo wiele, film był dla mnie "studnią bez dna" z informacjami o muzykach. Po filmie był koncert z Rawy, pierwszy raz widziałem Ryśka, zauważyłem jego zachowanie na scenie, widziałem muzyków grających, czułem się jakbym był na koncercie, podśpiewywałem sobie, klaskałem, wołałem, jak na koncercie. Byłem bardzo młodą osobą, ale wydaje mi się że lekcje, który los mi przygotował odrobiłem i sprawdzian napisałem na wysoki stopień. Po tym filmie, zresztą fascynacji trwającej kilka, jak nie kilkanaście dni, oglądając co dzień ten sam materiał. Przyrzekłem sobie kilka rzeczy, po pierwsze zbiorę wszystkie płyty Dżemu (a wtedy to była sztuka niebywała), po drugie nie będę nadużywał używek, nie sięgnąłem nigdy po papierosy, jestem wrogiem narkotyków (nawet tych lekkich), a po trzecie, może wydać się to dziwne, ale tak było przyrzekłem sobie, że będę sobą, nie będę dostosowywał się do potrzeb innych.

Niedawna pewna osoba próbowała niemal wymusić abym coś udowodnił, wpadła na pomysł abym sprzedał płyty ... wszystkie, a najlepiej nie zostawiaj nawet kopii, czy nie przegrywaj na mp3. Już prawie wystawiłem do sprzedania pierwszą płytę, aż coś mnie podkusiło, sięgnąłem po autsajdera i powiedziałem NIE ... zadzwoniłem i powiedziałem, że nie zrobię tego. Decyzja moja była trudna, zastanawiam się jakby to wyglądało, jakbym sprzedał płyty, jednak tego nie zrobiłem i z każdym dniem coraz bardziej wydaje mi się że dobrze zrobiłem.

Dżem jest to dla mnie najważniejszy zespół na świecie, ale najgorsze i najgłupsze jest to że nie miałem tego szczęścia widzieć ich na żywo.

to chyba tyle ... nic wielkiego, jednak dla mnie prywatnie coś bardzo ważnego ...
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Matragon » lipca 8, 2008, 8:20 am

matragon pisze:
Michał pisze:Na płycie Kometa Kronera znajduje się dedykacja i utwór dla tego człowieka ... !


Dokładnie ...


i nawet udało mi się znaleźć to nagranie w sieci :) ... voila :

http://mail.ssnet.pl/~vito/2696/03%20-% ... m_Stad.mp3

rok 1997
utwór "Nie Jestem Stąd"
dedykowany Ś.P. Jackowi Gajkowskiemu

muzyka / słowa - Michał Worgacz
wykonanie - Kroner Cirkus (Michał Worgacz / Paweł Pawlina / Rafał Regulski)
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lipca 8, 2008, 8:26 pm

JaRas pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:
JaRas pisze:Matragon Twoja opowieść dobra jest i dobra ta zakładka. Przykre tak tragicznie stracić przyjaciela
Miałbym parę takich koncertów, ale nie mam tego pióra :wink: gdzieś się zadziało cholerstwo jedno.
No ale z przyjemnością poczytam :wink: :idea:


Jarku! Tu nie idzie o pióro, tu idzie o emocje!!!

Tak tez myślę Andrzeju, ale żeby te emocje przelać na papier to trza pióra :!: :idea:
Może się kiedyś wezmę, ale ten pierwszy najważniejszy 34 lata temu SBB w poznańskiej Arenie już chyba za słabo pamiętam, już gdzieś pisałem moja kopara tam leży do dzisiaj.
O SBB mało kto słyszał, kumpel Janusz wrócił z wakacji w Gdyni i opowiada jakieś cuda o trzech muzykach, którzy grali z Czechem, a tera poszli własną drogą. Płyty jeszcze nie było. Takie to były czasy nagrana w kwietniu, a na jesień jeszcze jej nie było. Jak się pokazała to tak jakby jej nie było z pod lady po wielkiej znajomości, których nie miałem i płyty też nie miałem. Chyba po roku wyszła na kasecie i wtedy się załapałem.
Janusz (był w pewnym sensie wyrocznią muzyczna w klasie_ to prawda z kim przystajesz...) zabrał prawie pół klasy, a był to duży koncert jak na tamte czasy.
Zaczynała poznańska jazzowa kapela "Warsztat".
Potem Wojtek Skowroński i jego Blues & Rock. Kończyli "Ja to się ciesze byle czym" - Arena szaleje.
Potem zgasły światła, jakaś żółta poświata cisza. Józef zaczyna jak na płycie SBB 1 na piano potem charakterystyczne powitanie "Dobry wieczór w swoim, oraz Jurka i Lakisa imieniu Witam państwa serdecznie" piano już mezzo forte "chcieliśmy Wam dzisiaj przedstawić muzykę" potem solowe "J Need You Baby". na Arenie cisza jak makiem zasiał tylko Jo - szok. Krótka zapowiedź i potem 'Odlot", "Wizje", bez najmniejszej przerwy nie dali czasu na odreagowanie, Wiem że na pewno było "FigoFago" "Freedom with us". Niesamowite granie,pierwszy raz w życiu słyszałem solo na basie, dialog na gitary Józka i Lakisa niewyobrażalny. Nie boję się tego stwierdzenia wtedy rocka nikt na świecie tak nie grał. Bębny Piotrowskiego najwyższa pólka słynna synkopa Jurka (tak to sie chyba nazywało). Smyczkiem po gitarze, no już slyszalem , ale zobaczyłem pierwszy raz, no i moog, mogący wszystko.
Nagle koniec i cisza parę sekund.
Jakby to wieszcz napisał "..wszystkim sie zdawało, że SBB gra jeszcze, a to w uszach grało..". potem niesamowity aplauz i żadnych bisów suita skończona do domu do Leszna, a jutro pewnie jakaś tam lufa w budzie bo kto miał czas o tak przyziemnych sprawach myśleć :wink: :wink: :wink:

Jestem zaAsiowany, ale gdy tylko usłyszę SBB to ciary są obowiązkowo i tak już mi zostanie. Mam taką cichą nadzieję, że na Paprach Józek znowu gdzieś podłączy się pod Dżem, bo Wielkim przyjacielem Ryśka był. "Słodka" i "Niewinni' w zeszłym roku masakra chyba po kilkanaście minut każdy. Chłe i tak mimo chodem , znalazłby się następny koncert do opisania Dżem na Paprach, a jak Dżem to też na Śloonskim w 98 i Stonesi.
Ostatnio w Radzyniu wspominaliśmy z Lechem Woodstock 1999 i 2001, jest o czym pisać :idea:

A kto zgadnie co w tej chwili leci z moich glośniczków


Albo SBB, albo Aśka! Ale skoro pisałeś o Ślązakach, to zakładam sie o kręconego bączka że to Skrzek, Anthimos i Jurek!

Miło i od serca napisane. Też chciałbym podzielić się tym pierwszym spotkaniem z SBB, ale Ty już wszystko napisałeś i nie zapomniałeś o Wojtku Skowrońskim, a przecież to On rozgrzewał temperaturę na widowni do stanu absolutnego wrzenia!!! Oj! To były czasy...
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » lipca 8, 2008, 9:16 pm

Andrzej też byłes na tym koncercie :?: :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lipca 8, 2008, 9:51 pm

JaRas pisze:Andrzej też byłes na tym koncercie :?: :wink:


Nie, ja byłem w Ostrowie!!! Ale ten sam scenariusz!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » lipca 8, 2008, 11:40 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
JaRas pisze:Andrzej też byłes na tym koncercie :?: :wink:


Nie, ja byłem w Ostrowie!!! Ale ten sam scenariusz!!!


Hłehłehłeh scenariusz ten sam ,
ale SBB nigdy nie gra "takich samych" koncertów
pełna improwizacja.
Kurde to już wtedy Ostrów był stolica bluesa, o Leszno nie zahaczyli, a zanosiło się na województwo.
Byli chyba dopiero w 75 :evil:

Dopiero zauważyłem odpowiedź na moje pytanie
No nie Andrzeju, to było proste kto:?: , ale co :?: :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lipca 12, 2008, 10:13 am

Dzięki Darkowi Mulewiczowi, który odkrył bezpośrednie połączenie, oglądać możemy na żywo kolejny Festiwal!

Darek napisał:

"Kochani, kolejny raz mozemy ogladac przez Internet to, co sie dzieje za Wielką Wodą. Teraz trwa tam festiwal ALL GOOD.
Tu sa informacje dotyczace rozkladu jazdy i transmisji video.
http://www.iclips.net.

Dziś trnsmisja rozpocznie się o 18:30, a między innymi "Videspread Panic"
Natomiast o 22:00 ma być powtórzony koncert "Gov't Mule"

Tutaj:http: http://blues.com.pl/viewtopic.php?t=10509
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lipca 13, 2008, 6:03 pm

Dziś na festiwalu "ALL Good" o 19:15 wystąpi J.J. Grey and Mofro, tak bardzo ulubiony ostatnio przez wielu Forumowiców!

http://www.iclips.net./allgood2008.php
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » lipca 14, 2008, 1:29 pm

24 godziny z życia bluesfana

Jest to relacja z Blues Expressu, ale ponieważ jest to opis chronologiczny wydarzeń jakie dane mi było przeżyć, a nie relacja z koncertów zamieszczam ją tutaj na tej "niechcianej" zakładce :!: :!: :!: :wink:

12.07.2008 godzina 9.oo skoro świt ruszam z domu piechotą na dworzec i tak kombinuję, jak to się robi, znaczy jak się, kupuje się bilet, jak się wsiada, jak się jedzie pociągiem, tyle negatywnych opinii w TVP'e o PKP'e.
No już przy kasie są pewne wątpliwości ... czy Zakrzewo Złotowskie to jest, to o które mi chodzi - no nie jest dobrze. Wsiadam do pociągu jakoś trafiłem i "szczęśliwie" dojechałem do Poznania.
A tu..... Poznań zmienił się nie do poznania, kurde nie wiem czy w naszy Pyrlandzkiej stolicy tak zawsze mają.
Na peronie IV , nadstawiam ucha grają bluesa, Sławek Chojecki i jego Blueszcze dają czadu. Przypadkowi podróżni w szoku, ponoć jakiś Angol pyta "Where is Zakrzewo" już mu się do Wa-wy nie śpieszyło.

Obrazek

a w "Warsie" tera nazywa sie to "Bar" instaluje się "Na drodze"

Obrazek

Schodzą się ludzie, Aśka biega, chwali się jakąś koszulką :?:

Obrazek

Ostatnie ustalenia Rozkładu "Jazdy"

Obrazek

Blueszcz Blues Band żegna Express

Obrazek

Aśka śpiewa ...a pociąg rusza...

Obrazek

No i cudownie grają Roman, Arek i Przemo

Obrazek

W wagonie barowym robi sie tłoczno, okna pootwierane jest :wink: czym oddychać

Obrazek

Dojeżdżamy do Rogoźna Wlkp. a tam wita nas niezły tłumek ludzi i oczywiście Jąkpa Blues Band

Obrazek

Wysiadamy na peron II

Obrazek

CDN
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: JaRas » lipca 14, 2008, 1:59 pm

CD

Pełne zaskoczenie z Jąkpą gra moja ulubiona harmonijka Michał "Cielak" Kielak

Obrazek

Jeszcze ostatnie zdjęcia, Michał jedzie z nami

Obrazek

i już Na Drodze

Obrazek

Zaproszona do śpiewu Ola.
Aśka zapowiada i zapewnia, że o Oli jeszcze usłyszymy i jak się z nią nie zgodzić :?: :idea: :lol: po tym co usłyszeliśmy

Obrazek

W Chodzieży wita pociąg Teenage Beat z Łukaszem Rumplem, robi się jakiś harmonijkowy ten festiwal, co stacja to SUPER harmonijka

Obrazek

Tłum na chodzieskim peronie

Obrazek

Jedziemy dalej, a Joanna śpiewa niezmordowanna

Obrazek

Nowe pokolenie bluesfanów rośnie

Obrazek

W Pile przywitał Jerry's Hole Band z Radkiem JHB Zawilińskim na czele. Wiadomo co Zawilińskie to dobre :!: :!: :!: :wink:
Naszą lokomotywę trzeba odwrócić (kolejarze to silny naród dali radę), postój trwa dłużej, ale i tak za krótko

Obrazek

tłum gęstnieje

Obrazek

CDN
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: JaRas » lipca 14, 2008, 2:17 pm

CD

Jerry'sy grają jeszcze , a bana już czeka

Obrazek

plakat

Obrazek

z gitarą

Obrazek

Krajenka wita Doktor Blues

Obrazek

i Harley'e

Obrazek

Pieronowy tłum

Obrazek

Michał mówi: Wszystkie laski moje

Obrazek

Dziewcze tańczy prawie kankana :wink:

Obrazek

Następny postój w Złotowie gra Red Vibration

Obrazek

Tłum bluesfanów i ludności miejscowej pod dworcem

Obrazek

CDN
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: JaRas » lipca 14, 2008, 2:41 pm

CD

Ola znowu pięknie śpiewa

Obrazek

Zakrzewo i same nasuwają się słowa piosenki śpiewanej przez Aśkę
"..Mały dworzec, smród i kurz
pociąg spóźnia(ł) się,
czuje się tak jak wytarty dżins..."
Kurde ale mi z tym dobrze

Obrazek

I nawet PRALNIA nie jest w stanie umyć tego brudu,
no bo po co :?: jest fest

Obrazek

Jeszcze zdjęcie z "Piękną Heleną"

Obrazek

i w droge nad jezioro do amfiteatru

Obrazek

A tam czeka scena jeszcze pusta, ale z głośniczków lecą znane kawały

Obrazek

Malowniczo położone miejsca siedzące z lożą dla VIP'ów

Obrazek

Na dobry początek Blues Flowers

Obrazek

Bufet obficie zabezpieczony, nakarmił każdego głodomora

Obrazek

Boogie Boys

Obrazek

Niesamowite sztuczki gry parami na jednym fortepianie

Obrazek

CDN
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: JaRas » lipca 14, 2008, 3:10 pm

CD

Sławek Wierzcholski i jego Nocna Zmiana Bluesa jak zwykle na wysokim poziomie

Obrazek

John Studebaker wspomagany przez braci z Boogie Boys

Obrazek

Tu wrzucam cegłę, ba cały pustak do ogródka organizatorów. W momencie kiedy idziemy na dworzec jaszcze nie wyszli JJ, coś nie udał się rozkład jazdy do końca :cry: a szkoda. Małe pytanie dla kogo grali JJ'je :?: :twisted:

Jeszcze gorace dyskusje w pociągu

Obrazek

"Sweet home Poznań" dojeżdżamy, bluesfanka jeszcze w błogim śnie (Tyna wybacz, ale to najpiękniejszy sen bluesfana jaki widziałem w życiu)

Obrazek

13.07.2008 o 7.30 jesteśmy w Poznaniu.
Krótkie pożegnanie , miśki obowiązkowe, 7.40 pośpiech do Leszna.
o 9.oo po 24 godzinach
"...leżę w łóżku , a obok śpi ona
i tak spokojnie oddycha
dobiega mnie jakaś muzyka.." wiadomo z Expressu

Hłe od tego powinienem zacząć poznałem Diabolique, Tynę, Bambosza, Michała "Cielaka", Radka JHB, Sawyer'a, jego wspaniałych synów, Sławka Chojeckiego i jeszcze wielu innych spoza forum.

Dzięki Wam Wszystkim za te 24h - no oczywiście nie zapomniałem o starych znajomych.
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Sławomir Chojecki » lipca 14, 2008, 4:41 pm

JaRas, tak to opisales, ze czasem chcialoby sie byc sluchaczem a nie graczem :):):)
Awatar użytkownika
Sławomir Chojecki
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 126
Rejestracja: sierpnia 12, 2004, 11:26 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: zakręconabluesem » lipca 14, 2008, 6:29 pm

Wielkie ŁOŁ!!!
To się nazywa relacja. :D
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: JaRas » lipca 14, 2008, 6:49 pm

Sławomir Chojecki pisze:JaRas, tak to opisales, ze czasem chcialoby sie byc sluchaczem a nie graczem :):):)


Sławku zawsze tak uważałem, dlatego nie zostałem gitarzystą
no bo nie dlatego, że mi słoń na ucha nadepnął :lol: :lol: :lol:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lipca 14, 2008, 6:57 pm

Piękna relacja Jarku! A ja musiałem reprezentować Ciebie na toczącym się wciąż festiwalu "Las, Woda i Blues"!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: LeszekM » lipca 14, 2008, 7:27 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Piękna relacja Jarku! A ja musiałem reprezentować Ciebie na toczącym się wciąż festiwalu "Las, Woda i Blues"!!!


I zrobiłes to Andrzeju fantastycznie :D :D
Awatar użytkownika
LeszekM
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1302
Rejestracja: maja 6, 2007, 4:09 pm
Lokalizacja: Wschowa

Postautor: bluesly » lipca 14, 2008, 9:51 pm

Jaras świetna relacja :) Oddałeś wszystko dokładnie tak jak było :D
Awatar użytkownika
bluesly
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1367
Rejestracja: stycznia 24, 2005, 9:33 am
Lokalizacja: Poznan/Kraków

Postautor: JaRas » lipca 15, 2008, 7:02 am

bluesly pisze:Jaras świetna relacja :) Oddałeś wszystko dokładnie tak jak było :D


Było nawet lepiej
ale to wiem tylko JA :wink: :idea:

Andrzeju ja się pytam kto reprezentował w piątek na Moo Moo Milkach, no kto :?:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Statesboro » lipca 19, 2008, 12:35 pm

Bardzo bardzo bardzo fajna relacja!:-)
________________________________
Every day, every day I've got the Blues...
Awatar użytkownika
Statesboro
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 833
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 10:39 pm

Postautor: Darek Grodziński » sierpnia 21, 2008, 9:42 pm

Więcej ich matka nie miała?!?!?
Piękne i radosne oblicze bluesa...
http://pl.youtube.com/watch?v=kmIRgZbzo ... =rec-fresh
w ramach "wakacyjnych pogadanek" na rozgrzewkę przed sezonem :D
Darek Grodziński
 

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » sierpnia 21, 2008, 10:22 pm

A ja nie wiem czemu Darku, ale zawsze raz w miesiącu, muszę to zobaczyć i posłuchać, ale w słuchawkach i głośno:

http://pl.youtube.com/watch?v=esDnQ9TlXXs
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Darek Grodziński » sierpnia 21, 2008, 10:47 pm

Tracy "Tapczan" jak mawiał w Trójce Marek Niedźwiecki :) Nieodżałowany - dla 3 rzecz jasna :) - Heh ale trochę rozumiem, tez bym w radiu publicznym po 2005 roku za długo nie wytrzymał :(

Piękna ballada... Sentymentalna... W klimacie "People get ready" i "Last train home"... Poetycki się Andrzeju robisz :) DOBRANOC - jutro ciężki dzień mnie czeka :)
Darek Grodziński
 

Postautor: Darek Grodziński » sierpnia 22, 2008, 10:54 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:A ja nie wiem czemu Darku, ale zawsze raz w miesiącu, muszę to zobaczyć i posłuchać, ale w słuchawkach i głośno:

http://pl.youtube.com/watch?v=esDnQ9TlXXs


A ja nie wiem czemu Andrzeju muszę zobaczyć i posłuchać tego:

http://pl.youtube.com/watch?v=2toIV2fQmwk - maestria!

lub tego samego :)

http://pl.youtube.com/watch?v=vKqtdNxOs00 - feeling

no i w tym samym klimacie choć jak zupełnie różne:

http://pl.youtube.com/watch?v=1g6nPYyIS_I - "cegiełkowate" ;)
Darek Grodziński
 

Re: Wakacyjne Pogawędki w Tonacji Bluesa!!!

Postautor: Matragon » lipca 27, 2015, 9:50 pm

hmmm... znalazłem te wpisy przez przypadek. Po tylu latach... kurcze.
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości